Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Rayo Vallecano - Gimnàstic Tarragona ()

Beoordeel

Rayo Vallecano   Gimnàstic Tarragona
Paulo Gazzaniga   80' -
Antonio Amaya Carazo   35' -
José Antonio Dorado Ramírez -
Ernesto Galán Iñigo -
Santiago Comesaña Veiga   78' -
Patrick Ebert   60' -
Adrián Embarba   59' -
Alejandro Moreno Lopera -
Francisco Peinado   71'   84' -
Roberto Trashorras Gayoso   73' -
Manucho Alberto Contreiras Gonçalves   48' -
Garcia Jordi Gomez   68'   60' -
José Raúl Baena Urdiales   78' -
Lassane Bangoura   84' -
 
Rodriguez Manolo Reina -
José María Angresola Jiménez -
Bruno Caldini Perone   66' -
Gerard Valentín Sancho -
Jean Luc Gbayara Assoubre   71' -
Juan Antonio Delgado Baeza -
Francesc Xavier Molina Arias -
Luis Miguel Sánchez Benítez -
Sergio Tejera Rodriguez   75' -
Manuel Barreiro Bustelo -
Cristian Lobato Villegas   55' -
Achille Emana Edzimbi   55' -
Lévy Clément Madinda   66' -
Juan Muñiz Gallego   71' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
13/05 20:00? Almeria Almeria - Granada Granada Almeria - Granada
13/05 20:00? Leonesa Leonesa - Lugo Lugo Leonesa - Lugo
13/05 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - Numancia Numancia La Hoya Lorca - Numancia
13/05 20:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Barcelona Barcelona Sporting Gijon - Barcelona
13/05 20:00? Osasuna Osasuna - Real Oviedo Real Oviedo Osasuna - Real Oviedo
13/05 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Córdoba CF Córdoba CF Rayo Vallecano - Córdoba CF
13/05 20:00? Valladolid Valladolid - Albacete Albacete Valladolid - Albacete
13/05 20:00? Huesca Huesca - AD Alcorcon AD Alcorcon Huesca - AD Alcorcon
13/05 20:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Zaragoza Real Zaragoza Cádiz CF - Real Zaragoza
13/05 20:00? Sevilla Sevilla - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Sevilla - Gimnàstic Tarragona
13/05 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Tenerife Tenerife Reus Deportiu - Tenerife
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 11
2. Tenerife Tenerife 6 10
3. Numancia Numancia 5 10
4. Valladolid Valladolid 5 10
5. Almeria Almeria 6 10
6. Cádiz CF Cádiz CF 5 10
7. Leonesa Leonesa 5 10
8. Osasuna Osasuna 6 9
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 9
10. Real Oviedo Real Oviedo 5 8
11. Barcelona Barcelona 5 8
Topschutters

Geen doelpunten