Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

2014 - 2015

Finale

22/03/2015 18:30 Club Brugge Club Brugge Anderlecht Anderlecht 2-1

Halve Finales (T)

12/02/2015 20:45 Anderlecht Anderlecht AA Gent AA Gent 3-0
11/02/2015 20:45 Cercle Brugge Cercle Brugge Club Brugge Club Brugge 2-3

Halve Finales (H)

04/02/2015 20:45 AA Gent AA Gent Anderlecht Anderlecht 0-2
03/02/2015 20:45 Club Brugge Club Brugge Cercle Brugge Cercle Brugge 5-1

Kwart Finales (T)

21/01/2015 20:30 AA Gent AA Gent Sporting Lokeren Sporting Lokeren 1-0
21/01/2015 20:30 Cercle Brugge Cercle Brugge Charleroi Charleroi 2-0
21/01/2015 20:00 Anderlecht Anderlecht Zulte Waregem Zulte Waregem 4-2
20/01/2015 20:45 Club Brugge Club Brugge KV Mechelen KV Mechelen 3-2

Kwart Finales (H)

17/12/2014 20:30 Sporting Lokeren Sporting Lokeren AA Gent AA Gent 1-4
17/12/2014 20:30 Zulte Waregem Zulte Waregem Anderlecht Anderlecht 0-3
17/12/2014 20:30 KV Mechelen KV Mechelen Club Brugge Club Brugge 0-0
17/12/2014 20:00 Charleroi Charleroi Cercle Brugge Cercle Brugge 2-1

1/8 Finales

03/12/2014 20:45 Anderlecht Anderlecht RC Mechelen RC Mechelen 4-1
03/12/2014 20:30 Standard Standard Sporting Lokeren Sporting Lokeren 1-4
03/12/2014 20:30 Lommel United Lommel United AA Gent AA Gent 0-1
03/12/2014 20:30 Olsa Brakel Olsa Brakel KV Mechelen KV Mechelen 2-3
03/12/2014 20:00 Charleroi Charleroi KV Oostende KV Oostende 2-0
03/12/2014 20:00 KV Kortrijk KV Kortrijk Club Brugge Club Brugge 0-3
03/12/2014 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem Lierse SK Lierse SK 2-1 nv
02/12/2014 20:00 Cercle Brugge Cercle Brugge Coxyde Coxyde 3-0 nv

1/16 Finales

24/09/2014 20:45 Antwerp Antwerp Zulte Waregem Zulte Waregem 0-4
24/09/2014 20:30 Dessel Sport Dessel Sport KV Mechelen KV Mechelen 0-2
24/09/2014 20:30 OH Leuven OH Leuven KV Kortrijk KV Kortrijk 1-3
24/09/2014 20:30 Club Brugge Club Brugge Eendracht Aalst Eendracht Aalst 6-1
24/09/2014 20:30 Lierse SK Lierse SK Sint-Truiden Sint-Truiden 4-0
24/09/2014 20:30 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen Anderlecht Anderlecht 3-5 nv
24/09/2014 20:30 Charleroi Charleroi Eupen Eupen 2-0
24/09/2014 20:30 Namen UR Namen UR AA Gent AA Gent 1-3
24/09/2014 20:30 Lommel United Lommel United Waasland-Beveren Waasland-Beveren 2-1
24/09/2014 20:30 KSK Heist KSK Heist Standard Standard 0-3
24/09/2014 20:30 KVW Zaventem KVW Zaventem KV Oostende KV Oostende 1-3
24/09/2014 20:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas Cercle Brugge Cercle Brugge 1-7
24/09/2014 20:00 Coxyde Coxyde Moeskroen Moeskroen P0-0 
24/09/2014 20:00 Olsa Brakel Olsa Brakel Westerlo Westerlo 6-1
24/09/2014 20:00 Racing Genk Racing Genk RC Mechelen RC Mechelen 0-1
24/09/2014 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 6-0

Ronde 5

26/08/2014 20:30 Antwerp Antwerp Seraing Seraing 3-1
24/08/2014 16:00 KVW Zaventem KVW Zaventem Roeselare Roeselare 2-1
24/08/2014 16:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst Waterloo Waterloo 2-1
24/08/2014 16:00 SK Ronse SK Ronse Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-3
24/08/2014 16:00 KSK Heist KSK Heist KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk P2-2 
24/08/2014 16:00 Namen UR Namen UR Taminoise Taminoise 3-0
24/08/2014 16:00 Bornem Bornem OH Leuven OH Leuven 1-4
24/08/2014 16:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-1
24/08/2014 16:00 Walhain CG Walhain CG Eupen Eupen 0-1
24/08/2014 16:00 Coxyde Coxyde KM Torhout KM Torhout 4-0
23/08/2014 20:00 Lommel United Lommel United Bergen Bergen 2-0
23/08/2014 20:00 ASV Geel ASV Geel Olsa Brakel Olsa Brakel 1-2
23/08/2014 20:00 Sint-Truiden Sint-Truiden Royal Géants Athois Royal Géants Athois 2-0
23/08/2014 20:00 RC Mechelen RC Mechelen WS Bruxelles WS Bruxelles 2-0
23/08/2014 19:30 Dessel Sport Dessel Sport Tubeke Tubeke 3-0
23/08/2014 18:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas SV Oudenaarde SV Oudenaarde 2-1

Ronde 4

17/08/2014 17:00 OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster Walhain CG Walhain CG  1-1P
17/08/2014 16:00 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 1-2
17/08/2014 16:00 OH Leuven OH Leuven Bocholter VV Bocholter VV 1-0
17/08/2014 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel Eendracht Zele Eendracht Zele 2-0
17/08/2014 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-2
17/08/2014 16:00 RC Mechelen RC Mechelen Ethe Belmont Ethe Belmont 5-0
17/08/2014 16:00 KM Torhout KM Torhout Wezet Wezet 1-0
17/08/2014 16:00 Bornem Bornem Berchem Sport Berchem Sport 3-2
17/08/2014 16:00 Patro Lensois Patro Lensois Namen UR Namen UR 1-4
17/08/2014 16:00 Tempo Overijse Tempo Overijse Antwerp Antwerp 1-2
17/08/2014 16:00 Eupen Eupen RBD Borinage RBD Borinage 1-0
17/08/2014 16:00 Kelmis Kelmis SK Ronse SK Ronse 3-4
17/08/2014 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts Bergen Bergen 1-4
17/08/2014 16:00 KVW Zaventem KVW Zaventem Rupel Boom Rupel Boom 5-3
17/08/2014 16:00 Vosselaar Vosselaar Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2
17/08/2014 16:00 Lommel United Lommel United City Pirates City Pirates 1-0
17/08/2014 16:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 1-2
17/08/2014 16:00 Union SG Union SG Seraing Seraing 0-1
17/08/2014 16:00 Knokke Knokke Sporting Hasselt Sporting Hasselt 0-1
17/08/2014 16:00 Waterloo Waterloo Virton Virton 2-0
17/08/2014 16:00 Sint-Truiden Sint-Truiden SK Deinze SK Deinze 3-2
17/08/2014 16:00 Binche Binche KSK Heist KSK Heist 1-4
17/08/2014 16:00 KVK Tienen KVK Tienen ASV Geel ASV Geel 1-3
17/08/2014 15:00 SW Harelbeke SW Harelbeke Taminoise Taminoise 2-4
16/08/2014 20:30 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre Olsa Brakel Olsa Brakel 0-2
16/08/2014 20:00 Roeselare Roeselare Rebecq Rebecq 1-0
16/08/2014 20:00 Hoogstraten Hoogstraten Royal Géants Athois Royal Géants Athois 1-2
16/08/2014 20:00 Gent Zeehaven Gent Zeehaven KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 2-4
16/08/2014 20:00 Sprimont CS Sprimont CS Dessel Sport Dessel Sport 0-3
16/08/2014 20:00 Ciney Ciney Tubeke Tubeke  0-0P
16/08/2014 19:00 Coxyde Coxyde SV Temse SV Temse 5-2
16/08/2014 18:00 US Givry US Givry WS Bruxelles WS Bruxelles 2-4

