Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Barcelona II - Valladolid ()

Beoordeel

Barcelona   Valladolid
Olazábal Oier   32' -
Sergio Gómez Solà -
Armando Lozano Sánchez -
Marc Muniesa Martinez -
Carles Planas Antolinez   45' -
Rafael Alcântara do Nascimento   46' -
Sergi Roberto -
Carlos Carmona Bonet   56'   77' -
Gerard Deulofeu Lázaro -
Cristian Lobato Villegas -
Rodrigo Lozano   83' -
Iván Balliu Campeny   45' -
Marti Riverola Bataller   77' -
Jonathan dos Santos Ramírez   88'   83' -
 
Jaime Jiménez Merlo   89' -
Mikel Balenciaga -
Carlos González Pena -
Jesús Rueda Ambrosio -
Marc Valiente Hernández -
Oscar Javier Gonzalez Marcos   80'   90' -
Sisinio González Martínez -
Jofre González Mateu   28'   64' -
Víctor Pérez Alonso -
Álvaro Rubio Robles   90' -
Javier Guerra Rodríguez   76' -
Alberto Bueno Calvo   87'   64' -
Manucho Alberto Contreiras Gonçalves   76' -
Mehdi Nafti   90' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
19/05 20:00? Albacete Albacete - Granada Granada Albacete - Granada
19/05 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Numancia Numancia Real Oviedo - Numancia
19/05 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Malaga Malaga Reus Deportiu - Malaga
19/05 20:00? Lugo Lugo - Deportivo Deportivo Lugo - Deportivo
19/05 20:00? Real Mallorca Real Mallorca - Almeria Almeria Real Mallorca - Almeria
19/05 20:00? UD Las Palmas UD Las Palmas - Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda UD Las Palmas - Rayo Majadahonda
19/05 20:00? Elche CF Elche CF - Tenerife Tenerife Elche CF - Tenerife
19/05 20:00? Córdoba CF Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
19/05 20:00? Cádiz CF Cádiz CF - Osasuna Osasuna Cádiz CF - Osasuna
19/05 20:00? AD Alcorcon AD Alcorcon - Extremadura UD Extremadura UD AD Alcorcon - Extremadura UD
19/05 20:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Sporting Gijon Sporting Gijon Real Zaragoza - Sporting Gijon
Stand
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 27 51
2. Albacete Albacete 27 50
3. Malaga Malaga 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Cádiz CF Cádiz CF 27 44
7. Real Oviedo Real Oviedo 27 43
8. AD Alcorcon AD Alcorcon 27 41
9. Real Mallorca Real Mallorca 27 41
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 27 37