Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Reus Deportiu - Sevilla ()

Beoordeel

Reus Deportiu   Sevilla
Edgar Badia -
Francisco Javier Atienza Valverde   20' -
Ángel Martínez Ortega -
Jesús Olmo Lozano -
Fran Carbia Barrera   5'   60' -
Vítor Emanuel Cruz da Silva -
Aritz López Garai -
Jorge Miramón Santagertrudis -
Marcos Tebar Ramiro -
David Haro Iniesta   90'   90+1' -
Edgar Hernández Marcé   71' -
Ricardo Álvares Guedes Vaz   60' -
Macauley Chrisantus   71' -
Juan Alberto Melli   90+1' -
 
Juan Soriano Oropesa -
Bernardo Víctor Cruz Torres -
Borja San Emeterio Díaz   55' -
Cristian Marcelo González Tassano -
José Joaquín Matos García -
Federico San Emeterio Díaz   85' -
Antonio Jesús Cotán Pérez   62'   69' -
Francisco Borja Lasso de la Vega Gayán -
Francisco José Sánchez Rodríguez   75' -
Marc Gual Huguet -
Iván López Álvarez   90+5' -
Edgardo Andrés Schetino Yancev   69' -
Bilal Boutobba   75' -
J. Ángel Carrillo Casamayor   90+1'   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
13/05 20:00? Almeria Almeria - Granada Granada Almeria - Granada
13/05 20:00? Leonesa Leonesa - Lugo Lugo Leonesa - Lugo
13/05 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - Numancia Numancia La Hoya Lorca - Numancia
13/05 20:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Barcelona Barcelona Sporting Gijon - Barcelona
13/05 20:00? Osasuna Osasuna - Real Oviedo Real Oviedo Osasuna - Real Oviedo
13/05 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Córdoba CF Córdoba CF Rayo Vallecano - Córdoba CF
13/05 20:00? Valladolid Valladolid - Albacete Albacete Valladolid - Albacete
13/05 20:00? Huesca Huesca - AD Alcorcon AD Alcorcon Huesca - AD Alcorcon
13/05 20:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Zaragoza Real Zaragoza Cádiz CF - Real Zaragoza
13/05 20:00? Sevilla Sevilla - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Sevilla - Gimnàstic Tarragona
13/05 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Tenerife Tenerife Reus Deportiu - Tenerife
Stand
  Ploeg G P
1. Numancia Numancia 5 10
2. Valladolid Valladolid 5 10
3. Cádiz CF Cádiz CF 5 10
4. Leonesa Leonesa 5 10
5. AD Alcorcon AD Alcorcon 5 9
6. Real Oviedo Real Oviedo 5 8
7. Osasuna Osasuna 5 8
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 5 8
9. Barcelona Barcelona 5 8
10. Tenerife Tenerife 5 7
11. Almeria Almeria 5 7
Topschutters

Geen doelpunten