Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Real Oviedo - Real Zaragoza ()

Onbekend
Toeschouwers: 15285

Beoordeel

Real Oviedo   Real Zaragoza
Juan Carlos -
David Fernandez Cortazar -
David Costas Cordal -
Christian Fernández Salas -
Carlos María De Pena Bonino   67' -
Ion Erice Dominguez   87' -
Fernando García Puchades   58'   73' -
Diego Johannesson Pando -
Néstor Susaeta Jaurrieta -
Lucas Torro Marset   47' -
José Verdú Nicolás -
Saúl Berjón Pérez   90+8'   67' -
Miguel Pérez Cuesta   73' -
Miguel Linares Cólera   89'   87' -
 
Álvaro López Ratón   90'   90+6'   90+6' -
Leandro Cabrera -
Isaac Carcelén Valencia -
José Enrique -
Marcelo Andrés Silva Fernández   60' -
Eduardo Bedia Peláez   64' -
Rubén Gracia Calmache   64' -
Javier Ros Añón -
Jordi Xumetra Feliu   62'   83' -
Alberto Zapater -
Angel Luis Rodriguez -
Eduardo García Martín   64' -
Jorge Marcos Pombo Escobar   64' -
Manuel Lanzarote Bruno   83' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
13/05 20:00? Almeria Almeria - Granada Granada Almeria - Granada
13/05 20:00? Leonesa Leonesa - Lugo Lugo Leonesa - Lugo
13/05 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - Numancia Numancia La Hoya Lorca - Numancia
13/05 20:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Barcelona Barcelona Sporting Gijon - Barcelona
13/05 20:00? Osasuna Osasuna - Real Oviedo Real Oviedo Osasuna - Real Oviedo
13/05 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Córdoba CF Córdoba CF Rayo Vallecano - Córdoba CF
13/05 20:00? Valladolid Valladolid - Albacete Albacete Valladolid - Albacete
13/05 20:00? Huesca Huesca - AD Alcorcon AD Alcorcon Huesca - AD Alcorcon
13/05 20:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Zaragoza Real Zaragoza Cádiz CF - Real Zaragoza
13/05 20:00? Sevilla Sevilla - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Sevilla - Gimnàstic Tarragona
13/05 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Tenerife Tenerife Reus Deportiu - Tenerife
Stand
  Ploeg G P
1. Numancia Numancia 5 10
2. Valladolid Valladolid 5 10
3. Cádiz CF Cádiz CF 5 10
4. Leonesa Leonesa 5 10
5. AD Alcorcon AD Alcorcon 5 9
6. Osasuna Osasuna 5 8
7. Real Oviedo Real Oviedo 5 8
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 5 8
9. Barcelona Barcelona 5 8
10. Tenerife Tenerife 5 7
11. Almeria Almeria 5 7
Topschutters

Geen doelpunten