Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Rayo Vallecano - Lugo ()

Beoordeel

Rayo Vallecano   Lugo
Paulo Gazzaniga -
Antonio Amaya Carazo -
Ernesto Galán Iñigo -
Pablo Iñiguez de Heredia Larraz -
Santiago Comesaña Veiga -
Patrick Ebert   58' -
Adrián Embarba   80' -
Alejandro Moreno Lopera -
Francisco Peinado   89' -
Roberto Trashorras Gayoso   60' -
Javier Guerra Rodríguez   67': PENALTY   75' -
Lassane Bangoura   87'   58' -
Manucho Alberto Contreiras Gonçalves   79'   75' -
Garcia Jordi Gomez   89' -
 
Roberto Fernández Alvarellos -
Jordi Calavera Espinach   42' -
Marcelo Amado Djalo Taritolay   56' -
Carlos Hernández Alarcón -
Vasyl Kravets -
Fernando Seoane Antelo -
Antonio Campillo Medina -
Iriome González González   74' -
Carlos Pita González   69' -
Damiá Sabater Tous   46' -
José Luis Moreno Barroso -
Vico Villegas Federico   46' -
Pablo Nicolás Caballero   69' -
Yelko Pino Caride   74' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/04 20:00? Sevilla Sevilla - Granada Granada Sevilla - Granada
15/04 20:00? Leonesa Leonesa - Tenerife Tenerife Leonesa - Tenerife
15/04 20:00? Numancia Numancia - Lugo Lugo Numancia - Lugo
15/04 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - AD Alcorcon AD Alcorcon La Hoya Lorca - AD Alcorcon
15/04 20:00? Valladolid Valladolid - Sporting Gijon Sporting Gijon Valladolid - Sporting Gijon
15/04 20:00? Osasuna Osasuna - Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
15/04 20:00? Almeria Almeria - Albacete Albacete Almeria - Albacete
15/04 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
15/04 20:00? Huesca Huesca - Barcelona Barcelona Huesca - Barcelona
15/04 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Vallecano - Real Zaragoza
15/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Cádiz CF Cádiz CF Reus Deportiu - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. Leonesa Leonesa 0 0
2. Real Zaragoza Real Zaragoza 0 0
3. Tenerife Tenerife 0 0
4. Real Oviedo Real Oviedo 0 0
5. Cádiz CF Cádiz CF 0 0
6. Albacete Albacete 0 0
7. Almeria Almeria 0 0
8. Osasuna Osasuna 0 0
9. Valladolid Valladolid 0 0
10. La Hoya Lorca La Hoya Lorca 0 0
11. Granada Granada 0 0
Topschutters

Geen doelpunten