Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Valladolid   AD Alcorcon
Jordi Masip Lopez -
Francisco José Olivas Alba -
David Omar Rodriguez Barrera -
Borja Fernández Fernández -
Ángel García Cabezali -
Miguel Ángel Herrero Javaloyas Michel   60'   77' -
Antonio Jesús Regal Angulo -
Anuar Mohamed Tuhami -
Laureano Antonio Villa Suárez   86' -
Jaime Mata Arnaiz   41'   87' -
Óscar Plano Pedreño   71' -
Pablo Hervías Ruiz   71' -
Antonio Jesús Cotán Pérez   90+1': ASSIST   77' -
Giannis Gianniotas   90+1'   86' -
 
Daniel Jiménez López -
Carlos Bellvis Llorens -
David Navarro -
Hugo Alvarez Quintas   62' -
Laureano Sanabria Ruiz -
Albert Dorca Maso   68' -
Marco Sangalli Fuentes   23'   62' -
Daniel Toribio Gutiérrez -
Alvaro Jimenez Candela -
Luis Borja Lázaro Fernández   38' -
Borja Domínguez Domínguez   62' -
Álvaro Peña Herrero   62' -
Nicolao Manuel Dumitru Cardoso   68' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/10 20:00 Huesca Huesca 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Huesca - Reus Deportiu
10/10 21:00 Leonesa Leonesa 0-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Leonesa - Sporting Gijon
11/10 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-0 Granada Granada Gimnàstic Tarragona - Granada
11/10 20:00 Numancia Numancia 1-0 Barcelona Barcelona Numancia - Barcelona
11/10 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-1 Tenerife Tenerife Real Oviedo - Tenerife
11/10 22:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 0-2 Real Zaragoza Real Zaragoza La Hoya Lorca - Real Zaragoza
11/10 22:00 Sevilla Sevilla 0-0 Cádiz CF Cádiz CF Sevilla - Cádiz CF
12/10 16:00 Lugo Lugo 2-0 Córdoba CF Córdoba CF Lugo - Córdoba CF
12/10 18:00 Valladolid Valladolid 4-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Valladolid - AD Alcorcon
12/10 20:00 Osasuna Osasuna 1-0 Albacete Albacete Osasuna - Albacete
12/10 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1-0 Almeria Almeria Rayo Vallecano - Almeria
Stand
  Ploeg G P
1. Lugo Lugo 10 19
2. Osasuna Osasuna 10 19
3. Sporting Gijon Sporting Gijon 10 18
4. Numancia Numancia 10 18
5. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 10 18
6. Valladolid Valladolid 10 17
7. Huesca Huesca 10 16
8. Granada Granada 10 16
9. Tenerife Tenerife 10 15
10. Real Zaragoza Real Zaragoza 10 13
11. Cádiz CF Cádiz CF 10 13
Topschutters

Geen doelpunten