Nationale competitie

Word fan van Nationale competitie!
Facebook
RSS Feed van Nationale competitie Download kalender van Nationale competitie

Regels

Hoe kun je punten verdienen?

  • Winnaar/gelijkspel juist: 2 punten
  • Indien winnaar juist: 1 bonuspunt indien ook aantal gescoorde doelpunten van thuisploeg of bezoekers juist gepronostikeerd werd
  • Doelpuntenverschil juist: 1 bonuspunt
  • Correcte score
    • 4 punten in totaal bij 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-1, 1-2, 2-0 en 0-2
    • 5 punten voor 2-2, 3-2, 2-3, 3-0, 0-3, 3-1 en 1-3
    • 6 punten voor 4-0, 0-4, 4-1, 1-4, 4-2, 2-4 en 3-3
    • 7 punten voor andere score.

Opmerking:
De score na 90 minuten (+ eventuele blessuretijd) telt! Verlengingen of penalty's worden niet in rekening genomen. Elk uur wordt de stand geüpdatet.

Geef jouw pronostiek in

Mijn ploegen

Mijn subcompetities

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/default/classes/Style.php on line 309
29/04 13:15 Barrow Barrow - Dover Athletic Dover Athletic Barrow - Dover Athletic
29/04 13:15 Aldershot Town Aldershot Town - Braintree Town Braintree Town Aldershot Town - Braintree Town
29/04 13:15 York City York City - Forest Green Rovers Forest Green Rovers York City - Forest Green Rovers
29/04 13:15 Torquay Torquay - North Ferriby United North Ferriby United Torquay - North Ferriby United
29/04 13:15 Southport Southport - Lincoln City Lincoln City Southport - Lincoln City
29/04 13:15 Maidstone United Maidstone United - Tranmere Rovers Tranmere Rovers Maidstone United - Tranmere Rovers
29/04 13:15 Macclesfield Town Macclesfield Town - Sutton United Sutton United Macclesfield Town - Sutton United
29/04 13:15 Guiseley Guiseley - Solihull Moors Solihull Moors Guiseley - Solihull Moors
29/04 13:15 Gateshead Gateshead - Bromley Bromley Gateshead - Bromley
29/04 13:15 Eastleigh Eastleigh - Wrexham Wrexham Eastleigh - Wrexham
29/04 13:15 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge - Woking Woking Dagenham & Redbridge - Woking
03/05 20:00 Aldershot Town Aldershot Town - Tranmere Rovers Tranmere Rovers Aldershot Town - Tranmere Rovers
04/05 20:00 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 1-1 Forest Green Rovers Forest Green Rovers Dagenham & Redbridge - Forest Green Rovers
05/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail Daejeon Korail Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail
05/05 08:00 Gangneung City Gangneung City - Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation Gangneung City - Busan Transportation Corporation
05/05 08:00 Gimhae City Gimhae City 3-2 Cheonan City Cheonan City Gimhae City - Cheonan City
05/05 08:00 Changwon City Changwon City - Mokpo City Mokpo City Changwon City - Mokpo City
06/05 13:15 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2-2 Aldershot Town Aldershot Town Tranmere Rovers - Aldershot Town
07/05 15:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 2-0 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge Forest Green Rovers - Dagenham & Redbridge
10/05 12:00 Mokpo City Mokpo City - Cheonan City Cheonan City Mokpo City - Cheonan City
10/05 12:30 Gimhae City Gimhae City - Gangneung City Gangneung City Gimhae City - Gangneung City
14/05 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1-3 Forest Green Rovers Forest Green Rovers Tranmere Rovers - Forest Green Rovers
20/05 08:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Changwon City Changwon City Busan Transportation Corporation - Changwon City
20/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Cheonan City Cheonan City Gyeongju Daejeon KHNP - Cheonan City
20/05 12:00 Gangneung City Gangneung City - Daejeon Korail Daejeon Korail Gangneung City - Daejeon Korail
20/05 12:30 Gimhae City Gimhae City - Mokpo City Mokpo City Gimhae City - Mokpo City
24/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Gimhae City Gimhae City Gyeongju Daejeon KHNP - Gimhae City
24/05 12:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Cheonan City Cheonan City Busan Transportation Corporation - Cheonan City
24/05 12:00 Changwon City Changwon City - Daejeon Korail Daejeon Korail Changwon City - Daejeon Korail
24/05 12:00 Mokpo City Mokpo City - Gangneung City Gangneung City Mokpo City - Gangneung City
27/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Mokpo City Mokpo City Gyeongju Daejeon KHNP - Mokpo City
27/05 08:00 Daejeon Korail Daejeon Korail - Cheonan City Cheonan City Daejeon Korail - Cheonan City
27/05 08:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Gimhae City Gimhae City Busan Transportation Corporation - Gimhae City
27/05 12:00 Gangneung City Gangneung City - Changwon City Changwon City Gangneung City - Changwon City
06/06 09:00 Changwon City Changwon City - Cheonan City Cheonan City Changwon City - Cheonan City
06/06 09:00 Gimhae City Gimhae City - Mokpo City Mokpo City Gimhae City - Mokpo City
07/06 09:00 Gangneung City Gangneung City - Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP Gangneung City - Gyeongju Daejeon KHNP
07/06 09:00 Daejeon Korail Daejeon Korail - Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation Daejeon Korail - Busan Transportation Corporation
10/06 09:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Gangneung City Gangneung City Busan Transportation Corporation - Gangneung City
10/06 09:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail Daejeon Korail Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail
13/06 09:00 Cheonan City Cheonan City - Daejeon Korail Daejeon Korail Cheonan City - Daejeon Korail
13/06 09:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Changwon City Changwon City Gyeongju Daejeon KHNP - Changwon City
16/06 09:00 Cheonan City Cheonan City - Changwon City Changwon City Cheonan City - Changwon City
Topschutters Betfirst