Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Barcelona - Valladolid ()

Onbekend
Toeschouwers: 1643

Beoordeel

Barcelona   Valladolid
Adrian Ortola -
David Costas Cordal   74' -
Juan Miranda González -
José Antonio Martínez Gil -
Sergi Palencia Hurtado -
José Manuel Arnáiz Díaz -
Oriol Busquets Mas   80' -
Rafael Jiménez Jarque   85' -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria   36' -
Abel Ruiz Ortega   66' -
Antony Ruben Lozano Colon   66' -
Sergio Gómez Martín   73' -
Rafael Sebastián Mújica García   80' -
 
Jordi Masip Lopez -
Javier Moyano Lujano -
Francisco José Olivas Alba   54' -
David Omar Rodriguez Barrera -
Borja Fernández Fernández   58' -
Pablo Hervías Ruiz   78': ASSIST   79' -
Luis Miguel Sánchez Benítez -
Anuar Mohamed Tuhami -
Jaime Mata Arnaiz   78'   90+2' -
Óscar Plano Pedreño   83' -
Fernando Calero Villa   54' -
Laureano Antonio Villa Suárez   79' -
Christopher Ramos De La Flor   90+2' -
Christopher Ramos de la Flor   90+2' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
20/01 19:00? Almeria Almeria - Cádiz CF Cádiz CF Almeria - Cádiz CF
20/01 19:00? Osasuna Osasuna - Real Mallorca Real Mallorca Osasuna - Real Mallorca
20/01 19:00? Malaga Malaga - Lugo Lugo Malaga - Lugo
20/01 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - UD Las Palmas UD Las Palmas Reus Deportiu - UD Las Palmas
20/01 19:00? Granada Granada - Elche CF Elche CF Granada - Elche CF
20/01 19:00? Numancia Numancia - Córdoba CF Córdoba CF Numancia - Córdoba CF
20/01 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
20/01 19:00? Deportivo Deportivo - Albacete Albacete Deportivo - Albacete
20/01 19:00? Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
20/01 19:00? Extremadura UD Extremadura UD - Real Oviedo Real Oviedo Extremadura UD - Real Oviedo
20/01 19:00? Tenerife Tenerife - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 9 22
2. Granada Granada 9 20
3. Deportivo Deportivo 9 18
4. AD Alcorcon AD Alcorcon 9 18
5. UD Las Palmas UD Las Palmas 9 15
6. Real Mallorca Real Mallorca 9 14
7. Almeria Almeria 9 13
8. Albacete Albacete 9 13
9. Numancia Numancia 9 13
10. Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 9 12
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 9 12
Topschutters

Geen doelpunten