Ternesse

Word fan van Ternesse!
Facebook
RSS Feed van Ternesse Download kalender van Ternesse

Laatste nieuws

 
  •  

Spelers

Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
BelgiŽ 04/09/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
05/11/1972 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Antwerpen (1) 2015 - 2016

Wedstrijden

30/08 15:00 VC Herentals VC Herentals Ternesse Ternesse
06/09 15:00 Ternesse Ternesse Zwijndrecht Zwijndrecht
13/09 15:00 Witgoor Dessel Witgoor Dessel Ternesse Ternesse
20/09 15:00 Ternesse Ternesse Antonia Antonia
27/09 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne Ternesse Ternesse
03/10 19:30 Ternesse Ternesse Houtvenne Houtvenne
11/10 15:00 VV Duffel VV Duffel Ternesse Ternesse
18/10 15:00 Ternesse Ternesse Exc. Kaart Exc. Kaart
25/10 15:00 s Gravenwezel s Gravenwezel Ternesse Ternesse
01/11 14:30 Ternesse Ternesse Branddonk Branddonk

Stand

  Ploeg G P
1. Antonia Antonia 1 3
2. Ternesse Ternesse 1 3
3. Exc. Kaart Exc. Kaart 1 3
4. VV Duffel VV Duffel 1 1
5. Witgoor Dessel Witgoor Dessel 1 1
6. KFC De Kempen KFC De Kempen 1 1
7. Schriek Schriek 1 1
8. Houtvenne Houtvenne 1 1
9. Branddonk Branddonk 1 1
10. KGR Katelijne KGR Katelijne 1 1
11. Mariekerke Mariekerke 1 1
12. Zwijndrecht Zwijndrecht 1 1
13. Oppuurs Oppuurs 1 1
14. VC Herentals VC Herentals 1 0
15. Berg en Dal Berg en Dal 1 0
16. s Gravenwezel s Gravenwezel 1 0

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

30/07 18:00 Willebroekse SV Willebroekse SV Ternesse Ternesse
06/08 18:00 Ternesse Ternesse RB Elzestraat RB Elzestraat
13/08 18:00 Kontich FC Kontich FC Ternesse Ternesse
20/08 18:00 Ternesse Ternesse Hombeek Hombeek

Stand

  Ploeg G P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0