Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

AD Alcorcon - Sporting Gijon ()

Onbekend
Toeschouwers: 2864

Beoordeel

AD Alcorcon   Sporting Gijon
Daniel Jiménez López -
Carlos Bellvis Llorens   90+5' -
David Fernandez Cortazar -
David Navarro   46' -
Laureano Sanabria Ruiz -
Borja Domínguez Domínguez -
Jon Errasti Zabalete -
David González -
Foued Kadir   78' -
Alvaro Jimenez Candela   69' -
Hugo Alvarez Quintas   58'   46' -
Jonathan Pereira Rodríguez   69' -
Álvaro Peña Herrero   78' -
 
Diego Mariño -
Federico Barba   90+6' -
Roberto Canella Suarez -
Alberto Lora   68' -
Juan Sebastián Quintero Fletcher -
Sergio Álvarez Diaz -
Rubén García Santos -
Alejandro Bergantinos Garcia -
Moisés Gómez Bordonado   68' -
Carlos Carmona Bonet   82' -
Stefan Scepovic   59' -
Michael Nicolás Santos Rosadilla   59' -
Pablo Pérez Rodríguez   68' -
Ismael Lopez Blanco   82' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
18/08 20:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 2-0 Leonesa Leonesa La Hoya Lorca - Leonesa
18/08 22:00 Tenerife Tenerife 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Tenerife - Real Zaragoza
19/08 19:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon AD Alcorcon - Sporting Gijon
19/08 19:00 Osasuna Osasuna 1-1 Sevilla Sevilla Osasuna - Sevilla
19/08 20:30 Numancia Numancia 1-0 Huesca Huesca Numancia - Huesca
19/08 20:30 Córdoba CF Córdoba CF 1-2 Cádiz CF Cádiz CF Córdoba CF - Cádiz CF
19/08 22:00 Valladolid Valladolid 1-2 Barcelona Barcelona Valladolid - Barcelona
20/08 19:00 Real Oviedo Real Oviedo 2-3 Rayo Vallecano Rayo Vallecano Real Oviedo - Rayo Vallecano
20/08 20:30 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-1 Almeria Almeria Gimnàstic Tarragona - Almeria
20/08 22:00 Granada Granada 0-0 Albacete Albacete Granada - Albacete
21/08 20:00 Lugo Lugo 0-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Lugo - Reus Deportiu
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten