II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1228
  Aantal doelpunten: 3100 (1747 - 1353)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Wie scoorde in 2018 - 2019 de meeste penalty's?

  Speler Ploeg Totaal
1. Tiago Carlos Pereira Silva Pedras Rubras Pedras Rubras 7
2. João Ricardo Silva Ribeiro Peixoto SC Praiense SC Praiense 7
3. Gonçalo Almeida Gregório Vilafranquense Vilafranquense 7
4. João Pedro Fialho Gonçalves Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 6
5. Diego Siquei Zaporo CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 6
6. Tiago Andre Coelho Lopes Paços de Ferreira Paços de Ferreira 5
7. Jaime Filipe Machado Poulson 5
8. José Adelino Marinho Campos Mirandês Mirandês 5
9. Rúben Rúben Sporting Covilhã Sporting Covilhã 4
10. Pedro Jorge Marques Pereira Vilaverdense FC Vilaverdense FC 4
11. Nuno Filipe Rodrigues Laranjeiro Fátima Fátima 4
12. Márcio André Meira Fernandes Armacenenses Armacenenses 4
13. Luis Jose Moura Neves Pedras Salgadas Pedras Salgadas 4
14. Bruno dos Santos Moraes Trofense Trofense 4
15. Stevy Okitokandjo Leixões Leixões 4
16. Joel Dias Barbosa Aliança de Gandra Aliança de Gandra 4
17. Jorge Pedro Corte Real Samblano Monteiro Amora Amora 4
18. Diogo João Nogueira Pereira FC Cesarense FC Cesarense 3
19. Rui Filipe Cunha Correia AD Fafe AD Fafe 3
20. Martim Spencer Águas SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 3
21. Miguel Ângelo Danif Carvalho Abreu Gil Vicente Gil Vicente 3
22. Telmo Joaquim da Silva Fernandes Merelinense FC Merelinense FC 3
23. Diogo Gonçalo Baptista Pires Ideal Ideal 3
24. André António Rosário Teles Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 3
25. Murilo Augusto Lino Rosa AD Sanjoanense AD Sanjoanense 3
26. Rafael Alexandre Romão Victor SC Vila Real SC Vila Real 3
27. Mauricio Mauricio FC Cesarense FC Cesarense 3
28. João Pedro Ventura Medeiros CD Santa Clara CD Santa Clara 3
29. Luís Miguel Teixeira Ribeiro 3
30. Vítor Hugo Figueira Borrego Redondense Redondense 3
31. Luís Filipe dos Santos Pinto Vilafranquense Vilafranquense 3
32. Luís Carlos Santos Rodrigues SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 3
33. Pedro Joel Pereira da Silva AD Fafe AD Fafe 3
34. Rafael Rodolfo da Silveira Trofense Trofense 3
35. João Carlos Dias Correia 3
36. Thiago Nonato Peixoto Louletano DC Louletano DC 3
37. Hugo Filipe Cabral Pina SU Sintrense SU Sintrense 2
38. Diogo João Regala Figueiredo Tavares Gafanha Gafanha 2
39. José Carlos Costa Semedo 2
40. Ricardo Gomes Lezon Bouças AD Oliveirense AD Oliveirense 2
41. Rúben Miguel Carvalho Marques Real SC Real SC 2
42. Pedro Marques 2
43. Álvaro Pereiras da Cunha AD Limianos AD Limianos 2
44. Helder Figueiredo Rodrigues Lusitano FCV Lusitano FCV 2
45. Leonel Olimpio Varzim Varzim 2
46. Everton Ramos Da Silva Guarani Guarani 2
47. Ayonfe Sunday Akinbule Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 2
48. Micael Filipe Correia Borges Chaves II Chaves II 2
49. Erik Mendes Goncalves RB Brasil RB Brasil 2
50. Fred Henriques Silva Lopes FC Famalicao FC Famalicao 2
51. Tiago Vieira Pinto Carneiro 2
52. José Pedro Cepeda Espinhosa Teixeira FC Famalicao FC Famalicao 2
53. Rui Pedro Machado Bandeira Raínho FC Cesarense FC Cesarense 2
54. Álvaro Emanuel Rosa Branco Montalegre Montalegre 2
55. Bruno Miguel Lopes Fernandes AD Oliveirense AD Oliveirense 2
56. André Antunes Santos Caldas SC Caldas SC 2
57. Evandro Roncatto 2
58. Rui Miguel Faria Magalhães AD Limianos AD Limianos 2
59. Pedro Rui Ferreira Silva Torcatense Torcatense 2
60. Edson Alexandre Marques Baessa Olhanense Olhanense 2
61. Nuno Miguel Fidalgo dos Santos AD Camacha AD Camacha 2
62. Kelvin Monteiro Medina CD Aves CD Aves 2
63. André Ferro Pires Loures Loures 2
64. João Pedro Sousa Silva Trofense Trofense 2
65. Ludgério Almeida Santiago Silva SC Coimbroes SC Coimbroes 1
66. Luís Henrique da Paixão dos Santos Electrico FC Electrico FC 1
67. Luís Filipe Figueiredo Martins Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1
68. André Fernando Cabrita Salvador Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1
69. Gonçalo Lima Pereira Pimenta Pedras Rubras Pedras Rubras 1
70. Cicero Casimiro Sanchez Semedo Arouca Arouca 1
71. Adewale Oluwafemi Sapara 1
72. Valter Oliveira Ferreira GD Peniche GD Peniche 1
73. João Pedro Pradiante Silva GD Peniche GD Peniche 1
74. Erico Franciso de Oliveira Junior CD Aves CD Aves 1
75. Diogo Jorge Sousa Martins Sacavenense Sacavenense 1
76. João Maria Lemos Van Zeller SC Espinho SC Espinho 1
77. Filipe Miguel Medeiros Andrade SC Praiense SC Praiense 1
78. Rúben Miguel Rodrigues Freire CD Mafra CD Mafra 1
79. Gavin De Niese Trofense Trofense 1
80. João Pedro Fortes Bachiessa Chaves II Chaves II 1
81. Carlos Daniel Cevada Teixeira Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 1
82. Rolando António Pereira Rocha Almeida AD Fafe AD Fafe 1
83. Mohamed Cheik Ali Toure Antwerp Antwerp 1
84. Joao Nuno Cabral Pimenta 1
85. Jussane da Costa Marques Ribeiro 1
86. Tiago Alexandre Fidalgo Vieira Mação Mação 1
87. Nixon Guylherme Rocha Brizolara GD Braganca GD Braganca 1
88. Vilmar Paulino Tomazia de Amorim Junior AD Fafe AD Fafe 1
89. Tiago Alexandre Sousa Esgaio Belenenses Belenenses 1
90. Rafael Lopes Santos SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 1
91. Helio José Lopes Roque 1
92. Rúben Filipe Almeida Fidalgo Olhanense Olhanense 1
93. José Afonso Pacheco Oliveira Chaves II Chaves II 1
94. Tiago Alexandre Belchior Nunes Martimo Funchal Martimo Funchal 1
95. Johnson Oppong Owusu Martimo Funchal Martimo Funchal 1
96. Pedro Miguel Neves Santos Leixões Leixões 1
97. Samuel José Santos Garrido AD Nogueirense AD Nogueirense 1
98. Isaias Moura Vera Cruz Moura Moura 1
99. Elhadji Yero Dia 1
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe 0-1 SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-3 União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria