II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1228
  Aantal doelpunten: 3100 (1747 - 1353)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Welke ploeg maakte in 2018 - 2019 de meeste fouten?

  Ploeg Totaal
1. AD Oliveirense AD Oliveirense 20.5
2. Loures Loures 20.125
3. RD Agueda RD Agueda 19.9167
4. Anadia FC Anadia FC 19.7778
5. Gafanha Gafanha 19.1538
6. CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 19
7. Ferreiras Ferreiras 18.8333
8. SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 18.75
9. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 18.5833
10. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 18.0909
11. Fátima Fátima 17.4
12. USC Paredes USC Paredes 17.2
13. Armacenenses Armacenenses 17.1667
14. AR São Martinho AR São Martinho 17.125
15. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 17.125
16. Pedras Rubras Pedras Rubras 17.0833
17. Ideal Ideal 16.8667
18. SC Praiense SC Praiense 16.5333
19. União de Leiria União de Leiria 16.5
20. Vilafranquense Vilafranquense 16.3333
21. Real SC Real SC 16.3125
22. Amora Amora 16.1429
23. Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 16.125
24. Martimo Funchal Martimo Funchal 16.0769
25. SC Espinho SC Espinho 15.8333
26. Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 15.8333
27. SC Coimbroes SC Coimbroes 15.5833
28. Leca FC Leca FC 15.5714
29. Louletano DC Louletano DC 15.5455
30. SC Angrense SC Angrense 15.4286
31. Lusitano FCV Lusitano FCV 15.375
32. Sacavenense Sacavenense 15.2727
33. Trofense Trofense 15
34. Casa Pia AC Casa Pia AC 14.8125
35. FC Cesarense FC Cesarense 14.5
36. FC Vizela FC Vizela 14.2857
37. Gondomar Gondomar 14
38. Alcains Alcains 13.75
39. AD Sanjoanense AD Sanjoanense 13.7
40. CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 10.5
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe 0-1 SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-3 União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria