Beker van Oost-Vlaanderen

Word fan van Beker van Oost-Vlaanderen!
Facebook
RSS Feed van Beker van Oost-Vlaanderen Download kalender van Beker van Oost-Vlaanderen

Laatste nieuws uit Beker van Oost-Vlaanderen

 

Geen nieuws gevonden.

Supporters

1. KVV Zelzate KVV Zelzate
2. Dendermonde Dendermonde
3. Maldegem Maldegem
4. Rapide Lebbeke Rapide Lebbeke
5. RFC Wetteren RFC Wetteren
6. KFC Merelbeke KFC Merelbeke
7. Bambrugge RC Bambrugge RC
8. Bottelare Bottelare
9. Evergem-Center Evergem-Center
10. Ninove Ninove
11. Cercle Melle Cercle Melle
12. Oudegem Oudegem
13. Tielrode Tielrode
14. Nazareth - Eke Nazareth - Eke
15. Baardegem Baardegem
16. Moerbeke Moerbeke
17. Herzele Herzele
18. Herleving Sinaai Herleving Sinaai
19. Kerksken Kerksken
20. VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
21. Zomergem Zomergem
22. Jong Lede Jong Lede
23. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
24. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
25. Destelbergen Destelbergen
26. Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
27. Schoonaarde Schoonaarde
28. Windeke Windeke
29. Wieze Wieze
30. Edeboys Edeboys
31. Mariakerke Mariakerke
32. Zevergem Sport Zevergem Sport
33. Standaard Muide Standaard Muide
34. Kluisbergen Kluisbergen
35. Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
36. Daknam Daknam
37. Rangers Opdorp Rangers Opdorp
38. Eendracht Opstal Eendracht Opstal
39. Meetjesland Meetjesland
40. Kemzeke Kemzeke
41. Nederename Nederename
42. Olympia Gent Olympia Gent
43. Tenstar Melle Tenstar Melle
44. KME Machelen KME Machelen
45. LS Merendree LS Merendree
46. Terjoden-Welle Terjoden-Welle
47. Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem
48. Kallo Kallo
49. Lochristi Lochristi
50. St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
Kalender / Voetbaluitslagen
18/08 19:30 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem 3-1 Zingem Zingem Appelterre-Eichem - Zingem
22/08 16:00 Brakel Brakel 2-2 Nederhasselt Nederhasselt Brakel - Nederhasselt
22/08 17:00 Semmerzake Semmerzake 3-3 Doggen Doggen Semmerzake - Doggen
22/08 17:30 Knesselare Knesselare 4-3 Verrebroek Verrebroek Knesselare - Verrebroek
22/08 18:00 Schoonaarde Schoonaarde 2-3 Jong Lede Jong Lede Schoonaarde - Jong Lede
22/08 18:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 0-2 Evergem-Center Evergem-Center VKN Beervelde - Evergem-Center
22/08 18:00 Moerbeke Moerbeke 4-3 Bassevelde Bassevelde Moerbeke - Bassevelde
22/08 18:00 Heikant Heikant 2-2 VSV Gent VSV Gent Heikant - VSV Gent
22/08 18:00 Hansbeke Hansbeke 0-1 Bottelare Bottelare Hansbeke - Bottelare
22/08 18:30 Bellem SK Bellem SK 0-3 Aalter Eendracht Aalter Eendracht Bellem SK - Aalter Eendracht
22/08 19:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 3-3 Meetjesland Meetjesland St-Joris Sleidinge - Meetjesland
22/08 19:30 Kemzeke Kemzeke 4-1 Kallo Kallo Kemzeke - Kallo
22/08 19:30 Vinkt Vinkt 2-1 Moortsele Moortsele Vinkt - Moortsele
22/08 19:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 6-0 Hillegem Hillegem Kluisbergen Sportief - Hillegem
22/08 19:30 Boekel Boekel 3-2 Panters Okegem Panters Okegem Boekel - Panters Okegem
23/08 14:00 VC Ressegem VC Ressegem 2-5 Haaltert Haaltert VC Ressegem - Haaltert
23/08 16:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 2-4 LS Merendree LS Merendree Olsene Sportief - LS Merendree
23/08 16:00 Wortegem Wortegem 2-1 Adegem Adegem Wortegem - Adegem
23/08 16:00 Kleit Kleit 3-2 Waarschoot Waarschoot Kleit - Waarschoot
23/08 16:00 Maldegem Maldegem 0-0 S.K. Nevele S.K. Nevele Maldegem - S.K. Nevele
23/08 16:00 Lovendegem Lovendegem 1-2 Jong Zulte Jong Zulte Lovendegem - Jong Zulte
23/08 16:00 Eine Eine 2-2 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen Eine - Vlaamse Ardennen
23/08 16:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 5-0 De Pinte J.V. De Pinte J.V. Bonanza Lierde - De Pinte J.V.