Ronde 3

14/08/2014 20:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw Hamme VW Hamme VW 2-1
13/08/2014 20:00 City Pirates City Pirates Turnhout KV Turnhout KV 6-2
10/08/2014 16:00 SK Deinze SK Deinze Zonhoven VV Zonhoven VV 7-1
10/08/2014 16:00 KVK Tienen KVK Tienen Eernegem Eernegem 2-0
10/08/2014 16:00 Ethe Belmont Ethe Belmont SK Londerzeel SK Londerzeel 2-0
10/08/2014 16:00 FC Gullegem FC Gullegem Namen UR Namen UR  1-1P
10/08/2014 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke Royal Géants Athois Royal Géants Athois 0-4
10/08/2014 16:00 Izegem Izegem OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster  0-0P
10/08/2014 16:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven Ciney Ciney 2-6
10/08/2014 16:00 US Givry US Givry FCV Dender EH FCV Dender EH 1-0
10/08/2014 16:00 FC Duffel FC Duffel UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 3-5
10/08/2014 16:00 Sp. Petegem Sp. Petegem Wezet Wezet 1-2
10/08/2014 16:00 Beaufays SC Beaufays SC Walhain CG Walhain CG 0-4
10/08/2014 16:00 Stade Disonais Stade Disonais SV Temse SV Temse 0-2
10/08/2014 16:00 KM Torhout KM Torhout Aywaille Aywaille 2-1
10/08/2014 16:00 Hades Hades Sprimont CS Sprimont CS 0-2
10/08/2014 16:00 Diegem Sport Diegem Sport Tempo Overijse Tempo Overijse  0-0P
10/08/2014 16:00 Coxyde Coxyde White Star Adinkerke White Star Adinkerke 6-1
10/08/2014 16:00 Knokke Knokke Rochefort Rochefort 10-0
10/08/2014 16:00 Hamoir Hamoir Kelmis Kelmis 1-2
10/08/2014 16:00 Wolvertem SC Wolvertem SC Patro Lensois Patro Lensois  1-1P
10/08/2014 16:00 Grand-Leez Grand-Leez KVK Westhoek KVK Westhoek  4-4P
10/08/2014 16:00 RFC Raeren RFC Raeren St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas  1-1P
10/08/2014 16:00 Taminoise Taminoise Luik FC Luik FC 3-2
10/08/2014 16:00 Gent Zeehaven Gent Zeehaven Schaerbeek-Evere Schaerbeek-Evere 2-0
10/08/2014 16:00 Vosselaar Vosselaar Borght Borght P2-2 
10/08/2014 16:00 VC Herentals VC Herentals Waterloo Waterloo 1-4
10/08/2014 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen Hoogstraten Hoogstraten 1-2
10/08/2014 16:00 Mormont Mormont Rebecq Rebecq 0-2
10/08/2014 16:00 Verviers Verviers RBD Borinage RBD Borinage 1-2
10/08/2014 15:00 SW Harelbeke SW Harelbeke FC Meux FC Meux P0-0 
10/08/2014 15:00 Wetteren Wetteren Bornem Bornem 0-4
09/08/2014 20:00 Olsa Brakel Olsa Brakel Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 8-1
09/08/2014 20:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 2-1
09/08/2014 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt Sporting Châtelet Sporting Châtelet 3-0
09/08/2014 19:30 SV Oudenaarde SV Oudenaarde RFC Wetteren RFC Wetteren 5-0
09/08/2014 19:30 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts Grimbergen Grimbergen 3-0
09/08/2014 19:30 Ransart Ransart Berchem Sport Berchem Sport 2-6
09/08/2014 19:00 SV Rumbeke SV Rumbeke Rupel Boom Rupel Boom 0-5
09/08/2014 19:00 Beringen Beringen Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-4
09/08/2014 19:00 SK Ronse SK Ronse Cappellen Cappellen P1-1 
09/08/2014 19:00 Binche Binche FC Doornik FC Doornik 1-0
09/08/2014 19:00 Champlon Champlon Eendracht Zele Eendracht Zele 1-4
09/08/2014 19:00 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt Oosterzonen Oosterzonen P0-0 
09/08/2014 18:00 Bertrigeoise Bertrigeoise Union SG Union SG  0-0P
09/08/2014 17:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare Bocholter VV Bocholter VV 0-1

Ronde 2

03/08/2014 18:00 Zonhoven VV Zonhoven VV Vlijtingen VV Vlijtingen VV 3-1
03/08/2014 18:00 Waremme Waremme Aywaille Aywaille 1-6
03/08/2014 17:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke De Jeugd Lovendegem De Jeugd Lovendegem P4-4 
03/08/2014 16:00 Schoten Schoten Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 0-5
03/08/2014 16:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing SV Rumbeke SV Rumbeke 1-2
03/08/2014 16:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek Borght Borght  1-1P
03/08/2014 16:00 Schaerbeek-Evere Schaerbeek-Evere Baal Baal 4-0
03/08/2014 16:00 Tempo Overijse Tempo Overijse Leeuw Leeuw 6-0
03/08/2014 16:00 Rebecq Rebecq Union Lovenjoel Union Lovenjoel 5-0
03/08/2014 16:00 Wolvertem SC Wolvertem SC RU Rixensartoise RU Rixensartoise 1-0
03/08/2014 16:00 FC Meux FC Meux Pepingen Pepingen 7-2
03/08/2014 16:00 Waterloo Waterloo Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal P1-1 
03/08/2014 16:00 Ternesse Ternesse Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 1-5
03/08/2014 16:00 Lyra TSV Lyra TSV KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-3
03/08/2014 16:00 OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster Wielsbeke Wielsbeke 2-0
03/08/2014 16:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare Wingene Wingene 3-1
03/08/2014 16:00 Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge White Star Adinkerke White Star Adinkerke  0-0P
03/08/2014 16:00 SC Menen SC Menen Eernegem Eernegem  1-1P
03/08/2014 16:00 Knokke Knokke Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 3-0
03/08/2014 16:00 Berlare Berlare SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1-3
03/08/2014 16:00 Ninove Ninove Sp. Petegem Sp. Petegem 0-4
03/08/2014 16:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas KVV Zelzate KVV Zelzate P1-1 
03/08/2014 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren Jong Lede Jong Lede 1-0
03/08/2014 16:00 Sporting Tisselt Sporting Tisselt FC Duffel FC Duffel 0-7
03/08/2014 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage RBD Borinage RBD Borinage 0-2
03/08/2014 16:00 Bel?il Bel?il Taminoise Taminoise 0-2
03/08/2014 16:00 Wetteren Wetteren Meldert Meldert 8-1
03/08/2014 16:00 Eprave Eprave Rochefort Rochefort 0-4
03/08/2014 16:00 US Givry US Givry Nassogne Nassogne 5-0
03/08/2014 16:00 La Roche La Roche Champlon Champlon 1-3
03/08/2014 16:00 Sibret Sibret Mormont Mormont 2-4
03/08/2014 16:00 Patro Lensois Patro Lensois Richelle United Richelle United 3-1
03/08/2014 16:00 RFC Raeren RFC Raeren Hoei Hoei 0-3
03/08/2014 16:00 Herstal Herstal Stade Disonais Stade Disonais 0-1
03/08/2014 16:00 Seraing Athlétique Seraing Athlétique Luik FC Luik FC 0-2
03/08/2014 16:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven Lutlommel VV Lutlommel VV 2-1
03/08/2014 16:00 Ransart Ransart Ligny Ligny 4-0
03/08/2014 16:00 Solrézienne Solrézienne Namen UR Namen UR  1-1P
03/08/2014 16:00 SC Montignies SC Montignies Binche Binche  3-3P
03/08/2014 16:00 Rhisnes Rhisnes Sporting Châtelet Sporting Châtelet 0-3
03/08/2014 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek Westkapelle Westkapelle 3-0
03/08/2014 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen Helson Helchteren Helson Helchteren P1-1 
03/08/2014 15:00 Stade Waremme Stade Waremme Beaufays SC Beaufays SC 3-6
02/08/2014 20:00 Terjoden-Welle Terjoden-Welle Grand-Leez Grand-Leez  1-1P
02/08/2014 20:00 Bertrigeoise Bertrigeoise Longlier Longlier 2-1
02/08/2014 20:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg Fosses Fosses 5-0
02/08/2014 20:00 Beringen Beringen Reppel Reppel 2-1
02/08/2014 20:00 Ethe Belmont Ethe Belmont Le Lorrain Arlon Le Lorrain Arlon 1-0
02/08/2014 19:30 Hades Hades Waltwilder VV Waltwilder VV 3-0
02/08/2014 19:30 SK Lebbeke SK Lebbeke SK Ronse SK Ronse 0-3
02/08/2014 19:00 City Pirates City Pirates ZWE Kessel ZWE Kessel 6-0
02/08/2014 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 0-3
02/08/2014 19:00 Meulebeke Meulebeke SW Harelbeke SW Harelbeke 0-2
02/08/2014 18:30 KFC Turnhout KFC Turnhout Vosselaar Vosselaar 1-2
02/08/2014 18:00 VC Herentals VC Herentals Horendonk Horendonk 1-0
02/08/2014 15:00 Hamoir Hamoir Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 2-1

Ronde 1

27/07/2014 19:00 Witgoor Dessel Witgoor Dessel KFC Turnhout KFC Turnhout  2-2P
27/07/2014 18:00 Waltwilder VV Waltwilder VV MD Halen MD Halen 3-1
27/07/2014 18:00 Waremme Waremme Solières Sport Solières Sport P0-0 
27/07/2014 16:00 Bastogne Bastogne Rochefort Rochefort 0-2
27/07/2014 16:00 Oppagne Oppagne Sibret Sibret 1-2
27/07/2014 16:00 Champlon Champlon ES Vaux ES Vaux 3-1
27/07/2014 16:00 SK Moelingen SK Moelingen RFC Raeren RFC Raeren 1-5
27/07/2014 16:00 Aywaille Aywaille Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 4-3
27/07/2014 16:00 Richelle United Richelle United Hannutois Hannutois 5-0
27/07/2014 16:00 CS Manageoise CS Manageoise Bel?il Bel?il 1-2
27/07/2014 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage CS Onhaye CS Onhaye 1-0
27/07/2014 16:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 2-4
27/07/2014 16:00 Sartoise Sartoise Bertrigeoise Bertrigeoise 1-8
27/07/2014 16:00 Le Lorrain Arlon Le Lorrain Arlon Wellin Wellin 2-1
27/07/2014 16:00 Mormont Mormont Meix DT Virton Meix DT Virton 3-0
27/07/2014 16:00 Knokke Knokke Péruwelz Péruwelz 4-0
27/07/2014 16:00 SC Menen SC Menen Molenbaix Molenbaix 15-1
27/07/2014 16:00 Langemark Langemark Wingene Wingene 1-2
27/07/2014 16:00 Meulebeke Meulebeke Helkijn Helkijn 2-1
27/07/2014 16:00 Antoing Antoing Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke  1-1P
27/07/2014 16:00 Oostduinkerke Oostduinkerke Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge 1-3
27/07/2014 16:00 Wielsbeke Wielsbeke KRC Waregem KRC Waregem P2-2 
27/07/2014 16:00 White Star Adinkerke White Star Adinkerke Zwevegem Sport Zwevegem Sport 3-0
27/07/2014 16:00 Beaufays SC Beaufays SC Amay Amay 1-0
27/07/2014 16:00 Eernegem Eernegem Anvaing Anvaing 7-1
27/07/2014 16:00 Gosselies Sports Gosselies Sports Taminoise Taminoise  0-0P
27/07/2014 16:00 Sporting Tisselt Sporting Tisselt Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant 3-1
27/07/2014 16:00 Ransart Ransart Arquet FC Arquet FC 2-0
27/07/2014 16:00 Fosses Fosses Excelsior Beaumontois Excelsior Beaumontois 5-1
27/07/2014 16:00 Sporting Châtelet Sporting Châtelet Spy Spy 2-1
27/07/2014 16:00 SC Montignies SC Montignies Flénu Flénu 2-0
27/07/2014 16:00 Jemeppe Jemeppe Namen UR Namen UR 1-13
27/07/2014 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal Black Star Black Star 5-0
27/07/2014 16:00 Wuustwezel Wuustwezel KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 0-4
27/07/2014 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren Brustem Centrum Brustem Centrum 2-1
27/07/2014 16:00 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 0-4
27/07/2014 16:00 Solrézienne Solrézienne Beauraing Beauraing 2-1
27/07/2014 16:00 Ligny Ligny Grand Leng Grand Leng P0-0 
27/07/2014 16:00 Lutlommel VV Lutlommel VV Wellen Wellen 4-0
27/07/2014 16:00 SV Rumbeke SV Rumbeke KSKV KSKV 2-1
27/07/2014 16:00 Westkapelle Westkapelle Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-0
27/07/2014 16:00 Stade Disonais Stade Disonais Retinne Retinne 4-3
27/07/2014 16:00 Seraing Athlétique Seraing Athlétique Bas Oha Bas Oha 4-0
27/07/2014 16:00 Elsautoise Elsautoise Patro Lensois Patro Lensois 1-5
27/07/2014 16:00 Nieuwerkerken Nieuwerkerken Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-4
27/07/2014 16:00 Apollo Gellik Apollo Gellik Vlijtingen VV Vlijtingen VV 1-1
27/07/2014 16:00 SK Bree SK Bree Melo Zonhoven Melo Zonhoven 1-2
27/07/2014 16:00 Leopoldsburg Leopoldsburg Reppel Reppel  0-0P
27/07/2014 16:00 Luik FC Luik FC Union Momalloise Union Momalloise 3-0
27/07/2014 16:00 Sp. Petegem Sp. Petegem WIK Eine WIK Eine 4-1
27/07/2014 16:00 Excelsior Fouches Excelsior Fouches Ethe Belmont Ethe Belmont 1-5
27/07/2014 16:00 Standard Flawinne Standard Flawinne Binche Binche 0-2
27/07/2014 16:00 Aischoise Aischoise Terjoden-Welle Terjoden-Welle 0-3
27/07/2014 16:00 Horendonk Horendonk Gierle Gierle 3-2
27/07/2014 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts Poederlee Poederlee 6-0
27/07/2014 16:00 Herenthout Herenthout FC Duffel FC Duffel 0-3
27/07/2014 16:00 Nazareth-Eke Nazareth-Eke Wetteren Wetteren 1-6
27/07/2014 16:00 Klinge Klinge SK Ronse SK Ronse 0-4
27/07/2014 16:00 Gavere Asper Gavere Asper Jong Lede Jong Lede 0-2
27/07/2014 16:00 Estaimbourg Estaimbourg KVK Westhoek KVK Westhoek 0-3
27/07/2014 16:00 Eendracht Brugge Eendracht Brugge SW Harelbeke SW Harelbeke 1-6
27/07/2014 16:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles Assesse Assesse 3-0
27/07/2014 16:00 Cornesse Cornesse Hamoir Hamoir 0-7
27/07/2014 16:00 Rhisnes Rhisnes US Estinnes US Estinnes 2-1
27/07/2014 16:00 Entité Floreffe Entité Floreffe RBD Borinage RBD Borinage 1-7
27/07/2014 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel Olympic Warcoing Olympic Warcoing Geannuleerd
27/07/2014 16:00 RU Rixensartoise RU Rixensartoise Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 2-0
27/07/2014 16:00 Puurs Excelsior Puurs Excelsior Schoten Schoten 0-1
27/07/2014 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis 6-0
27/07/2014 16:00 Nieuwkerke Nieuwkerke OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster 1-3
27/07/2014 16:00 Oheytois Oheytois Herstal Herstal 0-2
27/07/2014 16:00 Leglise Leglise Nassogne Nassogne 2-4
27/07/2014 16:00 ZWE Kessel ZWE Kessel KFC De Kempen KFC De Kempen P2-2 
27/07/2014 16:00 Stade Everois Stade Everois Stade Bierbeek Stade Bierbeek  2-2P
27/07/2014 16:00 FC Meux FC Meux Sint-Jozef Londerzeel Sint-Jozef Londerzeel 5-1
27/07/2014 16:00 Pepingen Pepingen Crossing Vissenaken Crossing Vissenaken 2-0
27/07/2014 16:00 Vosselaar Vosselaar Mariekerke Mariekerke P3-3 
27/07/2014 16:00 Antonia Antonia Lyra TSV Lyra TSV 0-1
27/07/2014 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate Lochristi Lochristi 4-2
27/07/2014 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele Ninove Ninove 1-2
27/07/2014 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke RES Acren RES Acren 2-1
27/07/2014 16:00 Hamme-Zogge Hamme-Zogge De Jeugd Lovendegem De Jeugd Lovendegem 0-2
27/07/2014 16:00 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1-3
27/07/2014 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne Berlare Berlare 3-6
27/07/2014 16:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 2-4
27/07/2014 16:00 Sint Job Sint Job VC Herentals VC Herentals 0-1
27/07/2014 16:00 Retie Retie City Pirates City Pirates 1-3
27/07/2014 16:00 Schelle Sport Schelle Sport Ternesse Ternesse 0-6
27/07/2014 16:00 Betekom Betekom Tempo Overijse Tempo Overijse 0-2
27/07/2014 16:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel Chastre Chastre 2-0
27/07/2014 16:00 Sterrebeek Sterrebeek Leeuw Leeuw 1-2
27/07/2014 16:00 Rebecq Rebecq Perk Perk 5-0
27/07/2014 16:00 Borght Borght Huizingen Huizingen 2-0
27/07/2014 16:00 Auderghem Auderghem Wolvertem SC Wolvertem SC 0-6
27/07/2014 16:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles Schaerbeek-Evere Schaerbeek-Evere 2-3
27/07/2014 16:00 Ganshoren Ganshoren Grand-Leez Grand-Leez 0-1
27/07/2014 15:00 Stade Waremme Stade Waremme JS Fizoise JS Fizoise 3-0
26/07/2014 20:00 La Roche La Roche Aubange Aubange 7-0
26/07/2014 20:00 US Givry US Givry Freylange Freylange 8-0
26/07/2014 20:00 Hoei Hoei Condruzien Condruzien 3-0
26/07/2014 20:00 Longlier Longlier Bievre Bievre 3-0
26/07/2014 20:00 Eprave Eprave Paliseulois Paliseulois P0-0 
26/07/2014 19:30 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC Zonhoven VV Zonhoven VV 1-2
26/07/2014 19:30 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw Grasheide Grasheide 7-0
26/07/2014 19:30 Meldert Meldert Laarne-Kalken Laarne-Kalken P2-2 
26/07/2014 19:00 Lindelhoeven Lindelhoeven Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-4
26/07/2014 19:00 Eendracht Termien Eendracht Termien Hades Hades 0-5
26/07/2014 19:00 Sparta Ursel Sparta Ursel SK Lebbeke SK Lebbeke 0-1
26/07/2014 18:00 Lummen Lummen Beringen Beringen 0-5
26/07/2014 18:00 Baal Baal Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe P0-0 
26/07/2014 17:00 RC Lauwe RC Lauwe De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 0-4
26/07/2014 15:00 Kampelaar Kampelaar Waterloo Waterloo 0-2