Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Levante - Córdoba CF ()

Pº. de la Alameda, 34 7º A. Edificio Mozart. 46023 Valencia, Valencia
Toeschouwers: 12075

Beoordeel

Levante   Córdoba CF
Raúl Fernández-Cavada Mateos -
Pedro López Muñoz -
Sergio Postigo Redondo -
José Manuel Rodríguez Benito -
Roberto Suárez Pier -
Javier Espinosa   53' -
Jose Angel Gomez Campana   11' -
José Luis Morales Nogales   46' -
Ignacio Nacho Insa   79' -
David Remeseiro Salgueiro   90+1' -
Roger Martí Salvador   35'   66' -
Rubén García Santos   46' -
Casadesús Castaño Víctor   53' -
Jefferson Andrés Lerma Solís   79' -
 
Razak Brimah   10' -
Mariano Bíttolo   71' -
José Antonio Caro Martínez -
Domingo Cisma González -
Héctor Rodas Ramírez   33' -
Carlos Caballero Pérez   75' -
Javier Lara Grande   77' -
Edu Ramos   78' -
Antonio Jesús Regal Angulo -
Julián Cerdá Vicente -
Rodrigo Lozano -
Zakarya Bergdich   71' -
Federico Piovaccari   75' -
Esteve Monterde Torrents   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
09/02 21:00 Granada Granada - Valladolid Valladolid Granada - Valladolid
10/02 16:00 Sporting Gijon Sporting Gijon - Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
10/02 18:00 Barcelona Barcelona - AD Alcorcon AD Alcorcon Barcelona - AD Alcorcon
10/02 18:00 Cádiz CF Cádiz CF - Real Oviedo Real Oviedo Cádiz CF - Real Oviedo
10/02 20:00 Almeria Almeria - Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
11/02 12:00 Albacete Albacete - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Albacete - Gimnàstic Tarragona
11/02 16:00 Huesca Huesca - Leonesa Leonesa Huesca - Leonesa
11/02 18:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Sevilla Sevilla Rayo Vallecano - Sevilla
11/02 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu - La Hoya Lorca La Hoya Lorca Reus Deportiu - La Hoya Lorca
11/02 20:00 Tenerife Tenerife - Córdoba CF Córdoba CF Tenerife - Córdoba CF
11/02 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza - Lugo Lugo Real Zaragoza - Lugo
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 23 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Osasuna Osasuna 23 38
6. Granada Granada 23 37
7. Numancia Numancia 23 37
8. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 23 37
9. Valladolid Valladolid 23 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 23 29
Topschutters

Geen doelpunten