Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Valladolid - Elche CF ()

Beoordeel

Valladolid   Elche CF
Isaac Becerra Alguacil -
. Alex -
Luciano Damián Balbi -
Alberto Guitián Ceballos -
Javier Moyano Lujano   90+2' -
José Manuel Arnáiz Díaz   87' -
Cristian Omar Espinoza   75' -
Joan Jordán Moreno -
Andre Filipe Ribeiro Leao   19' -
Miguel Ángel Herrero Javaloyas Michel   90+2'   84' -
Raul de Tomas   7'   82' -
Juan Villar Vázquez   75' -
Jaime Mata Arnaiz   82' -
Sergio Marcos González   84' -
 
Juan Carlos Martín Corral -
Urtzi Iriondo Petralanda   31' -
Armando Lozano Sánchez -
Luis Jesús Pérez Maqueda   84' -
Andres Jose Tunez Arceo -
Antonio Jesús Caballero Ramírez   52' -
Alejandro Fernández Iglesias -
Pelayo Novo García   66' -
Pedro Antonio Sánchez Moñino   80' -
Borja Valle Balonga   10' -
Juan Francisco Martínez Modesto -
José Antonio Malagón Rubio   67'   66' -
Pablo Hervías Ruiz   80' -
Roberto Antonio Correa Silva   84' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/04 20:00? Sevilla Sevilla - Granada Granada Sevilla - Granada
15/04 20:00? Leonesa Leonesa - Tenerife Tenerife Leonesa - Tenerife
15/04 20:00? Numancia Numancia - Lugo Lugo Numancia - Lugo
15/04 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - AD Alcorcon AD Alcorcon La Hoya Lorca - AD Alcorcon
15/04 20:00? Valladolid Valladolid - Sporting Gijon Sporting Gijon Valladolid - Sporting Gijon
15/04 20:00? Osasuna Osasuna - Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
15/04 20:00? Almeria Almeria - Albacete Albacete Almeria - Albacete
15/04 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
15/04 20:00? Huesca Huesca - Barcelona Barcelona Huesca - Barcelona
15/04 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Vallecano - Real Zaragoza
15/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Cádiz CF Cádiz CF Reus Deportiu - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. Lugo Lugo 10 19
2. Osasuna Osasuna 10 19
3. Sporting Gijon Sporting Gijon 10 18
4. Numancia Numancia 10 18
5. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 10 18
6. Valladolid Valladolid 10 17
7. Huesca Huesca 10 16
8. Granada Granada 10 16
9. Tenerife Tenerife 10 15
10. Real Zaragoza Real Zaragoza 10 13
11. Cádiz CF Cádiz CF 10 13
Topschutters

Geen doelpunten