Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Getafe - Gimnàstic Tarragona ()

Avda. Teresa de Calcuta, s/n. 28903 Getafe (Madrid),
Toeschouwers: 10175

Beoordeel

Getafe   Gimnàstic Tarragona
Alberto Garcia Cabrera -
(Juan Torres Ruiz) Cala   66' -
Daniel Alberto Díaz   90+2' -
Francisco José Molinero Calderón   67' -
Carlos González Pena -
Paul Viorel Anton   72' -
Daniel Pacheco -
Sergio Mora Sánchez   77' -
Francisco Portillo Soler   25'   80' -
Jorge Molina Vidal -
Manuel Jesús Vazquez Florido   65' -
Álvaro José Jiménez Guerrero   65' -
Mehdi Lacen   72' -
David Fuster Torrijos   80' -
 
Rodriguez Manolo Reina -
José María Angresola Jiménez   16'   46' -
Iago Bouzón Amoedo -
Bruno Caldini Perone -
Daisuke Suzuki -
Gerard Valentín Sancho -
Achille Emana Edzimbi   46'   76' -
Francesc Xavier Molina Arias -
Juan Muñiz Gallego   72' -
Sergio Tejera Rodriguez   68' -
Alejandro López de Groot -
Cristian Lobato Villegas   46' -
Jean Luc Gbayara Assoubre   72' -
Stephane Onesime Emaná   76' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/04 20:00? Sevilla Sevilla - Granada Granada Sevilla - Granada
15/04 20:00? Leonesa Leonesa - Tenerife Tenerife Leonesa - Tenerife
15/04 20:00? Numancia Numancia - Lugo Lugo Numancia - Lugo
15/04 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - AD Alcorcon AD Alcorcon La Hoya Lorca - AD Alcorcon
15/04 20:00? Valladolid Valladolid - Sporting Gijon Sporting Gijon Valladolid - Sporting Gijon
15/04 20:00? Osasuna Osasuna - Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
15/04 20:00? Almeria Almeria - Albacete Albacete Almeria - Albacete
15/04 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
15/04 20:00? Huesca Huesca - Barcelona Barcelona Huesca - Barcelona
15/04 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Vallecano - Real Zaragoza
15/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Cádiz CF Cádiz CF Reus Deportiu - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. La Hoya Lorca La Hoya Lorca 1 3
2. Tenerife Tenerife 1 3
3. Reus Deportiu Reus Deportiu 0 0
4. Albacete Albacete 0 0
5. Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0 0
6. Valladolid Valladolid 0 0
7. Sevilla Sevilla 0 0
8. Osasuna Osasuna 0 0
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 0 0
10. Córdoba CF Córdoba CF 0 0
11. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0 0
Topschutters

Geen doelpunten