II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1224
  Aantal doelpunten: 3091 (1742 - 1349)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Welke ploeg won in 2018 - 2019 de meeste wedstrijden?

  Ploeg Totaal
1. União de Leiria União de Leiria 24
2. SC Praiense SC Praiense 24
3. FC Vizela FC Vizela 23
4. Casa Pia AC Casa Pia AC 23
5. Gil Vicente Gil Vicente 22
6. AD Fafe AD Fafe 22
7. AR São Martinho AR São Martinho 21
8. Vilafranquense Vilafranquense 21
9. Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 21
10. Trofense Trofense 21
11. Anadia FC Anadia FC 20
12. Real SC Real SC 20
13. SC Espinho SC Espinho 20
14. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 19
15. Olhanense Olhanense 19
16. Amora Amora 18
17. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 18
18. Gondomar Gondomar 18
19. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 17
20. Lusitano FCV Lusitano FCV 17
21. RD Agueda RD Agueda 16
22. SC Mirandela SC Mirandela 15
23. AD Sanjoanense AD Sanjoanense 15
24. SU Sintrense SU Sintrense 15
25. Amarante FC Amarante FC 15
26. Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 14
27. Alverca Alverca 14
28. SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 14
29. USC Paredes USC Paredes 13
30. Armacenenses Armacenenses 13
31. SC Coimbroes SC Coimbroes 13
32. Oliv. Hospital Oliv. Hospital 13
33. Chaves II Chaves II 13
34. Ideal Ideal 12
35. Fátima Fátima 12
36. Leca FC Leca FC 12
37. Louletano DC Louletano DC 12
38. CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 12
39. Martimo Funchal Martimo Funchal 12
40. Caldas SC Caldas SC 12
41. CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 12
42. Montalegre Montalegre 11
43. Pedras Salgadas Pedras Salgadas 11
44. SCU Torreense SCU Torreense 11
45. AD Nogueirense AD Nogueirense 11
46. Loures Loures 11
47. Oleiros Oleiros 11
48. Gafanha Gafanha 11
49. CD Cinfaes CD Cinfaes 11
50. AD Oliveirense AD Oliveirense 10
51. Merelinense FC Merelinense FC 10
52. Maria da Fonte Maria da Fonte 10
53. AD Limianos AD Limianos 10
54. Sacavenense Sacavenense 10
55. Pedras Rubras Pedras Rubras 9
56. Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 9
57. Santa Iria Santa Iria 9
58. Torcatense Torcatense 8
59. Sertanense FC Sertanense FC 8
60. SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 7
61. Moura Moura 7
62. SC Angrense SC Angrense 7
63. Cac. Taipas Cac. Taipas 5
64. GD Peniche GD Peniche 5
65. Mirandês Mirandês 5
66. Alcains Alcains 5
67. FC Cesarense FC Cesarense 4
68. Vilaverdense FC Vilaverdense FC 4
69. Mação Mação 3
70. Ferreiras Ferreiras 3
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 18:00 AD Fafe AD Fafe - SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense - FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa - União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria