Sint-Jozef

Word fan van Sint-Jozef!
Facebook
RSS Feed van Sint-Jozef Download kalender van Sint-Jozef

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Onbekend Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam FC Sint-Jozef SK Rijkevorsel
Nummer 0727
Stadion Stadion Sint-Jozef
Kleuren Blauw-wit
Telefoon 03/312.21.62
Sponsors Spiegeltenten Klessens-Van Gorp, Shapewerken Leon Van Den Broeck

Antwerpen (3A) 2017 - 2018

Wedstrijden

11/02 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 0-1 Schoten SK Schoten SK
18/02 15:00 SK Donk SK Donk 3-2 Sint-Jozef Sint-Jozef
25/02 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 2-1 FC Merksem FC Merksem
04/03 15:00 Meerle Meerle 2-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
11/03 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 0-3 Ekeren Ekeren
18/03 15:00 Poppel Poppel 4-1 Sint-Jozef Sint-Jozef
08/04 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 1-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
15/04 15:00 Turk Sport Turk Sport 3-1 Sint-Jozef Sint-Jozef
22/04 15:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 0-2 Kalmthout Kalmthout
29/04 15:00 Zandvliet Zandvliet 0-4 Sint-Jozef Sint-Jozef

Stand

  Ploeg G P
1. Kalmthout Kalmthout 30 69
2. Exc. Kaart Exc. Kaart 30 59
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 30 57
4. Loenhout SK Loenhout SK 30 53
5. Turk Sport Turk Sport 29 50
6. Ekeren Ekeren 30 49
7. Zandvliet Zandvliet 30 45
8. Meerle Meerle 30 43
9. Meer Meer 29 42
10. SK Donk SK Donk 30 41
11. Dosko Dosko 30 38
12. FC Merksem FC Merksem 30 36
13. Poppel Poppel 30 33
14. Sint-Jozef Sint-Jozef 30 24
15. Schoten SK Schoten SK 30 18
16. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 28 8

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

Stand

  Ploeg G P
1. KFC Turnhout KFC Turnhout 4 12
2. Retie SK Retie SK 4 10
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9
7. KFC Lille KFC Lille 4 8
8. Gierle Gierle 4 7
9. Zwaneven Zwaneven 4 7
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7
12. Wortel Wortel 4 6
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6
15. Meer Meer 4 4
16. Punt-Larum Punt-Larum 4 4
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3
18. Rauw Rauw 4 3
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0
21. Zammel Zammel 4 0
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0