Sevilla

Word fan van Sevilla!
Facebook
RSS Feed van Sevilla Download kalender van Sevilla

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Trainers Geboortedatum
Spanje 13/11/1975
Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Spanje 23/02/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Spanje 26/04/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Spanje 23/08/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Spanje 09/04/1998 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Spanje 11/01/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Spanje 17/07/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Spanje 11/02/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Spanje 28/01/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Spanje 06/05/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Spanje 27/01/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Montenegro 11/10/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
27 Spanje 27/05/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kameroen 26/08/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Spanje 01/01/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Spanje 07/02/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Spanje 12/10/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Spanje 03/01/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Spanje 28/06/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Spanje 03/01/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Spanje 29/06/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Oekraïne 16/07/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam Sevilla II

Segunda Division 2017 - 2018

Wedstrijden

22/09 21:00 Almeria Almeria Sevilla Sevilla
01/10 20:00 Sevilla Sevilla Reus Deportiu Reus Deportiu
07/10 16:00 Sporting Gijon Sporting Gijon Sevilla Sevilla
11/10 22:00 Sevilla Sevilla Cádiz CF Cádiz CF
15/10 16:00 Albacete Albacete Sevilla Sevilla
21/10 20:30 Sevilla Sevilla Real Zaragoza Real Zaragoza
29/10 12:00 Barcelona Barcelona Sevilla Sevilla
04/11 18:00 Sevilla Sevilla Tenerife Tenerife
12/11 12:00 Granada Granada Sevilla Sevilla
19/11 18:00 Sevilla Sevilla Córdoba CF Córdoba CF
25/11 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon Sevilla Sevilla
03/12 18:00 Sevilla Sevilla Lugo Lugo
10/12 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Sevilla Sevilla
17/12 12:00 Sevilla Sevilla Real Oviedo Real Oviedo
21/12 20:00 Numancia Numancia Sevilla Sevilla

Stand

  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 15 29
2. Lugo Lugo 15 26
3. Numancia Numancia 15 25
4. Osasuna Osasuna 15 25
5. Granada Granada 15 24
6. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 15 24
7. Valladolid Valladolid 15 23
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 15 23
9. Cádiz CF Cádiz CF 15 23
10. Tenerife Tenerife 15 21
11. Real Oviedo Real Oviedo 15 20
12. Reus Deportiu Reus Deportiu 15 20
13. AD Alcorcon AD Alcorcon 15 19
14. Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 15 18
15. Real Zaragoza Real Zaragoza 15 18
16. Albacete Albacete 15 17
17. Leonesa Leonesa 15 17
18. Barcelona Barcelona 15 16
19. Almeria Almeria 15 15
20. La Hoya Lorca La Hoya Lorca 15 13
21. Córdoba CF Córdoba CF 15 11
22. Sevilla Sevilla 15 11