II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1224
  Aantal doelpunten: 3091 (1742 - 1349)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Wie werd in 2018 - 2019 het meest vervangen?

  Speler Ploeg Totaal
1. Luís Paulo Nunes Mota 20
2. Ragner José Paula Alcanenense Alcanenense 20
3. Helder Fernando Ferreira Castro 19
4. Gustavo Moura e Souza SC Espinho SC Espinho 18
5. Isaac Boakye Almancilense Almancilense 17
6. Marcelo Daniel Marques Santiago RD Agueda RD Agueda 17
7. Diogo José Fortunato Domingues Sporting Mêda Sporting Mêda 17
8. Martim Spencer Águas SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 17
9. Milton Alef Nascimento Neri RD Agueda RD Agueda 16
10. Flávio Aurélio da Silva Júnior Sporting Mêda Sporting Mêda 16
11. Sócrates Emanuel Adolfo Pedro Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 16
12. João Manuel Martins Silva Gil Vicente Gil Vicente 16
13. Hugo Fernandes barbosa Sertanense FC Sertanense FC 16
14. Rafael Pereira Pinto Sertanense FC Sertanense FC 16
15. Wilson Raul Correia Rodrigues SC Espinho SC Espinho 15
16. Marcos André Durães Macedo Sousa Amarante FC Amarante FC 15
17. Miguel Ângelo Silva Mota Faria Freamunde Freamunde 15
18. Pedro Manuel Gomes Oliveira de Almeida Pereira SC Espinho SC Espinho 15
19. Marcos Paulo Lima Barbeiro Martimo Funchal Martimo Funchal 15
20. Diego Henrique Oliveira Raposo RD Agueda RD Agueda 14
21. João Manuel Abreu Pereira 14
22. Papa Demba Diop 14
23. Júlio Alberto Ferreira Fernandes Torcatense Torcatense 14
24. Tiago Miguel Santos Floreano 14
25. Rúben Sílvio Lino Gouveia 14
26. Tiago Vieira Pinto Carneiro 13
27. Helio José Lopes Roque 13
28. Pedro Jorge Marques Pereira Vilaverdense FC Vilaverdense FC 13
29. Samuel José Santos Garrido AD Nogueirense AD Nogueirense 13
30. Evandro Roncatto 13
31. Tiago Viralhadas Ferreira GD Peniche GD Peniche 13
32. Artur Taborda Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 13
33. Rudy Ravy de Pina Monteiro Martimo Funchal Martimo Funchal 13
34. Goualy Judikael Magique SU Sintrense SU Sintrense 13
35. Bin Rao 13
36. Sérgio Fernando Freitas Abreu Torcatense Torcatense 13
37. Miguel Baptista Pedras Rubras Pedras Rubras 12
38. Telmo Joaquim da Silva Fernandes Merelinense FC Merelinense FC 12
39. Henrique Manuel Martins Vieira Maria da Fonte Maria da Fonte 12
40. Rafael Lopes Santos SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 12
41. Rafael Da Costa Benevides Ideal Ideal 12
42. Luis Miguel Serra Cruz Eloi Sporting CP II Sporting CP II 12
43. Diego Rivas SCU Torreense SCU Torreense 12
44. José Miguel Silva Esteves AC Marinhense AC Marinhense 12
45. Bruno Miguel Pinheiro Simões SCU Torreense SCU Torreense 12
46. Leandro Daniel Duarte Vilas Boas Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 12
47. Bruno Miguel Morgado Aguiar Sporting Mêda Sporting Mêda 12
48. André Filipe Rebelo Mesquita Canelas 2010 Canelas 2010 12
49. José Miguel Gomes Lúcio CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 12
50. Victor Guilherme dos Santos Carvalho SC Mirandela SC Mirandela 11
51. Filipe da Silva Tavares Vieira Feirense Feirense 11
52. Álvaro Jordão Pinto Silva Cardoso Doxa Doxa 11
53. Nelson Diogo Freitas Cunha FC Famalicao FC Famalicao 11
54. Rafael Vicente Ferreira Santos Moura Moura 11
55. Danny Choi Oliv. Hospital Oliv. Hospital 11
56. Tiago Ivo Correia Freitas Lobo Torcatense Torcatense 11
57. Tiago Alexandre Belchior Nunes Martimo Funchal Martimo Funchal 11
58. Pedro Miguel Neves Santos Leixões Leixões 11
59. Rúben CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 11
60. Marco Paulo Amaral Bicho CD Cova Piedade CD Cova Piedade 11
61. José Afonso Pacheco Oliveira Chaves II Chaves II 11
62. Fabrice Kah Nkwoh União de Leiria União de Leiria 11
63. Usalifa José Indi FC Cesarense FC Cesarense 11
64. João André Ribeiro Vieira União de Leiria União de Leiria 11
65. Bruno dos Santos Moraes Trofense Trofense 11
66. Márcio Ferrari Júnior FC Vizela FC Vizela 11
67. Márcio João Morais Augusto Casa Pia AC Casa Pia AC 11
68. Diogo Cardoso Mota FC Cesarense FC Cesarense 11
69. Joel Dias Barbosa Aliança de Gandra Aliança de Gandra 11
70. Vítor Hugo Figueira Borrego Redondense Redondense 11
71. Lucas Spinola Salinas 11
72. Rodrigo Miguel Reis Parreira Olhanense Olhanense 11
73. Thiago Nonato Peixoto Louletano DC Louletano DC 11
74. Ernest Antwi União de Leiria União de Leiria 11
75. Iduitua David Feirense Feirense 11
76. Bruno Bomfim Torres Moura Moura 11
77. André Tiago Carneiro Soares FC Vizela FC Vizela 11
78. César Joaquim Ferreira Gomes Penafiel Penafiel 11
79. Diogo Jorge Sousa Martins Sacavenense Sacavenense 11
80. Ma Chao SCU Torreense SCU Torreense 10
81. Tiago Manuel Araújo Vilela Vilaverdense FC Vilaverdense FC 10
82. Ataide Junior Bezzerra Silva CD Cinfaes CD Cinfaes 10
83. Prince Masino Bonkat Montalegre Montalegre 10
84. Juan Felipe Villa Ruiz Gil Vicente Gil Vicente 10
85. Paulo Roberto Oliveira Baptista FC Cesarense FC Cesarense 10
86. Leandro Campos Vieira AR São Martinho AR São Martinho 10
87. George Nana Kwame Ofosu Canelas 2010 Canelas 2010 10
88. Francisco José Moreira Sousa Gondomar Gondomar 10
89. Marilson Fredy Nunes SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 10
90. Nuno Rafael Abreu Pereira Vilaverdense FC Vilaverdense FC 10
91. Romario dos Santos Pereira Maria da Fonte Maria da Fonte 10
92. Jozinei João Machado Rodriguez AR São Martinho AR São Martinho 10
93. Ivo Batista Rosa Sacavenense Sacavenense 10
94. João Carlos Ferreira Santos AD Sanjoanense AD Sanjoanense 10
95. João Miguel Ferreira Machado da Rocha Pereira Sertanense FC Sertanense FC 10
96. Alexandre Miguel Anjos Machado Pedras Salgadas Pedras Salgadas 10
97. Rui Miguel Faria Magalhães AD Limianos AD Limianos 10
98. Aldaír Caputo Ferreira Vilaverdense FC Vilaverdense FC 10
99. Diogo Alberto Carvalho Torres Merelinense FC Merelinense FC 10
100. Daniel Jorge Dias Esteves Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 10
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe - SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense - FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa - União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria