Zerkegem

Word fan van Zerkegem!
Facebook
RSS Feed van Zerkegem Download kalender van Zerkegem

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Info

Volledige naam VKSO Zerkegem
Nummer 08280
Opgericht 1973
Aansluitingsjaar 1975
Stadion Stadion VKSO Zerkegem
Website users.belgacom.net/vkso/
E-mail georges.lievens@pandora.be
Telefoon 050/81.38.33

West-Vlaanderen (4B) 2018 - 2019

Wedstrijden

02/09 15:00 Zerkegem Zerkegem 2-0 Beernem B Beernem B
09/09 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 0-1 Zerkegem Zerkegem
16/09 15:00 Zerkegem Zerkegem 2-1 KSK Wenduine KSK Wenduine
23/09 15:00 SVV Damme B SVV Damme B 1-6 Zerkegem Zerkegem
30/09 15:00 Zerkegem Zerkegem 1-1 Dosko Beveren B Dosko Beveren B
14/10 15:00 Zerkegem Zerkegem 0-1 Doomkerke Doomkerke
21/10 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief - Zerkegem Zerkegem
28/10 15:00 Zerkegem Zerkegem - HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
04/11 14:30 Aartrijke Aartrijke - Zerkegem Zerkegem
11/11 15:00 Zerkegem Zerkegem - Pittem Pittem
18/11 15:00 Eendracht Brugge Eendracht Brugge - Zerkegem Zerkegem

Stand

  Ploeg G P
1. Hertsberge Hertsberge 7 17
2. Zandvoorde Zandvoorde 7 13
3. Zerkegem Zerkegem 6 13
4. HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 6 11
5. Doomkerke Doomkerke 7 11
6. Pittem Pittem 6 10
7. Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 6 10
8. Eendracht Brugge Eendracht Brugge 6 9
9. GL Ruiselede GL Ruiselede 7 9
10. Beernem B Beernem B 7 8
11. Aartrijke Aartrijke 6 8
12. KSK Wenduine KSK Wenduine 7 8
13. SK Steenbrugge B SK Steenbrugge B 6 5
14. Dosko Beveren B Dosko Beveren B 7 4
15. SVV Damme B SVV Damme B 7 0

Beker van West-Vlaanderen 2014 - 2015

Wedstrijden

26/07 18:30 Zerkegem Zerkegem 1-0 Moorslede Moorslede
03/08 15:00 VC Ichtegem VC Ichtegem 2-0 Zerkegem Zerkegem
10/08 15:00 Zerkegem Zerkegem 2-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
17/08 17:00 Bulskamp Bulskamp 0-2 Zerkegem Zerkegem

Stand

  Ploeg G P
1. DAVO Westende DAVO Westende 4 12
2. VC Ichtegem VC Ichtegem 4 9
3. Zerkegem Zerkegem 4 9
4. Snaaskerke Snaaskerke 4 5
5. Moorslede Moorslede 4 4
6. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 4 4
7. Zwevezele Zwevezele 4 3
8. Bulskamp Bulskamp 4 0