Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Reus Deportiu - Barcelona ()

Onbekend
Toeschouwers: 2352

Beoordeel

Reus Deportiu   Barcelona
Edgar Badia -
Francisco Javier Atienza Valverde -
Jesús Olmo Lozano   45' -
Alejandro Carbonell Vallés   84' -
Miguel Alberto García Díaz -
Luís Gustavo Ledes E. Dos Santos -
Jorge Miramón Santagertrudis -
David Haro Iniesta   44'   70' -
Edgar Hernández Marcé -
Dejan Lekić   52'   90+2' -
Abdoul Karim Yoda   70' -
Joan Campins Vidal   84' -
Borja Fernández Fernández   90+2' -
 
Adrian Ortola -
David Costas Cordal   87' -
Marc Cucurella Saseta -
Sergi Palencia Hurtado   22' -
Carles Aleña Castillo -
José Manuel Arnáiz Díaz   45+1': PENALTY -
Rafael Jiménez Jarque   72' -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria -
Marc Cardona Rovira   62' -
Antony Ruben Lozano Colon -
Abel Ruiz Ortega   72' -
David Concha Salas   87' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
07/12 21:00 Tenerife Tenerife 0-0 Extremadura UD Extremadura UD Tenerife - Extremadura UD
08/12 13:00 Deportivo Deportivo 2-2 Numancia Numancia Deportivo - Numancia
08/12 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-1 Granada Granada Gimnàstic Tarragona - Granada
08/12 18:00 Albacete Albacete 2-2 Osasuna Osasuna Albacete - Osasuna
08/12 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-2 Malaga Malaga Real Mallorca - Malaga
08/12 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-2 Almeria Almeria Real Oviedo - Almeria
09/12 12:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-1 Reus Deportiu Reus Deportiu AD Alcorcon - Reus Deportiu
09/12 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 1-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Cádiz CF - Rayo Majadahonda
09/12 18:00 Elche CF Elche CF 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Elche CF - Sporting Gijon
09/12 20:00 Lugo Lugo 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Lugo - UD Las Palmas
09/12 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-0 Córdoba CF Córdoba CF Real Zaragoza - Córdoba CF
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 31 58
3. Albacete Albacete 31 56
4. Malaga Malaga 31 54
5. Deportivo Deportivo 31 53
6. Real Mallorca Real Mallorca 31 51
7. Cádiz CF Cádiz CF 31 49
8. Real Oviedo Real Oviedo 31 47
9. Sporting Gijon Sporting Gijon 31 45
10. Almeria Almeria 31 45
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 31 43
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 10
5. Osasuna Torres Morales 10
6. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
7. Albacete Bela 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8