Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Getafe - Elche CF ()

Avda. Teresa de Calcuta, s/n. 28903 Getafe (Madrid),
Toeschouwers: 10887

Beoordeel

Getafe   Elche CF
Vicente Guaita -
(Juan Torres Ruiz) Cala -
Daniel Alberto Díaz -
Francisco José Molinero Calderón -
Damián Nicolás Suárez   90' -
Alejandro Faurlin   31' -
Sergio Mora Sánchez -
Francisco Portillo Soler   90+1' -
Álvaro José Jiménez Guerrero   59'   81' -
Jorge Molina Vidal   20'   73' -
Manuel Jesús Vazquez Florido   60' -
Daniel Pacheco   60' -
Paul Viorel Anton   81' -
Stefan Scepovic   90+1' -
 
Juan Carlos Martín Corral -
Roberto Antonio Correa Silva -
Urtzi Iriondo Petralanda -
Sergio Pelegrín López   77' -
Andres Jose Tunez Arceo -
Pablo Hervías Ruiz -
José Antonio Malagón Rubio   85' -
Pelayo Novo García   64' -
Fabián Ruiz Peña   58' -
Liberto Luis Beltrán Martínez   70' -
Juan Francisco Martínez Modesto   64' -
Eldin Hadzic   70' -
Dominique Sossorobla Malonga   82' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
13/05 20:00? Almeria Almeria - Granada Granada Almeria - Granada
13/05 20:00? Leonesa Leonesa - Lugo Lugo Leonesa - Lugo
13/05 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - Numancia Numancia La Hoya Lorca - Numancia
13/05 20:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Barcelona Barcelona Sporting Gijon - Barcelona
13/05 20:00? Osasuna Osasuna - Real Oviedo Real Oviedo Osasuna - Real Oviedo
13/05 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Córdoba CF Córdoba CF Rayo Vallecano - Córdoba CF
13/05 20:00? Valladolid Valladolid - Albacete Albacete Valladolid - Albacete
13/05 20:00? Huesca Huesca - AD Alcorcon AD Alcorcon Huesca - AD Alcorcon
13/05 20:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Zaragoza Real Zaragoza Cádiz CF - Real Zaragoza
13/05 20:00? Sevilla Sevilla - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Sevilla - Gimnàstic Tarragona
13/05 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Tenerife Tenerife Reus Deportiu - Tenerife
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 11
2. Numancia Numancia 6 11
3. Cádiz CF Cádiz CF 6 11
4. Tenerife Tenerife 6 10
5. Almeria Almeria 6 10
6. Valladolid Valladolid 6 10
7. Lugo Lugo 6 10
8. Leonesa Leonesa 6 10
9. Osasuna Osasuna 6 9
10. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 6 9
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 9
Topschutters

Geen doelpunten