II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1228
  Aantal doelpunten: 3100 (1747 - 1353)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Topschutter 2018 - 2019

  Speler Ploeg Totaal
1. Gonçalo Almeida Gregório Vilafranquense Vilafranquense 21
2. Norberto Bercique Gomes Betuncal Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 20
3. Pedro Joel Pereira da Silva AD Fafe AD Fafe 17
4. Bruno dos Santos Moraes Trofense Trofense 16
5. Abdoulaye Daffé Pedras Rubras Pedras Rubras 15
6. Adewale Oluwafemi Sapara 15
7. Tiago Andre Coelho Lopes Paços de Ferreira Paços de Ferreira 15
8. Marcelo Daniel Marques Santiago RD Agueda RD Agueda 14
9. Diego Siquei Zaporo CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 14
10. Ernest Antwi União de Leiria União de Leiria 14
11. Gustavo Moura e Souza SC Espinho SC Espinho 14
12. Ayonfe Sunday Akinbule Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 14
13. João André Ribeiro Vieira União de Leiria União de Leiria 13
14. Alioune Fall Gil Vicente Gil Vicente 13
15. João Marna SU Sintrense SU Sintrense 13
16. Stevy Okitokandjo Leixões Leixões 12
17. Luís Filipe dos Santos Pinto Vilafranquense Vilafranquense 12
18. Luís Carlos Santos Rodrigues SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 12
19. Daniel Jorge Dias Esteves Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 12
20. Rui Pedro Reis Batalha SCU Torreense SCU Torreense 12
21. João Pedro Fialho Gonçalves Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 12
22. Rafael Alexandre Romão Victor SC Vila Real SC Vila Real 11
23. João Pedro Ventura Medeiros CD Santa Clara CD Santa Clara 11
24. Filipe Miguel Medeiros Andrade SC Praiense SC Praiense 11
25. Everton Ramos Da Silva Guarani Guarani 11
26. Diogo Filipe Conceição Tavares Catanzaro Catanzaro 11
27. Klysman Lucas Lopes Silva Lusitano FCV Lusitano FCV 11
28. José Adelino Marinho Campos Mirandês Mirandês 10
29. Fabián Cuero Segura Oliveirense Oliveirense 10
30. Tiago Carlos Pereira Silva Pedras Rubras Pedras Rubras 10
31. Isaac Cissé Leca FC Leca FC 10
32. Amadu Turé Montalegre Montalegre 10
33. Leandro Paulo Roberto Souza FC Vizela FC Vizela 10
34. Helder Figueiredo Rodrigues Lusitano FCV Lusitano FCV 10
35. Mohamed Cheik Ali Toure Antwerp Antwerp 10
36. George Nana Kwame Ofosu Canelas 2010 Canelas 2010 9
37. Márcio André Meira Fernandes Armacenenses Armacenenses 9
38. João Ricardo Silva Ribeiro Peixoto SC Praiense SC Praiense 9
39. Yaggo Vitorino Silva Gomes 9
40. Rafael Rodolfo da Silveira Trofense Trofense 9
41. Rodrigo Miguel Reis Parreira Olhanense Olhanense 9
42. Diogo Lopes David Real SC Real SC 9
43. Jorge Pedro Corte Real Samblano Monteiro Amora Amora 9
44. Carlos Daniel Cevada Teixeira Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 9
45. Victor Chisom Nwani AD Nogueirense AD Nogueirense 9
46. Jaime Filipe Machado Poulson 9
47. Johnson Oppong Owusu Martimo Funchal Martimo Funchal 8
48. Albert Kokora Salgueiros Salgueiros 8
49. Adilson Silva CD Mafra CD Mafra 8
50. Yevhenii Serdiuk Fátima Fátima 8
51. Edson Alexandre Marques Baessa Olhanense Olhanense 8
52. Evandro Roncatto 8
53. Miguel Bandarra Rodrigues Armacenenses Armacenenses 8
54. Luizinho Silva 8
55. Thiago Nonato Peixoto Louletano DC Louletano DC 8
56. Pedro João Luís Bonifácio SCU Torreense SCU Torreense 8
57. Diogo João Nogueira Pereira FC Cesarense FC Cesarense 8
58. Ludgério Almeida Santiago Silva SC Coimbroes SC Coimbroes 8
59. Diogo João Regala Figueiredo Tavares Gafanha Gafanha 8
60. Iduitua David Feirense Feirense 8
61. Goba Elysee Zakpa Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 8
62. Filipe da Silva Tavares Vieira Feirense Feirense 8
63. Miguel Ângelo Danif Carvalho Abreu Gil Vicente Gil Vicente 8
64. Ricardo André Gonçalves Henriques Santa Iria Santa Iria 8
65. Tiago Alexandre Belchior Nunes Martimo Funchal Martimo Funchal 7
66. Pedro Miguel Neves Santos Leixões Leixões 7
67. Mário Raimundo Duarte Vilafranquense Vilafranquense 7
68. Abdoullahi Tanko Gil Vicente Gil Vicente 7
69. Frederico Neves Souza Santana Anadia FC Anadia FC 7
70. Marcelo Barros Santos AD Fafe AD Fafe 7
71. Malam Fati Sacavenense Sacavenense 7
72. André Filipe Lopes Teixeira Rodrigues Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 7
73. Nicolau Gomes 7
74. José Miguel Silva Esteves AC Marinhense AC Marinhense 7
75. Gustavo Alves Ezequiel Sousa Pedras Salgadas Pedras Salgadas 7
76. Aliu Ronaldo Cassamá Semedo Esteves 7
77. José Carlos Costa Semedo 7
78. Martim Spencer Águas SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 7
79. Nuno Miguel Santos Rodrigues Gafanha Gafanha 7
80. Rúben Rúben Sporting Covilhã Sporting Covilhã 7
81. Vasco António Barbosa da Costa Vitória Setúbal Vitória Setúbal 7
82. Micael Filipe Correia Borges Chaves II Chaves II 7
83. Abraham Adewale Adelaja CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 7
84. Jussane da Costa Marques Ribeiro 7
85. Juan Felipe Villa Ruiz Gil Vicente Gil Vicente 6
86. Yair Isaac Castro Rodriguez SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 6
87. Diogo Gonçalo Baptista Pires Ideal Ideal 6
88. André António Rosário Teles Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 6
89. Mohcine Hassan Nader Freamunde Freamunde 6
90. Hugo Daniel Santos Neto Caldas SC Caldas SC 6
91. Rafael Da Costa Benevides Ideal Ideal 6
92. Patrick Nephi Igwe Alcanenense Alcanenense 6
93. Luis Jose Moura Neves Pedras Salgadas Pedras Salgadas 6
94. Kuku Emmanuel Fidelis FC Vizela FC Vizela 6
95. Hugo Miguel Alves Machado Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 6
96. Luís Miguel Teixeira Ribeiro 6
97. Joel Dias Barbosa Aliança de Gandra Aliança de Gandra 6
98. Caleb Salifu Gominah Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 6
99. Pedro Rui Ferreira Silva Torcatense Torcatense 6
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe 0-1 SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-3 União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria