Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon ()

Beoordeel

Gimnàstic Tarragona   Sporting Gijon
José Perales Nájera   62' -
Bruno Caldini Perone -
Javier Jiménez -
Daisuke Suzuki -
Juan Antonio Delgado Baeza   59' -
Jon Gaztañaga Arrospide   52' -
Maikel Mesa Piñero -
Francesc Xavier Molina Arias   8': OWNGOAL -
Eddy S. Pascual Israfilov   68' -
José Omar Perdomo Machado -
Ikechuwku Uche   57' -
Stephane Onesime Emaná   52' -
Álvaro Bustos Sandoval   59' -
Juan Muñiz Gallego   68' -
 
Diego Mariño   48' -
. Alex -
Federico Barba -
Roberto Canella Suarez -
Alberto Lora   33' -
Sergio Álvarez Diaz -
Rubén García Santos   45+2' -
Moisés Gómez Bordonado   74' -
Carlos Carmona Bonet   84'   15': ASSIST -
Michael Nicolás Santos Rosadilla   63': PENALTY   83' -
Stefan Scepovic   15'   77' -
Alex López   74' -
Carlos Castro García   77' -
Borja Viguera Manzanares   83' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
01/09 21:30 Granada Granada 2-2 Barcelona Barcelona Granada - Barcelona
02/09 16:00 Numancia Numancia 1-0 Almeria Almeria Numancia - Almeria
02/09 16:00 Lugo Lugo 0-1 Cádiz CF Cádiz CF Lugo - Cádiz CF
02/09 18:00 Osasuna Osasuna 1-1 Huesca Huesca Osasuna - Huesca
02/09 18:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 0-0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano La Hoya Lorca - Rayo Vallecano
02/09 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-4 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
03/09 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Oviedo - Reus Deportiu
03/09 20:00 Sevilla Sevilla 1-2 Leonesa Leonesa Sevilla - Leonesa
03/09 20:30 Valladolid Valladolid 2-0 Tenerife Tenerife Valladolid - Tenerife
03/09 21:30 Córdoba CF Córdoba CF 1-2 Real Zaragoza Real Zaragoza Córdoba CF - Real Zaragoza
04/09 20:30 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-0 Albacete Albacete AD Alcorcon - Albacete
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten