Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Girona FC - UCAM Murcia ()

Beoordeel

Girona FC   UCAM Murcia
Yassine Bounou -
Pedro Alcalá Guirado -
Francisco José Olivas Alba -
Juan Pedro Ramírez López -
Francisco Aday Benítez Caraballo   56'   90+3'   90+3' -
Borja García Freire -
Álex Granell Nogué   77' -
Pere Pons Riera -
Cristian Portugués Manzanera   12' -
Sebastián Coris Cardeñosa   54' -
Francisco Sandaza -
Johan Andrés Mojica Palacio   54'   88' -
Cristian Ignacio Herrera López   77' -
Felipe Sanchon Huerta   88' -
 
Fernando Martinez Rubio   90+2' -
Unai Albizua Urquijo -
Sergio Blázquez Sánchez   51' -
Juan Francisco Góngora Mateo -
Hugo Alvarez Quintas   84' -
Juan De Dios Prados López   85'   88'   88' -
David González   90+2' -
Alberto Ortíz Moreno -
Jonathan Mejía Ruiz   26' -
Pere Milla Peña   69'   82' -
Iván Salvador Edu   34'   57' -
Vicente Pérez Madrid   57' -
Juan José Collantes Guerrero   82' -
Francisco Pérez Caso   90+2' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/04 20:00? Sevilla Sevilla - Granada Granada Sevilla - Granada
15/04 20:00? Leonesa Leonesa - Tenerife Tenerife Leonesa - Tenerife
15/04 20:00? Numancia Numancia - Lugo Lugo Numancia - Lugo
15/04 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - AD Alcorcon AD Alcorcon La Hoya Lorca - AD Alcorcon
15/04 20:00? Valladolid Valladolid - Sporting Gijon Sporting Gijon Valladolid - Sporting Gijon
15/04 20:00? Osasuna Osasuna - Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
15/04 20:00? Almeria Almeria - Albacete Albacete Almeria - Albacete
15/04 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
15/04 20:00? Huesca Huesca - Barcelona Barcelona Huesca - Barcelona
15/04 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Vallecano - Real Zaragoza
15/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Cádiz CF Cádiz CF Reus Deportiu - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. Lugo Lugo 10 19
2. Osasuna Osasuna 10 19
3. Sporting Gijon Sporting Gijon 10 18
4. Numancia Numancia 10 18
5. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 10 18
6. Valladolid Valladolid 10 17
7. Huesca Huesca 10 16
8. Granada Granada 10 16
9. Tenerife Tenerife 10 15
10. Real Zaragoza Real Zaragoza 10 13
11. Cádiz CF Cádiz CF 10 13
Topschutters

Geen doelpunten