Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Barcelona - Valladolid ()

Onbekend
Toeschouwers: 1643
   Einde 
85

Gele kaart voor Rafael Jiménez Jarque

83

Gele kaart voor Óscar Plano Pedreño

78

Doelpunt van Jaime Mata Arnaiz (Pablo Hervías Ruiz)


Jouw oordeel?
74

Gele kaart voor David Costas Cordal

58

Gele kaart voor Borja Fernández Fernández

RUST
Barcelona - Valladolid: 0-0

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

1

Barcelona-Valladolid: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 18:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 0-0 Charleroi Charleroi
3.65 3.60 2.05
 20:00 Eupen Eupen 0-0 KV Oostende KV Oostende
2.30 3.60 3.10
 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 0-0 Moeskroen Moeskroen
2.05 3.55 3.75
 20:30 Sint-Truiden Sint-Truiden 0-0 Antwerp Antwerp
2.75 3.40 2.60
1e klasse BUnibet
 17:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 0-0 Lommel SK Lommel SK
 20:30 OH Leuven OH Leuven 0-0 Roeselare Roeselare
BundesligaBetfirst
 15:30 FC Augsburg FC Augsburg 0-0 Werder Bremen Werder Bremen
 15:30 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 0-0 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
 15:30 1.FC Nürnberg 1.FC Nürnberg 0-0 Hannover 96 Hannover 96
 15:30 Hertha Berlin Hertha Berlin 0-0 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
 15:30 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0-2 Freiburg Freiburg
 18:30 FC Schalke 04 FC Schalke 04 0-0 Bayern München Bayern München
Premier LeagueBetfirst
 13:30 Fulham Fulham 1-1 Watford Watford
 16:00 Burnley Burnley - Bournemouth Bournemouth
 16:00 Cardiff City Cardiff City - Manchester City Manchester City
 16:00 Crystal Palace Crystal Palace - Newcastle United Newcastle United
 16:00 Leicester City Leicester City - Huddersfield Town Huddersfield Town
 16:00 Liverpool FC Liverpool FC - Southampton Southampton
 16:00 Manchester United Manchester United - Wolverhampton Wolverhampton
 18:30 Brighton Brighton 0-0 Tottenham Tottenham
Ligue 1Betfirst
 17:00 Lille OSC Lille OSC 0-0 Nantes Nantes
1.83 3.65 4.60
 20:00 Angers Angers 0-0 Toulouse Toulouse
 20:00 Montpellier Montpellier 0-0 Nice Nice
2.20 3.10 3.75
 20:00 Reims Reims 0-0 Dijon Dijon
2.30 3.25 3.35
 20:00 Saint-Etienne Saint-Etienne 0-0 Caen Caen
 20:00 Strasbourg Strasbourg 0-0 Amiens Amiens
1.77 3.45 5.40
Serie ABetfirst
 15:00 Parma Parma 1-0 Cagliari Cagliari
 18:00 Fiorentina Fiorentina 0-0 SPAL SPAL
1.59 3.95 6.45
 20:30 Sampdoria Sampdoria 0-0 Inter Milaan Inter Milaan
3.95 3.65 2.00
Nederlandse EredivisieBetfirst
 18:30 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 0-0 Willem II Willem II
 19:45 Excelsior Excelsior 0-0 Heerenveen Heerenveen
 19:45 VVV-Venlo VVV-Venlo 0-0 NAC NAC
 20:45 Vitesse Vitesse 0-0 ADO Den Haag ADO Den Haag
Primeira LigaBetfirst
 17:30 CD Santa Clara CD Santa Clara - Rio Ave Rio Ave
 20:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal - Belenenses Belenenses
 22:00 Vitória Setúbal Vitória Setúbal - FC Porto FC Porto
Russische Premier LeagueBetfirst
 15:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
 18:00 Rostov FK Rostov FK 0-0 Ufa Ufa
 18:00 Terek Grozny Terek Grozny 0-0 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
Scottish Premier LeagueBetfirst
 16:00 Aberdeen Aberdeen - Motherwell Motherwell
 16:00 Hearts Hearts - Livingston Livingston
 16:00 Dundee Dundee - Hibernian Hibernian
 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical - Saint Mirren Saint Mirren
