Sporting Lokeren

Word fan van Sporting Lokeren!
Facebook
RSS Feed van Sporting Lokeren Download kalender van Sporting Lokeren

Kalender / Uitslagen

Download kalender van Sporting Lokeren Download kalender van Sporting Lokeren

26/06 19:30 Lochristi Lochristi Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Onbekend
29/06 19:00 Avanti Stekene Avanti Stekene Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Stadion Straatje
01/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Stadion St-Laurens VC
04/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Jan Breydel
07/07 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Regenboogstadion
11/07 19:00 Westerlo Westerlo Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Het Kuipje
14/07 15:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Sporting Lokeren Sporting Lokeren
DSB Stadion
18/07 19:00 Lommel SK Lommel SK Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Stedelijk Sportstadion
22/07 16:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
Daknam
29/07 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KRC Genk KRC Genk
Daknam
04/08 20:00 Cercle Brugge Cercle Brugge Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Jan Breydel
11/08 20:00 Sint-Truiden Sint-Truiden Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Stayen
18/08 18:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Standard Standard
Daknam
26/08 18:00 KAA Gent KAA Gent Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Ghelamco Arena (Arteveldestadion)
01/09 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Waasland-Beveren Waasland-Beveren
Daknam
14/09 20:30 Club Brugge Club Brugge Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Jan Breydel
22/09 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Moeskroen Moeskroen
Daknam
26/09 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Stade de la Neuville
29/09 20:00 Charleroi Charleroi Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Stade du Pays de Charleroi
06/10 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KV Kortrijk KV Kortrijk
Daknam
20/10 20:00 Antwerp Antwerp Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Bosuil
27/10 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KV Oostende KV Oostende
Daknam
01/11 14:30 Anderlecht Anderlecht Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Constant Van den Stock stadion
04/11 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Eupen Eupen
Daknam
10/11 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Regenboogstadion
25/11 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Charleroi Charleroi
Daknam
30/11 20:30 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KAA Gent KAA Gent
Daknam
05/12 20:30 KV Mechelen KV Mechelen Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Achter de Kazerne
08/12 20:00 KV Oostende KV Oostende Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Versluys Arena
15/12 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Sint-Truiden Sint-Truiden
Daknam
22/12 20:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Freethiel
27/12 18:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Club Brugge Club Brugge
Daknam
19/01 20:00 Eupen Eupen Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Kehrweg Stadion
26/01 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Zulte Waregem Zulte Waregem
Daknam
02/02 20:00 KV Kortrijk KV Kortrijk Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Guldensporenstadion
09/02 20:30 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Antwerp Antwerp
Daknam
15/02 20:30 Standard Standard Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
23/02 20:30 Moeskroen Moeskroen Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Le Canonnier
03/03 18:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Anderlecht Anderlecht
Daknam
10/03 18:00 KRC Genk KRC Genk Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Luminus Arena
17/03 18:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Cercle Brugge Cercle Brugge
Daknam