Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Tenerife - Levante ()

Onbekend
Toeschouwers: 15226

Beoordeel

Tenerife   Levante
Daniel Hernández Santos -
Raúl Miguel Cámara -
Samuel Geoffroy Camille -
Germán Sánchez Barahona -
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro -
Víctor Añino Bermúdez -
Aarón Níguez   60' -
Tironne Del Pino Ramos   78' -
Aitor Sanz Martín -
Gaku Shibasaki -
Antony Ruben Lozano Colon   88' -
Jesus Manuel Santana Abreu   60' -
Cristo Ramón González Pérez   78' -
Haythem Jouini   88' -
 
Olazábal Oier -
Antonio García Aranda -
Iván López Mendoza   72' -
José Manuel Rodríguez Benito -
Roberto Suárez Pier   86' -
Javier Espinosa   46' -
Rubén García Santos -
José Antonio García Rabasco   56'   67' -
Jefferson Andrés Lerma Solís -
José Luis Morales Nogales -
Roger Martí Salvador -
Jose Angel Gomez Campana   46' -
Casadesús Castaño Víctor   67' -
Pedro López Muñoz   72' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
13/05 20:00? Almeria Almeria - Granada Granada Almeria - Granada
13/05 20:00? Leonesa Leonesa - Lugo Lugo Leonesa - Lugo
13/05 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - Numancia Numancia La Hoya Lorca - Numancia
13/05 20:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Barcelona Barcelona Sporting Gijon - Barcelona
13/05 20:00? Osasuna Osasuna - Real Oviedo Real Oviedo Osasuna - Real Oviedo
13/05 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Córdoba CF Córdoba CF Rayo Vallecano - Córdoba CF
13/05 20:00? Valladolid Valladolid - Albacete Albacete Valladolid - Albacete
13/05 20:00? Huesca Huesca - AD Alcorcon AD Alcorcon Huesca - AD Alcorcon
13/05 20:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Zaragoza Real Zaragoza Cádiz CF - Real Zaragoza
13/05 20:00? Sevilla Sevilla - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Sevilla - Gimnàstic Tarragona
13/05 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Tenerife Tenerife Reus Deportiu - Tenerife
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 11
2. Numancia Numancia 6 11
3. Cádiz CF Cádiz CF 6 11
4. Tenerife Tenerife 6 10
5. Almeria Almeria 6 10
6. Valladolid Valladolid 6 10
7. Lugo Lugo 6 10
8. Leonesa Leonesa 6 10
9. Osasuna Osasuna 6 9
10. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 6 9
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 9
Topschutters

Geen doelpunten