Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Tenerife - Almeria ()

Onbekend
Toeschouwers: 12137

Beoordeel

Tenerife   Almeria
Daniel Hernández Santos -
Raúl Miguel Cámara   85'   9' -
Samuel Geoffroy Camille -
Germán Sánchez Barahona   68' -
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro -
Víctor Añino Bermúdez -
Carlos Ruiz Arenaga -
Amath Diedhiou -
Aarón Níguez   79' -
José Omar Perdomo Machado   60' -
Antony Ruben Lozano Colon   72' -
Jesus Manuel Santana Abreu   80'   60' -
Aitor Sanz Martín   72' -
Tironne Del Pino Ramos   79' -
 
Casto Espinosa Barriga -
Jorge García Morcillo   26'   86' -
Mariano González Maroto -
Henrique Sereno Fonseca   36'   46' -
Borja Fernández Fernández -
Joaquín Fernández Moreno -
Miguel Ángel García Pérez Roldán   75' -
Enrique González Casín -
Marco Motta   75' -
Antonio José Rodríguez Díaz   16' -
José Ángel Pozo la Rosa -
Fidel Chaves de la Torre   46' -
Javier Álamo Cruz   75' -
Juan José Exposito Ruíz   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
11/02 19:00? Granada Granada - Valladolid Valladolid Granada - Valladolid
11/02 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - La Hoya Lorca La Hoya Lorca Reus Deportiu - La Hoya Lorca
11/02 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
11/02 19:00? Tenerife Tenerife - Córdoba CF Córdoba CF Tenerife - Córdoba CF
11/02 19:00? Barcelona Barcelona - AD Alcorcon AD Alcorcon Barcelona - AD Alcorcon
11/02 19:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Oviedo Real Oviedo Cádiz CF - Real Oviedo
11/02 19:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Sevilla Sevilla Rayo Vallecano - Sevilla
11/02 19:00? Huesca Huesca - Leonesa Leonesa Huesca - Leonesa
11/02 19:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Lugo Lugo Real Zaragoza - Lugo
11/02 19:00? Albacete Albacete - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Albacete - Gimnàstic Tarragona
11/02 19:00? Almeria Almeria - Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
Stand
  Ploeg G P
1. La Hoya Lorca La Hoya Lorca 1 3
2. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1 3
3. Barcelona Barcelona 1 3
4. Cádiz CF Cádiz CF 1 3
5. Numancia Numancia 1 3
6. Tenerife Tenerife 1 3
7. Almeria Almeria 1 3
8. Osasuna Osasuna 1 1
9. Sevilla Sevilla 1 1
10. Granada Granada 1 1
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 1 1
Topschutters

Geen doelpunten