Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Valladolid - Elche CF ()

Beoordeel

Valladolid   Elche CF
Isaac Becerra Alguacil -
. Alex -
Luciano Damián Balbi -
Alberto Guitián Ceballos -
Javier Moyano Lujano   90+2' -
José Manuel Arnáiz Díaz   87' -
Cristian Omar Espinoza   75' -
Joan Jordán Moreno -
Andre Filipe Ribeiro Leao   19' -
Miguel Ángel Herrero Javaloyas Michel   90+2'   84' -
Raul de Tomas   7'   82' -
Juan Villar Vázquez   75' -
Jaime Mata Arnaiz   82' -
Sergio Marcos González   84' -
 
Juan Carlos Martín Corral -
Urtzi Iriondo Petralanda   31' -
Armando Lozano Sánchez -
Luis Jesús Pérez Maqueda   84' -
Andres Jose Tunez Arceo -
Antonio Jesús Caballero Ramírez   52' -
Alejandro Fernández Iglesias -
Pelayo Novo García   66' -
Pedro Antonio Sánchez Moñino   80' -
Borja Valle Balonga   10' -
Juan Francisco Martínez Modesto -
José Antonio Malagón Rubio   67'   66' -
Pablo Hervías Ruiz   80' -
Roberto Antonio Correa Silva   84' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/04 20:00? Sevilla Sevilla - Granada Granada Sevilla - Granada
15/04 20:00? Leonesa Leonesa - Tenerife Tenerife Leonesa - Tenerife
15/04 20:00? Numancia Numancia - Lugo Lugo Numancia - Lugo
15/04 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - AD Alcorcon AD Alcorcon La Hoya Lorca - AD Alcorcon
15/04 20:00? Valladolid Valladolid - Sporting Gijon Sporting Gijon Valladolid - Sporting Gijon
15/04 20:00? Osasuna Osasuna - Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
15/04 20:00? Almeria Almeria - Albacete Albacete Almeria - Albacete
15/04 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
15/04 20:00? Huesca Huesca - Barcelona Barcelona Huesca - Barcelona
15/04 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Vallecano - Real Zaragoza
15/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Cádiz CF Cádiz CF Reus Deportiu - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. La Hoya Lorca La Hoya Lorca 1 3
2. Tenerife Tenerife 1 3
3. Reus Deportiu Reus Deportiu 0 0
4. Albacete Albacete 0 0
5. Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0 0
6. Valladolid Valladolid 0 0
7. Sevilla Sevilla 0 0
8. Osasuna Osasuna 0 0
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 0 0
10. Córdoba CF Córdoba CF 0 0
11. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0 0
Topschutters

Geen doelpunten