Nationale competitie

Word fan van Nationale competitie!
Facebook
RSS Feed van Nationale competitie Download kalender van Nationale competitie

Download kalender

Download alle wedstrijden van Nationale competitie naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

Google Calendar Google Calendar

Live Calendar Hotmail / Outlook / Windows Live

Apple iCal Apple iCal

Microsoft Outlook 2007 Microsoft Outlook 2007

Microsoft Outlook XP 2003 Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)

Windows Vista Calendar Windows Vista Calendar

Netvibes Netvibes

.ics .ics-file

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/default/classes/Style.php on line 309
29/04 13:15 Barrow Barrow - Dover Athletic Dover Athletic Barrow - Dover Athletic
29/04 13:15 Aldershot Town Aldershot Town - Braintree Town Braintree Town Aldershot Town - Braintree Town
29/04 13:15 York City York City - Forest Green Rovers Forest Green Rovers York City - Forest Green Rovers
29/04 13:15 Torquay Torquay - North Ferriby United North Ferriby United Torquay - North Ferriby United
29/04 13:15 Southport Southport - Lincoln City Lincoln City Southport - Lincoln City
29/04 13:15 Maidstone United Maidstone United - Tranmere Rovers Tranmere Rovers Maidstone United - Tranmere Rovers
29/04 13:15 Macclesfield Town Macclesfield Town - Sutton United Sutton United Macclesfield Town - Sutton United
29/04 13:15 Guiseley Guiseley - Solihull Moors Solihull Moors Guiseley - Solihull Moors
29/04 13:15 Gateshead Gateshead - Bromley Bromley Gateshead - Bromley
29/04 13:15 Eastleigh Eastleigh - Wrexham Wrexham Eastleigh - Wrexham
29/04 13:15 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge - Woking Woking Dagenham & Redbridge - Woking
03/05 20:00 Aldershot Town Aldershot Town - Tranmere Rovers Tranmere Rovers Aldershot Town - Tranmere Rovers
04/05 20:00 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 1-1 Forest Green Rovers Forest Green Rovers Dagenham & Redbridge - Forest Green Rovers
05/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail Daejeon Korail Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail
05/05 08:00 Gangneung City Gangneung City - Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation Gangneung City - Busan Transportation Corporation
05/05 08:00 Gimhae City Gimhae City 3-2 Cheonan City Cheonan City Gimhae City - Cheonan City
05/05 08:00 Changwon City Changwon City - Mokpo City Mokpo City Changwon City - Mokpo City
06/05 13:15 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2-2 Aldershot Town Aldershot Town Tranmere Rovers - Aldershot Town
07/05 15:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 2-0 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge Forest Green Rovers - Dagenham & Redbridge
10/05 12:00 Mokpo City Mokpo City - Cheonan City Cheonan City Mokpo City - Cheonan City
10/05 12:30 Gimhae City Gimhae City - Gangneung City Gangneung City Gimhae City - Gangneung City
14/05 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1-3 Forest Green Rovers Forest Green Rovers Tranmere Rovers - Forest Green Rovers
20/05 08:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Changwon City Changwon City Busan Transportation Corporation - Changwon City
20/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Cheonan City Cheonan City Gyeongju Daejeon KHNP - Cheonan City
20/05 12:00 Gangneung City Gangneung City - Daejeon Korail Daejeon Korail Gangneung City - Daejeon Korail
20/05 12:30 Gimhae City Gimhae City - Mokpo City Mokpo City Gimhae City - Mokpo City
24/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Gimhae City Gimhae City Gyeongju Daejeon KHNP - Gimhae City
24/05 12:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Cheonan City Cheonan City Busan Transportation Corporation - Cheonan City
24/05 12:00 Changwon City Changwon City - Daejeon Korail Daejeon Korail Changwon City - Daejeon Korail
24/05 12:00 Mokpo City Mokpo City - Gangneung City Gangneung City Mokpo City - Gangneung City
27/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Mokpo City Mokpo City Gyeongju Daejeon KHNP - Mokpo City
27/05 08:00 Daejeon Korail Daejeon Korail - Cheonan City Cheonan City Daejeon Korail - Cheonan City
27/05 08:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Gimhae City Gimhae City Busan Transportation Corporation - Gimhae City
27/05 12:00 Gangneung City Gangneung City - Changwon City Changwon City Gangneung City - Changwon City
06/06 09:00 Changwon City Changwon City - Cheonan City Cheonan City Changwon City - Cheonan City
06/06 09:00 Gimhae City Gimhae City - Mokpo City Mokpo City Gimhae City - Mokpo City
07/06 09:00 Gangneung City Gangneung City - Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP Gangneung City - Gyeongju Daejeon KHNP
07/06 09:00 Daejeon Korail Daejeon Korail - Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation Daejeon Korail - Busan Transportation Corporation
10/06 09:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Gangneung City Gangneung City Busan Transportation Corporation - Gangneung City
10/06 09:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail Daejeon Korail Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail
13/06 09:00 Cheonan City Cheonan City - Daejeon Korail Daejeon Korail Cheonan City - Daejeon Korail
13/06 09:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Changwon City Changwon City Gyeongju Daejeon KHNP - Changwon City
16/06 09:00 Cheonan City Cheonan City - Changwon City Changwon City Cheonan City - Changwon City
Topschutters Betfirst