Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

UCAM Murcia - Valladolid ()

Beoordeel

UCAM Murcia   Valladolid
Gabriel Ribas Ródenas -
Unai Albizua Urquijo   60'   60' -
Sergio Blázquez Sánchez -
David Morillas Jiménez -
Francisco Pérez Caso -
Vullnet Basha -
Juan José Collantes Guerrero   66' -
Juan De Dios Prados López -
Jonathan Mejía Ruiz   89' -
Vicente Pérez Madrid   46' -
Natalio Lorenzo Poquet   62' -
Manuel Sánchez López   46' -
Alberto Ortíz Moreno   62' -
Pere Milla Peña   66' -
 
Pau Torres Riba -
. Alex -
Luciano Damián Balbi -
Alberto Guitián Ceballos -
Javier Moyano Lujano -
José Manuel Arnáiz Díaz   27'   46' -
Joan Jordán Moreno -
Andre Filipe Ribeiro Leao -
Sergio Marcos González   85' -
Miguel Ángel Herrero Javaloyas Michel   83' -
Raul de Tomas   8'   79' -
Jaime Mata Arnaiz   46' -
Ángel García Cabezali   79' -
Alex López   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
11/02 19:00? Granada Granada - Valladolid Valladolid Granada - Valladolid
11/02 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - La Hoya Lorca La Hoya Lorca Reus Deportiu - La Hoya Lorca
11/02 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
11/02 19:00? Tenerife Tenerife - Córdoba CF Córdoba CF Tenerife - Córdoba CF
11/02 19:00? Barcelona Barcelona - AD Alcorcon AD Alcorcon Barcelona - AD Alcorcon
11/02 19:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Oviedo Real Oviedo Cádiz CF - Real Oviedo
11/02 19:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Sevilla Sevilla Rayo Vallecano - Sevilla
11/02 19:00? Huesca Huesca - Leonesa Leonesa Huesca - Leonesa
11/02 19:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Lugo Lugo Real Zaragoza - Lugo
11/02 19:00? Albacete Albacete - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Albacete - Gimnàstic Tarragona
11/02 19:00? Almeria Almeria - Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 15 29
2. Lugo Lugo 15 26
3. Numancia Numancia 15 25
4. Osasuna Osasuna 15 25
5. Granada Granada 15 24
6. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 15 24
7. Valladolid Valladolid 15 23
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 15 23
9. Cádiz CF Cádiz CF 15 23
10. Tenerife Tenerife 15 21
11. Real Oviedo Real Oviedo 15 20
Topschutters

Geen doelpunten