Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Valladolid - Barcelona II ()

Beoordeel

Valladolid   Barcelona
Javier Jiménez Camarero -
(Juan Gutiérrez Moreno) Juanito -
Mehdi Nafti   88' -
Antonio Barragán Fernández -
Jordi Figueras Montel -
Carlos González Pena   28' -
Nauzet Aleman Viera   76' -
Javier Baraja Vegas   71'   62': OWNGOAL -
Oscar Javier Gonzalez Marcos   70' -
Sisinio González Martínez -
Javier Guerra Rodríguez   52'   89' -
Jofre González Mateu   70' -
Bubacar Njie Kambi   76' -
Álvaro Antón Camarero   88' -
 
Olazábal Oier   89' -
Marc Bartra Aregall   58'   61' -
Marc Muniesa Martinez -
Carles Planas Antolinez   65' -
Rafael Alcântara do Nascimento   60' -
Jonathan dos Santos Ramírez   75' -
Eduardo Oriol Gracia   20'   60' -
Ilie Sachez Farres -
Carlos Carmona Bonet   37'   68' -
Benjamín Martínez -
Jonathan Soriano Casas -
Manuel Agudo Duran   60' -
Javier Espinosa   60' -
Abraham Mineiro   75' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
28/04 20:00? Almeria Almeria - Real Oviedo Real Oviedo Almeria - Real Oviedo
28/04 20:00? Numancia Numancia - Deportivo Deportivo Numancia - Deportivo
28/04 20:00? Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda - Cádiz CF Cádiz CF Rayo Majadahonda - Cádiz CF
28/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - AD Alcorcon AD Alcorcon Reus Deportiu - AD Alcorcon
28/04 20:00? Osasuna Osasuna - Albacete Albacete Osasuna - Albacete
28/04 20:00? Malaga Malaga - Real Mallorca Real Mallorca Malaga - Real Mallorca
28/04 20:00? UD Las Palmas UD Las Palmas - Lugo Lugo UD Las Palmas - Lugo
28/04 20:00? Granada Granada - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Granada - Gimnàstic Tarragona
28/04 20:00? Extremadura UD Extremadura UD - Tenerife Tenerife Extremadura UD - Tenerife
28/04 20:00? Córdoba CF Córdoba CF - Real Zaragoza Real Zaragoza Córdoba CF - Real Zaragoza
28/04 20:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Elche CF Elche CF Sporting Gijon - Elche CF
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37
11. Almeria Almeria 25 34