II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1228
  Aantal doelpunten: 3100 (1747 - 1353)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Wie speelde in 2018 - 2019 de meeste minuten?

  Speler Ploeg Totaal
1. Filipe Joaquim Gonçalves Andrade Ponce de Leão SU Sintrense SU Sintrense 2970
2. Tito Cabral Júnior Sertanense FC Sertanense FC 2970
3. Danilson Elieson Soares Ribeiro SCU Torreense SCU Torreense 2880
4. Sérgio Manuel Fernandes da Conceição Chaves Chaves 2880
5. Rui Pedro Machado Bandeira Raínho FC Cesarense FC Cesarense 2880
6. Nuno Alexandre Hidalgo Costa Pereira SCU Torreense SCU Torreense 2880
7. Valter Luís Sporting Mêda Sporting Mêda 2875
8. Luis Pedro Souto Gonçalves 2856
9. Nelson Roberto Magalhães Sampaio CD Cinfaes CD Cinfaes 2790
10. Paulo Roberto Assunção Correia 2790
11. André Filipe Alves Martins Caio Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2790
12. Daniel Jesus Moreira Carvalho Freamunde Freamunde 2790
13. Alexandre Miguel Guerra Verdade Oleiros Oleiros 2790
14. Filipe Araújo Quintela Gusmão Sporting Mêda Sporting Mêda 2790
15. Rodolfo da Graça Barata Franco Vacas SU Sintrense SU Sintrense 2790
16. Nuno Miguel Santos Rodrigues Gafanha Gafanha 2785
17. Pedro Nuno dos Santos Soares AD Fafe AD Fafe 2782
18. Inácio José Trocado Marques Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2773
19. Ricardo André Gonçalves Henriques Santa Iria Santa Iria 2765
20. André Alexandre Aranha Almeida RD Agueda RD Agueda 2758
21. Paulo Santos AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2725
22. Jimmy Claidir Duarte Ines AC Marinhense AC Marinhense 2714
23. Victor Hugo Silva Braga Moreirense Moreirense 2700
24. Nuno José Ferreira Dias Amarante FC Amarante FC 2700
25. Rúben Rúben Sporting Covilhã Sporting Covilhã 2700
26. Mamadu Saliu Djaló Oleiros Oleiros 2700
27. João Filipe Pereira Freitas Vilafranquense Vilafranquense 2700
28. Pedro Manuel Cavadas Ferreira Trofense Trofense 2700
29. Rui Pedro Correia Nunes Lusitano FCV Lusitano FCV 2700
30. Gil Emanuel Viana Dias Gafanha Gafanha 2695
31. Miguel Bruno Sousa Pereira Pedras Rubras Pedras Rubras 2695
32. João Agostinho Sousa Vieira Oliveira Torcatense Torcatense 2691
33. Gonçalo Lima Pereira Pimenta Pedras Rubras Pedras Rubras 2691
34. Nuno Miguel Viana Ramos Minas de Argozelo Minas de Argozelo 2688
35. Diogo João Nogueira Pereira FC Cesarense FC Cesarense 2687
36. Fred Henriques Silva Lopes FC Famalicao FC Famalicao 2680
37. Fábio Alexandre Marques Gaião Oleiros Oleiros 2679
38. João André Ribeiro Vieira União de Leiria União de Leiria 2677
39. Pedro Miguel Vidal Campos Torcatense Torcatense 2661
40. Fábio André Cruz Marinheiro SU Sintrense SU Sintrense 2659
41. Pedro Miguel Eira Pereira Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2655
42. Adriano Barbosa Miranda da Luz Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2654
43. Rui Filipe Ferreira Pereira Maria da Fonte Maria da Fonte 2650
44. Rui Filipe Cunha Correia AD Fafe AD Fafe 2648
45. Kevin Lenini Gonçalves Pereira de Pina Oliveirense Oliveirense 2647
46. Zacharia Ngom Montalegre Montalegre 2627
47. Tiago Betencourtt de Oliveira Correia Martimo Funchal Martimo Funchal 2612
48. Imerson Conceição Soares Ideal Ideal 2610
49. Miguel Ângelo Caetano Pereira Rodrigues SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2610
50. Álvaro José Novo Milhazes Salgueiros Salgueiros 2610
51. Luan Sérgio Nascimento Dias de Almeida AD Limianos AD Limianos 2610
52. Michael da Conceicao Figueiredo Trofense Trofense 2610
53. Miguel Angelo Ferreira de Castro CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2610
54. Romário Jorge Tavares Carvalho SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2610
55. André António Filipe Perre SCU Torreense SCU Torreense 2609
56. João Guilherme Gonçalves de Sousa AD Fafe AD Fafe 2603
57. Joel Filipe Correia Mucha Mateus Leca FC Leca FC 2602
58. Mohamed Karamoko Kaba Sacavenense Sacavenense 2600
59. Oliveira Jefferson 2597
60. Pedro Daniel Morgado Prata Sporting Mêda Sporting Mêda 2596
61. Aílson Júnior Mendes Tavares Alcanenense Alcanenense 2595
62. Ariano Edgar Sanches CD Operario CD Operario 2594
63. David Brás Rodrigues AD Nogueirense AD Nogueirense 2591
64. Diogo Marques Izata Pereira Vilafranquense Vilafranquense 2587
65. Henrique Luciano Almeida Mirandês Mirandês 2573
66. André Santos Freitas Oliv. Hospital Oliv. Hospital 2571
67. José Pedro Cepeda Espinhosa Teixeira FC Famalicao FC Famalicao 2568
68. Ahmed Isaiah Gil Vicente Gil Vicente 2566
69. Nuno Filipe Rodrigues Laranjeiro Fátima Fátima 2566
70. Norberto Bercique Gomes Betuncal Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 2556
71. Hélio João Ferreirinha Moreira SC Coimbroes SC Coimbroes 2552
72. Paulo Rafael Grilo Neves CD Santa Clara CD Santa Clara 2540
73. Fábio de Almeida Santos SCU Torreense SCU Torreense 2539
74. Tiago Alexandre Gorgulho Batista Coruchense Coruchense 2536
75. Bruno Miguel Araújo Morais 2530
76. Micael Correia Conceição CD Cinfaes CD Cinfaes 2529
77. Ivo Miguel Quitério Lemos Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 2520
78. Carlos da Silva Conceição Filho Louletano DC Louletano DC 2520
79. Diogo Filipe Araújo Soares GD Peniche GD Peniche 2520
80. Tiago Manuel da Silva Maia SC Praiense SC Praiense 2520
81. Igor Bento Cartaxo António SCU Torreense SCU Torreense 2520
82. Leonardo dos Santos Araujo SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2520
83. Filipe Jose Lima Mendes Belenenses Belenenses 2520
84. Tiago Filipe Moura Gomes Oleiros Oleiros 2519
85. Antero Diogo Da Silva Ferreira Amarante FC Amarante FC 2517
86. Rolando António Pereira Rocha Almeida AD Fafe AD Fafe 2514
87. Gilberto Lozano Cortés SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2510
88. Manuel Pedro Fernandes Martins AD Oliveirense AD Oliveirense 2510
89. Mohamed Cheik Ali Toure Antwerp Antwerp 2510
90. Pedro Joaquim Furtado Moreno SCU Torreense SCU Torreense 2507
91. José Adelino Marinho Campos Mirandês Mirandês 2507
92. Miguel Bandarra Rodrigues Armacenenses Armacenenses 2506
93. Belarmino Semedo Lopes Tavares Montalegre Montalegre 2503
94. Artur Taborda Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 2502
95. Luís Pedro Ramos Augusto SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2502
96. Kaique Jordan Costa Santos AD Nogueirense AD Nogueirense 2501
97. Joao Nuno Cabral Pimenta 2496
98. Miguel Ângelo Marques Pinto Pereira Cac. Taipas Cac. Taipas 2496
99. João Pedro Ventura Medeiros CD Santa Clara CD Santa Clara 2492
100. Agostinho José Gomes Coelho Tavares Carvalho Anadia FC Anadia FC 2490
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe 0-1 SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-3 União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria