Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Rayo Vallecano - Lugo ()

Beoordeel

Rayo Vallecano   Lugo
Paulo Gazzaniga -
Antonio Amaya Carazo -
Ernesto Galán Iñigo -
Pablo Iñiguez de Heredia Larraz -
Santiago Comesaña Veiga -
Patrick Ebert   58' -
Adrián Embarba   80' -
Alejandro Moreno Lopera -
Francisco Peinado   89' -
Roberto Trashorras Gayoso   60' -
Javier Guerra Rodríguez   67': PENALTY   75' -
Lassane Bangoura   87'   58' -
Manucho Alberto Contreiras Gonçalves   79'   75' -
Garcia Jordi Gomez   89' -
 
Roberto Fernández Alvarellos -
Jordi Calavera Espinach   42' -
Marcelo Amado Djalo Taritolay   56' -
Carlos Hernández Alarcón -
Vasyl Kravets -
Fernando Seoane Antelo -
Antonio Campillo Medina -
Iriome González González   74' -
Carlos Pita González   69' -
Damiá Sabater Tous   46' -
José Luis Moreno Barroso -
Vico Villegas Federico   46' -
Pablo Nicolás Caballero   69' -
Yelko Pino Caride   74' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
14/04 16:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Reus Deportiu - Cádiz CF
14/04 18:00 Numancia Numancia 2-0 Lugo Lugo Numancia - Lugo
14/04 18:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 1-1 AD Alcorcon AD Alcorcon La Hoya Lorca - AD Alcorcon
14/04 20:00 Leonesa Leonesa 3-2 Tenerife Tenerife Leonesa - Tenerife
15/04 12:00 Osasuna Osasuna 1-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
15/04 16:00 Almeria Almeria 1-1 Albacete Albacete Almeria - Albacete
15/04 16:00 Valladolid Valladolid 0-1 Sporting Gijon Sporting Gijon Valladolid - Sporting Gijon
15/04 18:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Vallecano - Real Zaragoza
15/04 18:00 Sevilla Sevilla 0-0 Granada Granada Sevilla - Granada
15/04 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
16/04 21:00 Huesca Huesca 2-1 Barcelona Barcelona Huesca - Barcelona
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 40 75
2. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 40 73
3. Sporting Gijon Sporting Gijon 40 68
4. Real Zaragoza Real Zaragoza 40 65
5. Valladolid Valladolid 40 64
6. Cádiz CF Cádiz CF 40 63
7. Numancia Numancia 40 62
8. Real Oviedo Real Oviedo 40 62
9. Osasuna Osasuna 40 61
10. Granada Granada 40 58
11. Tenerife Tenerife 40 57
Topschutters

Geen doelpunten