Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

De Graafschap - Telstar ()

Lijsterbeslaan 101A, 7004 Doetinchem
Toeschouwers: 8714

Beoordeel

De Graafschap   Telstar
Filip Bednarek -
Tolgahan Cicek   22'   46' -
Jam Lammers -
Sven Nieuwpoort -
Kevin Van Diermen   55' -
Nathaniel Will   32'   70' -
Mark Diemers -
Robert Klaasen -
Bryan Smeets -
Piotr Parzyszek   71': PENALTY   81' -
Anthony van den Hurk   81' -
Andrew Driver   46' -
Youssef El Jebli   70' -
Elvio van Overbeek   81' -
 
Boy de Jong -
Toine van Huizen -
Crescendo Van Berkel   40' -
Donny van Iperen   34' -
Liban Abdulahi   85' -
Mohammed Ajnane   45+1' -
Orhan Dzepar   44' -
Frank Korpershoek   62' -
Jordi Tutuarima -
Fabian Serrarens -
Floris van der Linden   65' -
Joël Donald   65' -
Denis Mahmudov   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

85   Liban Abdulahi
Denis Mahmudov
81   Doelpunt van Piotr Parzyszek
81   Anthony van den Hurk
Elvio van Overbeek
71   Doelpunt van Piotr Parzyszek
70   Nathaniel Will
Youssef El Jebli
65   Floris van der Linden
Joël Donald
62   Gele kaart voor Frank Korpershoek
55   Gele kaart voor Kevin Van Diermen
46   Tolgahan Cicek
Andrew Driver
45+1   Gele kaart voor Mohammed Ajnane
44   Gele kaart voor Orhan Dzepar
40   Doelpunt van Crescendo Van Berkel
34   Gele kaart voor Donny van Iperen
32   Gele kaart voor Nathaniel Will
22   Gele kaart voor Tolgahan Cicek
Kalender / Voetbaluitslagen
22/02 20:00 Cambuur Cambuur - Dordrecht Dordrecht Cambuur - Dordrecht
22/02 20:00 Jong PSV Jong PSV - Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Jong PSV - Roda JC Kerkrade
22/02 20:00 Helmond Sport Helmond Sport - Jong AZ Jong AZ Helmond Sport - Jong AZ
22/02 20:00 FC Twente FC Twente - Eindhoven Eindhoven FC Twente - Eindhoven
22/02 20:00 Telstar Telstar - Jong Ajax Jong Ajax Telstar - Jong Ajax
22/02 20:00 NEC NEC - Almere City Almere City NEC - Almere City
22/02 20:00 Den Bosch Den Bosch - MVV MVV Den Bosch - MVV
22/02 20:00 RKC RKC - FC Volendam FC Volendam RKC - FC Volendam
24/02 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles
25/02 20:00 Utrecht Utrecht - FC Oss FC Oss Utrecht - FC Oss
Stand
  Ploeg G P
1. Helmond Sport Helmond Sport 0 0
2. Jong Ajax Jong Ajax 0 0
3. FC Oss FC Oss 0 0
4. MVV MVV 0 0
5. FC Twente FC Twente 0 0
6. Jong PSV Jong PSV 0 0
7. RKC RKC 0 0
8. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0 0
9. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 0 0
10. Almere City Almere City 0 0
Topschutters

Geen doelpunten