Reserven Derde Klasse A

Word fan van Reserven Derde Klasse A!
Facebook
RSS Feed van Reserven Derde Klasse A Download kalender van Reserven Derde Klasse A

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 19
  Aantal matchen: 342
  Aantal gespeelde matchen: 308
  Aantal doelpunten: 1208 (716 - 492)
  Aantal owngoals: 0
  Aantal gele kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal rode kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal toeschouwers: 938

Meest gewonnen wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. SV Oudenaarde SV Oudenaarde 23
2. Hamme VW Hamme VW 19
3. Coxyde Coxyde 18
4. Rupel Boom Rupel Boom 18
5. RC Mechelen RC Mechelen 17

Meest gewonnen thuismatchen

  Ploeg Totaal
1. SV Oudenaarde SV Oudenaarde 13
2. Cappellen Cappellen 12
3. KRC Waregem KRC Waregem 11
4. Rupel Boom Rupel Boom 11
5. Coxyde Coxyde 10

Meest gelijk gespeeld

  Ploeg Totaal
1. SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 11
2. SV Temse SV Temse 9
3. Hoogstraten Hoogstraten 9
4. Willebroek-Meerhof Willebroek-Meerhof 8
5. Hamme VW Hamme VW 8

Meest verloren wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. KSV Sottegem KSV Sottegem 23
2. Wielsbeke Wielsbeke 17
3. SV Temse SV Temse 17
4. KSKL Ternat KSKL Ternat 16
5. Willebroek-Meerhof Willebroek-Meerhof 16

Meest gescoord

  Ploeg Totaal
1. SV Oudenaarde SV Oudenaarde 99
2. Hamme VW Hamme VW 85
3. Coxyde Coxyde 76
4. KSK Heist KSK Heist 75
5. RC Mechelen RC Mechelen 74

Meeste doelpunten tegen

  Ploeg Totaal
1. KSV Sottegem KSV Sottegem 81
2. KM Torhout KM Torhout 80
3. KVK Westhoek KVK Westhoek 78
4. Cappellen Cappellen 77
5. Wielsbeke Wielsbeke 74

Beste doelsaldo

  Ploeg Totaal
1. SV Oudenaarde SV Oudenaarde 47
2. Hamme VW Hamme VW 45
3. Rupel Boom Rupel Boom 27
4. SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 22
5. RC Mechelen RC Mechelen 21
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
07/05 20:00 SV Temse SV Temse 1-1 Coxyde Coxyde SV Temse - Coxyde
07/05 20:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-0 Hamme VW Hamme VW SV Oudenaarde - Hamme VW
07/05 20:00 SK Deinze SK Deinze 1-0 Wielsbeke Wielsbeke SK Deinze - Wielsbeke
07/05 20:00 KSK Heist KSK Heist 3-0 Rupel Boom Rupel Boom KSK Heist - Rupel Boom
07/05 20:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 RC Mechelen RC Mechelen Eendracht Aalst - RC Mechelen
07/05 20:30 Hoogstraten Hoogstraten 1-1 KSV Sottegem KSV Sottegem Hoogstraten - KSV Sottegem
07/05 20:30 KVK Westhoek KVK Westhoek 5-0 Cappellen Cappellen KVK Westhoek - Cappellen
08/05 15:00 Willebroek-Meerhof Willebroek-Meerhof 0-2 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas Willebroek-Meerhof - SK Sint-Niklaas
08/05 15:00 KRC Waregem KRC Waregem 2-5 KSKL Ternat KSKL Ternat KRC Waregem - KSKL Ternat
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. SV Oudenaarde SV Oudenaarde 33 74
2. Hamme VW Hamme VW 31 65
3. Rupel Boom Rupel Boom 32 60
4. Coxyde Coxyde 33 56
5. RC Mechelen RC Mechelen 32 55
6. SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 33 53
7. Cappellen Cappellen 34 52
8. KSKL Ternat KSKL Ternat 33 47
9. SK Deinze SK Deinze 32 47
Topschutters Betfirst