Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Girona FC - UCAM Murcia ()

Beoordeel

Girona FC   UCAM Murcia
Yassine Bounou -
Pedro Alcalá Guirado -
Francisco José Olivas Alba -
Juan Pedro Ramírez López -
Francisco Aday Benítez Caraballo   56'   90+3'   90+3' -
Borja García Freire -
Álex Granell Nogué   77' -
Pere Pons Riera -
Cristian Portugués Manzanera   12' -
Sebastián Coris Cardeñosa   54' -
Francisco Sandaza -
Johan Andrés Mojica Palacio   54'   88' -
Cristian Ignacio Herrera López   77' -
Felipe Sanchon Huerta   88' -
 
Fernando Martinez Rubio   90+2' -
Unai Albizua Urquijo -
Sergio Blázquez Sánchez   51' -
Juan Francisco Góngora Mateo -
Hugo Alvarez Quintas   84' -
Juan De Dios Prados López   85'   88'   88' -
David González   90+2' -
Alberto Ortíz Moreno -
Jonathan Mejía Ruiz   26' -
Pere Milla Peña   69'   82' -
Iván Salvador Edu   34'   57' -
Vicente Pérez Madrid   57' -
Juan José Collantes Guerrero   82' -
Francisco Pérez Caso   90+2' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/04 20:00? Sevilla Sevilla - Granada Granada Sevilla - Granada
15/04 20:00? Leonesa Leonesa - Tenerife Tenerife Leonesa - Tenerife
15/04 20:00? Numancia Numancia - Lugo Lugo Numancia - Lugo
15/04 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - AD Alcorcon AD Alcorcon La Hoya Lorca - AD Alcorcon
15/04 20:00? Valladolid Valladolid - Sporting Gijon Sporting Gijon Valladolid - Sporting Gijon
15/04 20:00? Osasuna Osasuna - Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
15/04 20:00? Almeria Almeria - Albacete Albacete Almeria - Albacete
15/04 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
15/04 20:00? Huesca Huesca - Barcelona Barcelona Huesca - Barcelona
15/04 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Vallecano - Real Zaragoza
15/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Cádiz CF Cádiz CF Reus Deportiu - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. La Hoya Lorca La Hoya Lorca 1 3
2. Tenerife Tenerife 1 3
3. Reus Deportiu Reus Deportiu 0 0
4. Albacete Albacete 0 0
5. Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0 0
6. Valladolid Valladolid 0 0
7. Sevilla Sevilla 0 0
8. Osasuna Osasuna 0 0
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 0 0
10. Córdoba CF Córdoba CF 0 0
11. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0 0
Topschutters

Geen doelpunten