Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Gimnàstic Tarragona - Granada ()

Beoordeel

Gimnàstic Tarragona   Granada
Stole Dimitrievski -
Bruno Caldini Perone -
Javier Jiménez -
Abraham Minero Fernandez   55' -
Jon Gaztañaga Arrospide -
Maikel Mesa Piñero -
Francesc Xavier Molina Arias -
José Omar Perdomo Machado   61' -
Sergio Tejera Rodriguez   27': ASSIST   69' -
Manuel Barreiro Bustelo -
Ikechuwku Uche   27'   31'   70' -
Juan Antonio Delgado Baeza   61' -
Eddy S. Pascual Israfilov   84'   69' -
Juan Muñiz Gallego   70' -
 
Javier Varas -
Víctor David Díaz Miguel -
Alejandro Martinez Sanchez -
Jorge Hernán Menosse Acosta   76' -
Matthieu Saunier   90' -
José Raúl Baena Urdiales   52' -
Pierre Kunde Malong -
Antonio José Rodríguez Díaz   86' -
Alberto Martin Romo Garcia Adamez   80' -
José Luis Moreno Barroso -
Darwin Machís   79' -
Rey Manaj   52' -
Luis Carlos Pereira Carneiro   76' -
Javier Espinosa   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/10 20:00 Huesca Huesca 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Huesca - Reus Deportiu
10/10 21:00 Leonesa Leonesa 0-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Leonesa - Sporting Gijon
11/10 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-0 Granada Granada Gimnàstic Tarragona - Granada
11/10 20:00 Numancia Numancia 1-0 Barcelona Barcelona Numancia - Barcelona
11/10 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-1 Tenerife Tenerife Real Oviedo - Tenerife
11/10 22:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 0-2 Real Zaragoza Real Zaragoza La Hoya Lorca - Real Zaragoza
11/10 22:00 Sevilla Sevilla 0-0 Cádiz CF Cádiz CF Sevilla - Cádiz CF
12/10 16:00 Lugo Lugo 2-0 Córdoba CF Córdoba CF Lugo - Córdoba CF
12/10 18:00 Valladolid Valladolid 4-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Valladolid - AD Alcorcon
12/10 20:00 Osasuna Osasuna 1-0 Albacete Albacete Osasuna - Albacete
12/10 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1-0 Almeria Almeria Rayo Vallecano - Almeria
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten