Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Real Zaragoza - Tenerife ()

Beoordeel

Real Zaragoza   Tenerife
Cristian Dario Álvarez -
Alberto Benito Correa -
Daniel Lasure Briz -
Diogo Sousa Verdasca -
Iñigo Eguaras Álvarez -
Aleix Febas Pérez   80' -
Simone Grippo -
José Raúl Gutiérrez Parejo   85' -
Jorge Marcos Pombo Escobar   6'   87' -
Javier Ros Añón   90+4' -
Borja Iglesias Quintas   83'   6': ASSIST -
Vinícius Vasconcelos Araújo   80' -
Alberto Zapater   87' -
Julián Javier Delmás Germán   90+4' -
 
Daniel Hernández Santos -
Lucas Elio Aveldaño   21' -
Samuel Geoffroy Camille   13' -
Alberto Jiménez Benítez -
Luis Jesús Pérez Maqueda -
Jesus Manuel Santana Abreu   77' -
Bryan Josue Acosta Ramos -
Víctor Añino Bermúdez -
Juan Carlos Real Ruiz -
Juan Villar Vázquez   31' -
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro   21' -
Filip Malbašić   31' -
Brian Martín Pagés   77' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/01 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2-2 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Vallecano - Real Oviedo
13/01 16:00 Barcelona Barcelona 0-1 Valladolid Valladolid Barcelona - Valladolid
13/01 18:00 Almeria Almeria 1-1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Almeria - Gimnàstic Tarragona
13/01 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 3-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
13/01 20:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 Lugo Lugo Reus Deportiu - Lugo
13/01 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Tenerife Tenerife Real Zaragoza - Tenerife
14/01 12:00 Huesca Huesca 2-1 Numancia Numancia Huesca - Numancia
14/01 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-0 Córdoba CF Córdoba CF Cádiz CF - Córdoba CF
14/01 18:00 Leonesa Leonesa 2-1 La Hoya Lorca La Hoya Lorca Leonesa - La Hoya Lorca
14/01 18:00 Albacete Albacete 2-1 Granada Granada Albacete - Granada
14/01 20:00 Sevilla Sevilla 0-1 Osasuna Osasuna Sevilla - Osasuna
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 35 64
2. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 35 64
3. Huesca Huesca 35 62
4. Numancia Numancia 35 57
5. Cádiz CF Cádiz CF 35 57
6. Real Oviedo Real Oviedo 35 56
7. Real Zaragoza Real Zaragoza 35 55
8. Granada Granada 35 54
9. Tenerife Tenerife 35 52
10. Osasuna Osasuna 35 52
11. Valladolid Valladolid 35 51
Topschutters

Geen doelpunten