Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Osasuna   Barcelona
Sergio Herrera Pirón -
Manuel Castellano Castro -
Carlos Clerc Martinez   35': ASSIST -
Unai García Lugea   90+4' -
Sanjuré Oier -
Joaquín Arzura -
Enrique González Casín   35' -
Francisco Mérida Pérez   37'   63'   47'   63' -
Roberto Torres Morales   40'   71' -
David Rodriguez Sánchez   47': ASSIST   65' -
Francisco Jimenez Tejada Xisco   55'   86' -
Fausto Antonio Tienza Nuñez   65' -
Mateo Ezequiel García   71' -
Sebastián Coris Cardeñosa   86' -
 
Adrian Ortola -
David Costas Cordal -
Marc Cucurella Saseta -
Carles Aleña Castillo   32' -
José Manuel Arnáiz Díaz   23': ASSIST   32': ASSIST -
Oriol Busquets Mas   78' -
Rafael Jiménez Jarque   46' -
David Concha Salas   23'   75' -
Antony Ruben Lozano Colon   90+1' -
Rodrigo Tarín Higón   68'   46' -
Carles Pérez Sayol   75' -
Marc Cardona Rovira   90+1' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
26/10 21:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 0-0 Córdoba CF Córdoba CF Sporting Gijon - Córdoba CF
27/10 16:00 Deportivo Deportivo 2-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Deportivo - Reus Deportiu
27/10 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Real Mallorca - UD Las Palmas
27/10 18:00 Granada Granada 1-0 Almeria Almeria Granada - Almeria
27/10 20:30 Lugo Lugo 1-2 Cádiz CF Cádiz CF Lugo - Cádiz CF
27/10 20:30 Tenerife Tenerife 3-2 AD Alcorcon AD Alcorcon Tenerife - AD Alcorcon
28/10 12:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-1 Real Oviedo Real Oviedo Gimnàstic Tarragona - Real Oviedo
28/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-2 Albacete Albacete Extremadura UD - Albacete
28/10 18:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-1 Osasuna Osasuna Rayo Majadahonda - Osasuna
28/10 20:30 Elche CF Elche CF 2-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Elche CF - Real Zaragoza
29/10 21:00 Malaga Malaga 2-0 Numancia Numancia Malaga - Numancia
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 30 60
2. Granada Granada 30 57
3. Albacete Albacete 30 53
4. Deportivo Deportivo 30 52
5. Malaga Malaga 30 51
6. Cádiz CF Cádiz CF 30 48
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 30 47
9. Almeria Almeria 30 44
10. AD Alcorcon AD Alcorcon 30 43
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 30 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. Osasuna Torres Morales 10
5. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
6. Albacete Bela 9
7. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8