Primera DivisionBetfirst
 16:15 Celta De Vigo Celta De Vigo - Valladolid Valladolid
 16:15 SD Eibar SD Eibar - CD Leganés CD Leganés
 18:30 Getafe Getafe 0-0 Atlético Madrid Atlético Madrid
 20:45 Real Madrid Real Madrid 0-0 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
The ChampionshipBetfirst
 16:00 Aston Villa Aston Villa - Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
 16:00 Derby County Derby County - Brentford Brentford
 16:00 Ipswich Town Ipswich Town - Bolton Wanderers Bolton Wanderers
 16:00 Leeds United Leeds United - Birmingham City Birmingham City
 16:00 Middlesbrough Middlesbrough - Swansea Swansea
 16:00 Nottingham Forest Nottingham Forest - Rotherham United Rotherham United
 16:00 Reading Reading - Hull City Hull City
 16:00 Sheffield United Sheffield United - Preston North End Preston North End
 16:00 Stoke City Stoke City - Blackburn Blackburn
 16:00 West Bromwich West Bromwich - Millwall Millwall
 18:30 QPR QPR 0-0 Norwich City Norwich City
Ligue 2Betfirst
 15:00 Paris FC Paris FC 2-0 Metz Metz
Serie BBetfirst
 15:00 Carpi Carpi 1-1 Brescia Brescia
 15:00 Crotone Crotone 0-1 Hellas Verona Hellas Verona
 15:00 Lecce Lecce 0-0 Venezia Venezia
 15:00 Palermo Palermo 2-0 Perugia Perugia
 15:00 Pescara Pescara 0-0 Foggia Foggia
 15:00 Spezia Spezia 0-0 Cittadella Cittadella
 18:00 Cosenza Cosenza 0-0 Livorno Livorno
Liga de HonraBetfirst
 17:00 Arouca Arouca 0-0 Braga Braga
 18:00 Penafiel Penafiel 0-0 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
 19:00 Benfica Benfica 0-0 Varzim Varzim
Scottish First DivisionBetfirst
 16:00 Partick Thistle Partick Thistle - Queen of the South Queen of the South
 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC - Dunfermline Dunfermline
 16:00 Falkirk Falkirk - Dundee United Dundee United
 16:00 Ross County FC Ross County FC - Inverness C.T. Inverness C.T.
 16:00 Alloa Athletic Alloa Athletic - Ayr United Ayr United
Segunda DivisionBetfirst
 16:00 Osasuna Osasuna - Sporting Gijon Sporting Gijon
 18:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 0-0 Extremadura UD Extremadura UD
 18:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-0 Lugo Lugo
 20:30 Córdoba CF Córdoba CF 0-0 Tenerife Tenerife
Kalender / Voetbaluitslagen
20/01 19:00? Almeria Almeria - Cádiz CF Cádiz CF Almeria - Cádiz CF
20/01 19:00? Osasuna Osasuna - Real Mallorca Real Mallorca Osasuna - Real Mallorca
20/01 19:00? Malaga Malaga - Lugo Lugo Malaga - Lugo
20/01 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - UD Las Palmas UD Las Palmas Reus Deportiu - UD Las Palmas
20/01 19:00? Granada Granada - Elche CF Elche CF Granada - Elche CF
20/01 19:00? Numancia Numancia - Córdoba CF Córdoba CF Numancia - Córdoba CF
20/01 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
20/01 19:00? Deportivo Deportivo - Albacete Albacete Deportivo - Albacete
20/01 19:00? Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
20/01 19:00? Extremadura UD Extremadura UD - Real Oviedo Real Oviedo Extremadura UD - Real Oviedo
20/01 19:00? Tenerife Tenerife - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 5 15
2. UD Las Palmas UD Las Palmas 5 11
3. Granada Granada 5 11
4. Real Mallorca Real Mallorca 5 10
5. Albacete Albacete 5 9
6. Real Zaragoza Real Zaragoza 5 8
7. Sporting Gijon Sporting Gijon 5 8
8. Deportivo Deportivo 5 8
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 5 8
10. Real Oviedo Real Oviedo 5 8
11. Reus Deportiu Reus Deportiu 5 7
Topschutters

Geen doelpunten