Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

UCAM Murcia - Valladolid ()

Beoordeel

UCAM Murcia   Valladolid
Gabriel Ribas Ródenas -
Unai Albizua Urquijo   60'   60' -
Sergio Blázquez Sánchez -
David Morillas Jiménez -
Francisco Pérez Caso -
Vullnet Basha -
Juan José Collantes Guerrero   66' -
Juan De Dios Prados López -
Jonathan Mejía Ruiz   89' -
Vicente Pérez Madrid   46' -
Natalio Lorenzo Poquet   62' -
Manuel Sánchez López   46' -
Alberto Ortíz Moreno   62' -
Pere Milla Peña   66' -
 
Pau Torres Riba -
. Alex -
Luciano Damián Balbi -
Alberto Guitián Ceballos -
Javier Moyano Lujano -
José Manuel Arnáiz Díaz   27'   46' -
Joan Jordán Moreno -
Andre Filipe Ribeiro Leao -
Sergio Marcos González   85' -
Miguel Ángel Herrero Javaloyas Michel   83' -
Raul de Tomas   8'   79' -
Jaime Mata Arnaiz   46' -
Ángel García Cabezali   79' -
Alex López   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
11/02 19:00? Granada Granada - Valladolid Valladolid Granada - Valladolid
11/02 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - La Hoya Lorca La Hoya Lorca Reus Deportiu - La Hoya Lorca
11/02 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
11/02 19:00? Tenerife Tenerife - Córdoba CF Córdoba CF Tenerife - Córdoba CF
11/02 19:00? Barcelona Barcelona - AD Alcorcon AD Alcorcon Barcelona - AD Alcorcon
11/02 19:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Oviedo Real Oviedo Cádiz CF - Real Oviedo
11/02 19:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Sevilla Sevilla Rayo Vallecano - Sevilla
11/02 19:00? Huesca Huesca - Leonesa Leonesa Huesca - Leonesa
11/02 19:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Lugo Lugo Real Zaragoza - Lugo
11/02 19:00? Albacete Albacete - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Albacete - Gimnàstic Tarragona
11/02 19:00? Almeria Almeria - Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 11
2. Numancia Numancia 6 11
3. Cádiz CF Cádiz CF 6 11
4. Tenerife Tenerife 6 10
5. Almeria Almeria 6 10
6. Valladolid Valladolid 6 10
7. Lugo Lugo 6 10
8. Leonesa Leonesa 6 10
9. Osasuna Osasuna 6 9
10. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 6 9
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 9
Topschutters

Geen doelpunten