Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Levante - Córdoba CF ()

Pº. de la Alameda, 34 7º A. Edificio Mozart. 46023 Valencia, Valencia
Toeschouwers: 12075

Beoordeel

Levante   Córdoba CF
Raúl Fernández-Cavada Mateos -
Pedro López Muñoz -
Sergio Postigo Redondo -
José Manuel Rodríguez Benito -
Roberto Suárez Pier -
Javier Espinosa   53' -
Jose Angel Gomez Campana   11' -
José Luis Morales Nogales   46' -
Ignacio Nacho Insa   79' -
David Remeseiro Salgueiro   90+1' -
Roger Martí Salvador   35'   66' -
Rubén García Santos   46' -
Casadesús Castaño Víctor   53' -
Jefferson Andrés Lerma Solís   79' -
 
Razak Brimah   10' -
Mariano Bíttolo   71' -
José Antonio Caro Martínez -
Domingo Cisma González -
Héctor Rodas Ramírez   33' -
Carlos Caballero Pérez   75' -
Javier Lara Grande   77' -
Edu Ramos   78' -
Antonio Jesús Regal Angulo -
Julián Cerdá Vicente -
Rodrigo Lozano -
Zakarya Bergdich   71' -
Federico Piovaccari   75' -
Esteve Monterde Torrents   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
11/02 19:00? Granada Granada - Valladolid Valladolid Granada - Valladolid
11/02 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - La Hoya Lorca La Hoya Lorca Reus Deportiu - La Hoya Lorca
11/02 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
11/02 19:00? Tenerife Tenerife - Córdoba CF Córdoba CF Tenerife - Córdoba CF
11/02 19:00? Barcelona Barcelona - AD Alcorcon AD Alcorcon Barcelona - AD Alcorcon
11/02 19:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Oviedo Real Oviedo Cádiz CF - Real Oviedo
11/02 19:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Sevilla Sevilla Rayo Vallecano - Sevilla
11/02 19:00? Huesca Huesca - Leonesa Leonesa Huesca - Leonesa
11/02 19:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Lugo Lugo Real Zaragoza - Lugo
11/02 19:00? Albacete Albacete - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Albacete - Gimnàstic Tarragona
11/02 19:00? Almeria Almeria - Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 11
2. Tenerife Tenerife 6 10
3. Numancia Numancia 5 10
4. Valladolid Valladolid 5 10
5. Almeria Almeria 6 10
6. Cádiz CF Cádiz CF 5 10
7. Leonesa Leonesa 5 10
8. Osasuna Osasuna 6 9
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 9
10. Real Oviedo Real Oviedo 5 8
11. Barcelona Barcelona 5 8
Topschutters

Geen doelpunten