Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Valladolid   AD Alcorcon
Jordi Masip Lopez -
Francisco José Olivas Alba -
David Omar Rodriguez Barrera -
Borja Fernández Fernández -
Ángel García Cabezali -
Herrero Javaloyas Miguel Alfonso   60'   77' -
Antonio Jesús Regal Angulo -
Anuar Mohamed Tuhami -
Laureano Antonio Villa Suárez   86' -
Jaime Mata Arnaiz   41'   87' -
Óscar Plano Pedreño   71' -
Pablo Hervías Ruiz   71' -
Antonio Jesús Cotán Pérez   90+1': ASSIST   77' -
Giannis Gianniotas   90+1'   86' -
 
Daniel Jiménez López -
Carlos Bellvis Llorens -
David Navarro -
Hugo Alvarez Quintas   62' -
Laureano Sanabria Ruiz -
Albert Dorca Maso   68' -
Marco Sangalli Fuentes   23'   62' -
Daniel Toribio Gutiérrez -
Alvaro Jimenez Candela -
Luis Borja Lázaro Fernández   38' -
Borja Domínguez Domínguez   62' -
Álvaro Peña Herrero   62' -
Nicolao Manuel Dumitru Cardoso   68' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 9 22
2. Granada Granada 9 20
3. Deportivo Deportivo 9 18
4. AD Alcorcon AD Alcorcon 9 18
5. UD Las Palmas UD Las Palmas 9 15
6. Real Mallorca Real Mallorca 9 14
7. Almeria Almeria 9 13
8. Albacete Albacete 9 13
9. Numancia Numancia 9 13
10. Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 9 12
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 9 12
Topschutters

Geen doelpunten