Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Córdoba CF   Gimnàstic Tarragona
Pawel Kieszek   77' -
Jose Manuel Fernandez Reyes   89' -
Daniel Pinillos González -
João Ricardo Silva Afonso -
Sergio Aguza Santiago -
(Jaime Romero Gomez) Jaime Romero   73' -
Javier Lara Grande -
Saša Marković   19': ASSIST   81' -
Edu Ramos   46' -
Sergio Guardiola Navarro   39'   19'   57' -
Jonathan Mejía Ruiz   57' -
Alejandro Alfaro Ligero   73' -
Javier Galán Gil   81' -
 
Stole Dimitrievski   60' -
Bruno Caldini Perone -
Javier Jiménez -
Otar Kakabadze -
Abraham Minero Fernandez   73' -
Jon Gaztañaga Arrospide   31' -
Francesc Xavier Molina Arias -
José Omar Perdomo Machado   53' -
Sergio Tejera Rodriguez   79'   82': ASSIST -
Manuel Barreiro Bustelo   1': ASSIST   82'   90+3': PENALTY -
Ikechuwku Uche   1'   15'   63' -
José Antonio Morente Oliva   53' -
Juan Antonio Delgado Baeza   74'   79': ASSIST   63' -
Eddy S. Pascual Israfilov   73' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
13/10 21:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Huesca Huesca Sporting Gijon - Huesca
14/10 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-2 Leonesa Leonesa Cádiz CF - Leonesa
14/10 18:00 Granada Granada 2-0 Real Oviedo Real Oviedo Granada - Real Oviedo
14/10 18:00 Barcelona Barcelona 1-0 La Hoya Lorca La Hoya Lorca Barcelona - La Hoya Lorca
14/10 20:00 Tenerife Tenerife 1-1 Numancia Numancia Tenerife - Numancia
15/10 12:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano Reus Deportiu - Rayo Vallecano
15/10 16:00 Albacete Albacete 2-1 Sevilla Sevilla Albacete - Sevilla
15/10 18:00 Almeria Almeria 1-1 Valladolid Valladolid Almeria - Valladolid
15/10 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 1-5 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
15/10 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-1 Osasuna Osasuna Real Zaragoza - Osasuna
16/10 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-1 Lugo Lugo AD Alcorcon - Lugo
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten