Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Lugo - Córdoba CF ()

Beoordeel

Lugo   Córdoba CF
Juan Carlos Martín Corral -
Eduard Campabadal Claros   81': ASSIST -
Bernardo Víctor Cruz Torres -
Ignasi Miquel   65' -
Luis Ruiz Sayago -
Fernando Seoane Antelo -
Ramon Olamilekan Azeez -
Antonio Campillo Medina   81' -
Iriome González González   90' -
Cristian Ignacio Herrera López   76' -
Mario Barco Vilar   85'   62' -
Nicolás Gabriel Albarracín Basil   76' -
José Luis Muñoz León   90' -
 
Pawel Kieszek -
José Antonio Caro Martínez -
Jose Manuel Fernandez Reyes -
Víctor Manuel Mena Coto   74'   82' -
João Ricardo Silva Afonso -
Carlos Caballero Pérez -
Javier Lara Grande   69' -
Saša Marković   56' -
Edu Ramos -
Sergio Guardiola Navarro -
Javier Galán Gil   56' -
Sergio Aguza Santiago   69' -
Alejandro Alfaro Ligero   82' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/10 20:00 Huesca Huesca 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Huesca - Reus Deportiu
10/10 21:00 Leonesa Leonesa 0-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Leonesa - Sporting Gijon
11/10 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-0 Granada Granada Gimnàstic Tarragona - Granada
11/10 20:00 Numancia Numancia 1-0 Barcelona Barcelona Numancia - Barcelona
11/10 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-1 Tenerife Tenerife Real Oviedo - Tenerife
11/10 22:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 0-2 Real Zaragoza Real Zaragoza La Hoya Lorca - Real Zaragoza
11/10 22:00 Sevilla Sevilla 0-0 Cádiz CF Cádiz CF Sevilla - Cádiz CF
12/10 16:00 Lugo Lugo 2-0 Córdoba CF Córdoba CF Lugo - Córdoba CF
12/10 18:00 Valladolid Valladolid 4-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Valladolid - AD Alcorcon
12/10 20:00 Osasuna Osasuna 1-0 Albacete Albacete Osasuna - Albacete
12/10 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1-0 Almeria Almeria Rayo Vallecano - Almeria
Stand
  Ploeg G P
1. Lugo Lugo 10 19
2. Osasuna Osasuna 10 19
3. Sporting Gijon Sporting Gijon 10 18
4. Numancia Numancia 10 18
5. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 10 18
6. Valladolid Valladolid 10 17
7. Huesca Huesca 10 16
8. Granada Granada 10 16
9. Tenerife Tenerife 10 15
10. Real Zaragoza Real Zaragoza 10 13
11. Cádiz CF Cádiz CF 10 13
Topschutters

Geen doelpunten