23/08 16:00 Ninove Ninove 2-1 Gavere-Asper Gavere-Asper Ninove - Gavere-Asper
23/08 16:00 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 3-2 ST-Martens-Latem ST-Martens-Latem Geraardsbergen SV - ST-Martens-Latem
23/08 16:00 Terjoden-Welle Terjoden-Welle 5-1 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken Terjoden-Welle - Hoger Op Kalken
23/08 16:00 Eendracht Houtem Eendracht Houtem 1-0 Dendermonde Dendermonde Eendracht Houtem - Dendermonde
23/08 16:00 Osta Meerbeke Osta Meerbeke 1-0 Rapide Lebbeke Rapide Lebbeke Osta Meerbeke - Rapide Lebbeke
23/08 16:00 Lochristi Lochristi 3-3 Svelta Melsele Svelta Melsele Lochristi - Svelta Melsele
23/08 16:00 Destelbergen Destelbergen 3-0 Tielrode Tielrode Destelbergen - Tielrode
23/08 16:00 Bazel Bazel 0-0 Grembergen Grembergen Bazel - Grembergen
23/08 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 6-0 Avanti Stekene Avanti Stekene KVV Zelzate - Avanti Stekene
23/08 16:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 7-2 St-Laureins St-Laureins Doorslaar Lokeren SK - St-Laureins
23/08 16:00 Sporting Ertvelde Sporting Ertvelde 4-0 Kieldrecht Kieldrecht Sporting Ertvelde - Kieldrecht
23/08 16:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 0-2 Lembeke Lembeke White Boys Sint-Niklaas - Lembeke
23/08 16:00 Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 0-3 Zomergem Zomergem Sparta Waasmunster - Zomergem
23/08 16:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 1-2 Stekene Sportief Stekene Sportief St.Kruis-Winkel - Stekene Sportief
23/08 16:00 Doornzele-Kerkbrugge Doornzele-Kerkbrugge 4-0 SVH Waasmunster SVH Waasmunster Doornzele-Kerkbrugge - SVH Waasmunster
23/08 16:00 Klinge Klinge 2-0 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute Klinge - Assenede-Boekhoute
23/08 16:00 Standaard Muide Standaard Muide 2-3 VK Hamme VK Hamme Standaard Muide - VK Hamme
23/08 16:00 Sombeke Sombeke 0-0 Azalea Azalea Sombeke - Azalea
23/08 16:00 Heusden Heusden 0-1 Mariakerke Mariakerke Heusden - Mariakerke
23/08 16:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-0 Poesele Poesele VC Zwijnaarde - Poesele
23/08 16:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 0-4 Cercle Melle Cercle Melle Zeveren Sportief - Cercle Melle
23/08 16:00 Oostakker Oostakker 1-4 Lotenhulle Lotenhulle Oostakker - Lotenhulle
23/08 16:00 VC Ressegem VC Ressegem 5-0 Oosterzele Oosterzele VC Ressegem - Oosterzele
23/08 16:00 Jong Neigem Jong Neigem 2-6 Sparta Bevere Sparta Bevere Jong Neigem - Sparta Bevere
23/08 16:00 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 4-0 Maarkedal Maarkedal De Toekomst Borsbeke - Maarkedal
23/08 16:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 0-2 Erembodegem Erembodegem Nazareth - Eke - Erembodegem
23/08 16:00 Burst Burst 3-1 Zevergem Sport Zevergem Sport Burst - Zevergem Sport
23/08 16:00 RS Haasdonk RS Haasdonk 3-3 Wippelgem Sport Wippelgem Sport RS Haasdonk - Wippelgem Sport
23/08 16:00 YS Eeklo YS Eeklo 3-2 VS Destelbergen VS Destelbergen YS Eeklo - VS Destelbergen
23/08 16:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 2-1 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille Bosdam Beveren - Kaprijke-Bentille
23/08 16:00 Wachtebeke Wachtebeke 2-2 Daknam Daknam Wachtebeke - Daknam
23/08 16:00 Watervliet Watervliet 3-2 Gerda Gerda Watervliet - Gerda
23/08 16:00 WS Meerdonk WS Meerdonk 4-1 Excelsior Donk Excelsior Donk WS Meerdonk - Excelsior Donk
23/08 16:00 Vinderhoute Vinderhoute 5-0 Hoogeinde Hoogeinde Vinderhoute - Hoogeinde
23/08 16:00 Balgerhoeke Balgerhoeke 0-3 Zaffelare Zaffelare Balgerhoeke - Zaffelare
23/08 16:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 0-6 Belzele Belzele VKN Beervelde - Belzele
23/08 16:00 Eksaarde Eksaarde 1-1 VC Boekhoute VC Boekhoute Eksaarde - VC Boekhoute
23/08 16:00 Ophasselt Ophasselt 3-3 Landskouter Landskouter Ophasselt - Landskouter
23/08 16:00 Kluisbergen Kluisbergen 0-0 Grotenberge Grotenberge Kluisbergen - Grotenberge
23/08 16:00 Mariakerke Mariakerke 5-2 Gijzenzele Gijzenzele Mariakerke - Gijzenzele
23/08 16:00 Maria-Aalter Maria-Aalter 3-1 Huise Huise Maria-Aalter - Huise
23/08 16:00 Overboelare Overboelare 1-1 SK Merelbeke SK Merelbeke Overboelare - SK Merelbeke
23/08 16:00 Astene Astene 1-3 RC Mater RC Mater Astene - RC Mater
23/08 16:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 5-0 ST-Martens-Latem ST-Martens-Latem Kvc Nokere Kruishoutem - ST-Martens-Latem
23/08 16:00 Baardegem Baardegem 0-6 Rupelmonde Rupelmonde Baardegem - Rupelmonde
23/08 16:00 Herdersem Herdersem 5-1 Balegem Balegem Herdersem - Balegem
23/08 16:00 Hofstade Hofstade 2-3 Strijpen Strijpen Hofstade - Strijpen
23/08 16:00 Tenstar Melle Tenstar Melle 1-2 Gijzegem Gijzegem Tenstar Melle - Gijzegem
23/08 16:00 Westrem Westrem 0-2 Gentbrugge Gentbrugge Westrem - Gentbrugge
23/08 16:00 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis 2-4 VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken KV Sint-Gillis - VV Nieuwerkerken
23/08 16:00 Letterhoutem Letterhoutem 3-1 Wichelen Wichelen Letterhoutem - Wichelen
23/08 16:00 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 2-2 Wieze Wieze Hamme-Zogge - Wieze
23/08 16:00 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 1-3 Kerksken Kerksken Eendracht Moerbeke - Kerksken
23/08 16:00 Onkerzele Onkerzele 2-3 Michelbeke Michelbeke Onkerzele - Michelbeke
23/08 16:00 Herzele Herzele 4-3 DHW Denderhoutem DHW Denderhoutem Herzele - DHW Denderhoutem
23/08 16:00 Aaigem Aaigem 1-1 Everbeek Everbeek Aaigem - Everbeek
23/08 16:00 VK Onkerzele VK Onkerzele 3-0 Burst Burst VK Onkerzele - Burst
23/08 16:00 SV Ressegem SV Ressegem 3-3 Sint-Goriks Sint-Goriks SV Ressegem - Sint-Goriks
23/08 16:00 Zandbergen Zandbergen 0-1 Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw Zandbergen - Standaard Denderleeuw
23/08 16:30 Munkzwalm Munkzwalm 1-3 KVE Drongen KVE Drongen Munkzwalm - KVE Drongen
23/08 16:30 Eendracht Winnik Eendracht Winnik 1-1 Oudenhove Oudenhove Eendracht Winnik - Oudenhove
23/08 16:30 FC Smetlede FC Smetlede 0-0 Velzeke Velzeke FC Smetlede - Velzeke
23/08 16:30 Oordegem Oordegem 0-0 Melsen Melsen Oordegem - Melsen
23/08 16:30 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 1-2 Eendracht Elene Eendracht Elene SK Denderhoutem - Eendracht Elene
23/08 17:00 Ursel Ursel 1-1 KME Machelen KME Machelen Ursel - KME Machelen
23/08 17:00 Voorde SV Voorde SV 6-0 Nederename Nederename Voorde SV - Nederename
23/08 17:00 Eendracht Opstal Eendracht Opstal 2-2 Oudegem Oudegem Eendracht Opstal - Oudegem
23/08 17:00 Laarne-Kalken Laarne-Kalken 1-1 Bambrugge RC Bambrugge RC Laarne-Kalken - Bambrugge RC
23/08 17:00 Robur Robur 1-4 Olympia Gent Olympia Gent Robur - Olympia Gent
23/08 17:00 Akkers Middelburg Akkers Middelburg 1-3 Herleving Sinaai Herleving Sinaai Akkers Middelburg - Herleving Sinaai
23/08 17:00 Edeboys Edeboys 1-0 Overmere Overmere Edeboys - Overmere
23/08 17:00 Heldergem Heldergem 1-2 Zegelsem Zegelsem Heldergem - Zegelsem
23/08 17:00 KVV Schelde KVV Schelde 3-0 Rangers Opdorp Rangers Opdorp KVV Schelde - Rangers Opdorp
23/08 17:00 Sparta Buggenhout Sparta Buggenhout 2-0 Mere Mere Sparta Buggenhout - Mere
23/08 17:00 Ouwegem Ouwegem 1-4 Deftinge Deftinge Ouwegem - Deftinge
23/08 17:00 Bavegem Bavegem 2-0 Vlierzele Vlierzele Bavegem - Vlierzele
23/08 17:00 Schroevers Moorsel Schroevers Moorsel 2-1 Baasrode Baasrode Schroevers Moorsel - Baasrode
23/08 17:00 Wit-Zwart 93 Wit-Zwart 93 1-4 Opbrakel Opbrakel Wit-Zwart 93 - Opbrakel
23/08 17:30 Volkegem Volkegem 0-1 Sparta Gent Sparta Gent Volkegem - Sparta Gent
23/08 18:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 4-1 Kerksken Kerksken RFC Wetteren - Kerksken
23/08 18:00 Lebbeke KSK Lebbeke KSK 5-1 Lebeke-Aalst Lebeke-Aalst Lebbeke KSK - Lebeke-Aalst
23/08 18:00 St-Pauwels St-Pauwels 1-1 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. St-Pauwels - Kruibeke J.Vl.
23/08 18:00 Petegem S. Petegem S. 1-1 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen Petegem S. - Sparta Geraardsbergen
23/08 18:00 Horebeke Horebeke 1-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem Horebeke - Wilskracht Idegem
23/08 18:00 Windeke Windeke 3-1 Sporting Eendracht Schendelbeke Sporting Eendracht Schendelbeke Windeke - Sporting Eendracht Schendelbeke
23/08 18:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 1-3 Massemen Massemen Dikkelvenne - Massemen
23/08 19:30 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 3-0 ST-Denijs Sport ST-Denijs Sport KFC Merelbeke - ST-Denijs Sport
23/08 19:30 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 3-3 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde KFC Merelbeke - HT Zwijnaarde
Stand
  Groep 12 G P
1. Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem 1 3
2. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 1 3
3. Lebeke-Aalst Lebeke-Aalst 1 1
4. Laarne-Kalken Laarne-Kalken 1 1
5. Maldegem Maldegem 1 0
6. Zingem Zingem 1 0
  Groep 12A G P
1. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 3 9
2. Jong Zulte Jong Zulte 4 9
3. LS Merendree LS Merendree 4 8
4. KME Machelen KME Machelen 4 8
5. Waarschoot Waarschoot 4 7
6. Wortegem Wortegem 4 7
7. Kleit Kleit 4 6
8. Lovendegem Lovendegem 4 5
9. Meetjesland Meetjesland 4 4
10. Ursel Ursel 4 4
11. Maldegem Maldegem 3 4
12. Olsene Sportief Olsene Sportief 4 4
13. Adegem Adegem 4 3
14. S.K. Nevele S.K. Nevele 4 3
15. Bellem SK Bellem SK 4 2
16. St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 4 1
  Groep 12B G P
1. Voorde SV Voorde SV 4 12
2. KFC Merelbeke KFC Merelbeke 4 10
3. Ninove Ninove 4 10
4. Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 4 9
5. KVE Drongen KVE Drongen 4 8
6. Eine Eine 4 7
7. Gavere-Asper Gavere-Asper 4 6
8. Munkzwalm Munkzwalm 4 5
9. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 4 5
10. Bonanza Lierde Bonanza Lierde 4 4
11. ST-Martens-Latem ST-Martens-Latem 4 4
12. ST-Denijs Sport ST-Denijs Sport 4 4
13. Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem 3 3
14. Zingem Zingem 3 0
15. Nederename Nederename 4 0
16. De Pinte J.V. De Pinte J.V. 4 0
  Groep 12C G P
1. Lebbeke KSK Lebbeke KSK 4 10
2. Osta Meerbeke Osta Meerbeke 4 9
3. Oudegem Oudegem 4 8
4. Bambrugge RC Bambrugge RC 4 7
5. Terjoden-Welle Terjoden-Welle 4 6
6. Rapide Lebbeke Rapide Lebbeke 4 6
7. Jong Lede Jong Lede 4 6
8. RFC Wetteren RFC Wetteren 4 5
9. Eendracht Opstal Eendracht Opstal 4 5
10. Eendracht Houtem Eendracht Houtem 4 4
11. Lebeke-Aalst Lebeke-Aalst 3 4
12. Kerksken Kerksken 4 4
13. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4 4
14. Dendermonde Dendermonde 4 3
15. Laarne-Kalken Laarne-Kalken 3 3
16. Schoonaarde Schoonaarde 4 0
  Groep 12D G P
1. KVV Zelzate KVV Zelzate 4 10
2. Kemzeke Kemzeke 4 10
3. Evergem-Center Evergem-Center 4 9
4. Lochristi Lochristi 4 8
5. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 4 8
6. Grembergen Grembergen 4 8
7. Bazel Bazel 4 8
8. Olympia Gent Olympia Gent 4 6
9. Destelbergen Destelbergen 4 5
10. St-Pauwels St-Pauwels 4 5
11. Kallo Kallo 4 3
12. Svelta Melsele Svelta Melsele 4 3
13. Avanti Stekene Avanti Stekene 4 2
14. Tielrode Tielrode 4 1
15. VKN Beervelde VKN Beervelde 4 0
16. Robur Robur 4 0
  Groep 3A G P
1. Herleving Sinaai Herleving Sinaai 4 12
2. Lembeke Lembeke 4 10
3. Zomergem Zomergem 4 9
4. Knesselare Knesselare 4 9
5. St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 4 9
6. Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 4 7
7. Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 4 6
8. Doornzele-Kerkbrugge Doornzele-Kerkbrugge 4 6
9. Stekene Sportief Stekene Sportief 4 6
10. White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 4 6
11. SVH Waasmunster SVH Waasmunster 4 6
12. St-Laureins St-Laureins 4 6
13. Sporting Ertvelde Sporting Ertvelde 4 4
14. Bassevelde Bassevelde 4 4
15. Verrebroek Verrebroek 4 4
16. Klinge Klinge 4 4
17. Moerbeke Moerbeke 4 3
18. Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 4 3
19. Akkers Middelburg Akkers Middelburg 4 1
20. Kieldrecht Kieldrecht 4 1
  Groep 3B G P
1. Sombeke Sombeke 4 10
2. Cercle Melle Cercle Melle 4 9
3. Mariakerke Mariakerke 4 9
4. VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 4 9
5. Azalea Azalea 4 8
6. Standaard Muide Standaard Muide 4 7
7. Edeboys Edeboys 4 7
8. Lotenhulle Lotenhulle 4 6
9. VK Hamme VK Hamme 4 6
10. Bottelare Bottelare 4 6
11. Heusden Heusden 4 6
12. Hansbeke Hansbeke 4 6
13. VSV Gent VSV Gent 4 5
14. Zeveren Sportief Zeveren Sportief 4 4
15. Overmere Overmere 4 3
16. Vinkt Vinkt 4 3
17. Oostakker Oostakker 4 3
18. Heikant Heikant 4 3
19. Poesele Poesele 4 2
20. Moortsele Moortsele 4 1
  Groep 3C G P
1. Sparta Bevere Sparta Bevere 4 9
2. Windeke Windeke 4 9
3. Oudenhove Oudenhove 4 8
4. Nederhasselt Nederhasselt 4 8
5. Eendracht Winnik Eendracht Winnik 4 7
6. Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 4 7
7. Sporting Eendracht Schendelbeke Sporting Eendracht Schendelbeke 4 7
8. VC Ressegem VC Ressegem 4 7
9. Zegelsem Zegelsem 4 7
10. Maarkedal Maarkedal 4 6
11. Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 4 6
12. Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 4 4
13. De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke 4 4
14. Hillegem Hillegem 4 4
15. Heldergem Heldergem 4 3
16. Jong Neigem Jong Neigem 4 3
17. Oosterzele Oosterzele 4 3
18. Brakel Brakel 4 3
19. Petegem S. Petegem S. 4 2
20. Horebeke Horebeke 4 2
  Groep 3D G P
1. Burst Burst 4 12
2. Semmerzake Semmerzake 4 10
3. KVV Schelde KVV Schelde 4 10
4. Massemen Massemen 4 9
5. Doggen Doggen 4 8
6. Sparta Buggenhout Sparta Buggenhout 4 7
7. Zevergem Sport Zevergem Sport 4 6
8. Rangers Opdorp Rangers Opdorp 4 6
9. Boekel Boekel 4 6
10. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 4 6
11. Eendracht Elene Eendracht Elene 4 6
12. Dikkelvenne Dikkelvenne 4 5
13. Melsen Melsen 4 5
14. Erembodegem Erembodegem 4 4
15. Mere Mere 4 4
16. Oordegem Oordegem 4 4
17. Nazareth - Eke Nazareth - Eke 4 3
18. Velzeke Velzeke 4 1
19. FC Smetlede FC Smetlede 4 1
20. Panters Okegem Panters Okegem 4 0
  Groep 4A G P
1. Wachtebeke Wachtebeke 4 10
2. Belzele Belzele 4 10
3. Daknam Daknam 4 10
4. WS Meerdonk WS Meerdonk 4 9
5. Eksaarde Eksaarde 4 8
6. VC Boekhoute VC Boekhoute 4 8
7. YS Eeklo YS Eeklo 4 7
8. VKN Beervelde VKN Beervelde 4 7
9. Vinderhoute Vinderhoute 4 6
10. Watervliet Watervliet 4 6
11. Zaffelare Zaffelare 4 6
12. VS Destelbergen VS Destelbergen 4 6
13. RS Haasdonk RS Haasdonk 4 4
14. Gerda Gerda 4 4
15. Bosdam Beveren Bosdam Beveren 4 4
16. Excelsior Donk Excelsior Donk 4 4
17. Balgerhoeke Balgerhoeke 4 3
18. Wippelgem Sport Wippelgem Sport 4 1
19. Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 4 0
20. Hoogeinde Hoogeinde 4 0
  Groep 4B G P
1. Deftinge Deftinge 4 12
2. Kluisbergen Kluisbergen 4 10
3. Grotenberge Grotenberge 4 10
4. Maria-Aalter Maria-Aalter 4 10
5. Astene Astene 4 9
6. Kruishoutem Kruishoutem 4 9
7. Mariakerke Mariakerke 4 8
8. Gijzenzele Gijzenzele 4 7
9. RC Mater RC Mater 4 7
10. Huise Huise 4 4
11. Ouwegem Ouwegem 4 4
12. KFC Merelbeke KFC Merelbeke 4 4
13. Volkegem Volkegem 4 3
14. Sparta Gent Sparta Gent 4 3
15. Ophasselt Ophasselt 4 2
16. SK Merelbeke SK Merelbeke 4 2
17. Landskouter Landskouter 4 2
18. HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 4 2
19. Overboelare Overboelare 4 2
20. ST-Martens-Latem ST-Martens-Latem 4 0
  Groep 4C G P
1. Rupelmonde Rupelmonde 4 10
2. Wieze Wieze 4 10
3. Schroevers Moorsel Schroevers Moorsel 4 10
4. Gijzegem Gijzegem 4 9
5. Baardegem Baardegem 4 7
6. Herdersem Herdersem 4 7
7. Tenstar Melle Tenstar Melle 4 7
8. Gentbrugge Gentbrugge 4 7
9. VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken 4 6
10. Bavegem Bavegem 4 6
11. Strijpen Strijpen 4 6
12. KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis 4 4
13. Wichelen Wichelen 4 4
14. Vlierzele Vlierzele 4 4
15. Hamme-Zogge Hamme-Zogge 4 4
16. Baasrode Baasrode 4 4
17. Hofstade Hofstade 4 3
18. Letterhoutem Letterhoutem 4 3
19. Balegem Balegem 4 3
20. Westrem Westrem 4 0
  Groep 4D G P
1. Kerksken Kerksken 4 12
2. Haaltert Haaltert 4 12
3. Everbeek Everbeek 4 10
4. Standaard Denderleeuw Standaard Denderleeuw 4 9
5. Opbrakel Opbrakel 4 9
6. SV Ressegem SV Ressegem 4 7
7. Michelbeke Michelbeke 4 7
8. Herzele Herzele 4 6
9. DHW Denderhoutem DHW Denderhoutem 4 6
10. Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 4 6
11. VK Onkerzele VK Onkerzele 4 6
12. Aaigem Aaigem 4 4
13. Sint-Goriks Sint-Goriks 4 4
14. VC Ressegem VC Ressegem 4 3
15. Burst Burst 4 3
16. Zandbergen Zandbergen 4 1
17. Wit-Zwart 93 Wit-Zwart 93 4 0
18. Onkerzele Onkerzele 4 0
Topschutters