Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Córdoba CF - AD Alcorcon ()

Beoordeel

Córdoba CF   AD Alcorcon
Pawel Kieszek -
José Antonio Caro Martínez -
Jose Manuel Fernandez Reyes -
Víctor Manuel Mena Coto -
João Ricardo Silva Afonso   43' -
Carlos Caballero Pérez   59': ASSIST   82' -
(Jaime Romero Gomez) Jaime Romero   68' -
Javier Lara Grande -
Saša Marković   52' -
Sergio Guardiola Navarro   59' -
Javier Galán Gil   62' -
Sergio Aguza Santiago   68' -
Alejandro Vallejo Mínguez   82' -
 
Casto Espinosa Barriga   83'   83' -
Carlos Bellvis Llorens -
David Fernandez Cortazar -
David Navarro   61' -
Hugo Alvarez Quintas   57': OWNGOAL -
Laureano Sanabria Ruiz -
Albert Dorca Maso   76' -
Jon Errasti Zabalete   3' -
Álvaro Peña Herrero   67' -
Alvaro Jimenez Candela -
Jonathan Pereira Rodríguez   61' -
Marco Sangalli Fuentes   61' -
Luis Borja Lázaro Fernández   61' -
Daniel Toribio Gutiérrez   67' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
07/10 16:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 3-0 Sevilla Sevilla Sporting Gijon - Sevilla
07/10 18:00 Almeria Almeria 0-3 Huesca Huesca Almeria - Huesca
07/10 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-1 Leonesa Leonesa Reus Deportiu - Leonesa
07/10 20:00 Tenerife Tenerife 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
07/10 20:30 Cádiz CF Cádiz CF 0-2 Osasuna Osasuna Cádiz CF - Osasuna
08/10 12:00 Albacete Albacete 2-1 La Hoya Lorca La Hoya Lorca Albacete - La Hoya Lorca
08/10 16:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 4-1 Valladolid Valladolid Rayo Vallecano - Valladolid
08/10 18:00 Barcelona Barcelona 1-1 Real Oviedo Real Oviedo Barcelona - Real Oviedo
08/10 18:00 Córdoba CF Córdoba CF 3-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Córdoba CF - AD Alcorcon
08/10 20:00 Granada Granada 2-0 Lugo Lugo Granada - Lugo
08/10 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 3-0 Numancia Numancia Real Zaragoza - Numancia
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten