Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Barcelona   Córdoba CF
Alberto Vara Lara -
David Costas Cordal   74' -
Marc Cucurella Saseta   21': ASSIST -
José Antonio Martínez Gil -
Carles Aleña Castillo   21' -
José Manuel Arnáiz Díaz   27'   38'   66': ASSIST   69' -
Oriol Busquets Mas   84' -
Rafael Jiménez Jarque -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria   68'   27': ASSIST -
Abel Ruiz Ortega   61' -
Antony Ruben Lozano Colon   66'   61' -
Jesús Alfaro Ligero   69' -
Rodrigo Tarín Higón   74' -
 
Igor Stefanovic -
José Antonio Caro Martínez -
Jose Manuel Fernandez Reyes -
Daniel Pinillos González -
José Manuel Sánchez Guillén -
Sergio Aguza Santiago   47'   56' -
(Jaime Romero Gomez) Jaime Romero   46' -
Javier Lara Grande   50' -
Edu Ramos -
Javier Galán Gil -
Jonathan Mejía Ruiz   63' -
Sergio Guardiola Navarro   46' -
Saša Marković   56' -
Alejandro Alfaro Ligero   63' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
07/09 20:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 4-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona UD Las Palmas - Gimnàstic Tarragona
07/09 21:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Real Mallorca - Cádiz CF
08/09 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Almeria Almeria Osasuna - Almeria
08/09 18:00 Malaga Malaga 1-0 Tenerife Tenerife Malaga - Tenerife
08/09 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 0-4 Real Zaragoza Real Zaragoza Real Oviedo - Real Zaragoza
09/09 12:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-2 Albacete Albacete Reus Deportiu - Albacete
09/09 16:00 Numancia Numancia 1-0 Elche CF Elche CF Numancia - Elche CF
09/09 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-3 Granada Granada Extremadura UD - Granada
09/09 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 0-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Córdoba CF - AD Alcorcon
09/09 20:45 Deportivo Deportivo 1-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Deportivo - Sporting Gijon
10/09 20:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Lugo Lugo Rayo Majadahonda - Lugo
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 31 58
3. Albacete Albacete 31 56
4. Malaga Malaga 31 54
5. Deportivo Deportivo 31 53
6. Cádiz CF Cádiz CF 31 49
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 31 47
9. Sporting Gijon Sporting Gijon 31 45
10. Almeria Almeria 31 45
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 31 43
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 10
5. Osasuna Torres Morales 10
6. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
7. Albacete Bela 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8