Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Reus Deportiu - Lugo ()

Onbekend
Toeschouwers: 1822
   Einde 
90+2
90+1
74

Gele kaart voor Vasyl Kravets

61

Gele kaart voor Carlos Pita González

52

Gele kaart voor Luis Ruiz Sayago

45

Gele kaart voor Alfredo Juan Mayordomo

RUST
Reus Deportiu - Lugo: 0-1

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

14
1

Reus Deportiu-Lugo: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 14:30 Anderlecht Anderlecht - Club Brugge Club Brugge
2.80 3.45 2.50
 18:00 KRC Genk KRC Genk - Antwerp Antwerp
1.69 3.75 5.50
 20:00 Sint-Truiden Sint-Truiden - Charleroi Charleroi
2.20 3.50 3.30
1e klasse BUnibet
 16:00 Tubeke Tubeke - OH Leuven OH Leuven
2.70 3.25 2.45
BundesligaBetfirst
 15:30 Hannover 96 Hannover 96 - Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4.55 3.90 1.80
 18:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1.87 3.95 4.15
Premier LeagueBetfirst
 15:05 Arsenal Arsenal - Southampton Southampton
1.53 4.55 6.55
 15:05 Manchester United Manchester United - Liverpool FC Liverpool FC
3.15 3.50 2.35
Ligue 1Betfirst
 15:00 Montpellier Montpellier - Reims Reims
2.30 3.00 3.60
 15:00 Nantes Nantes - Bordeaux Bordeaux
2.00 3.35 4.10
 15:00 Toulouse Toulouse - Caen Caen
1.87 3.50 4.50
 17:00 Rennes Rennes - Marseille Marseille
2.90 3.30 2.50
 21:00 Monaco Monaco - Lyon Lyon
3.25 3.55 2.20
Serie ABetfirst
 12:30 Sampdoria Sampdoria - Cagliari Cagliari
1.80 3.60 4.85
 15:00 Bologna Bologna - Juventus Juventus
7.50 4.35 1.48
 15:00 Chievo Chievo - Genoa Genoa
3.40 3.30 2.30
 15:00 Sassuolo Sassuolo - SPAL SPAL
2.00 3.45 3.95
 18:00 Parma Parma - Napoli Napoli
7.75 4.55 1.45
 20:30 Fiorentina Fiorentina - Inter Milaan Inter Milaan
2.80 3.20 2.75
Nederlandse EredivisieBetfirst
 12:15 ADO Den Haag ADO Den Haag - Ajax Ajax
13.00 7.25 1.19
 14:30 PSV PSV - Feyenoord Feyenoord
1.57 4.50 5.25
 14:30 Emmen Emmen - Vitesse Vitesse
4.00 3.60 1.91
 16:45 Willem II Willem II - AZ Alkmaar AZ Alkmaar
5.55 4.30 1.57
Primeira LigaBetfirst
 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara - Nacional Nacional
2.15 3.50 3.35
 18:30 Boavista Boavista - Rio Ave Rio Ave
2.25 3.30 3.40
Scottish Premier LeagueBetfirst
 13:15 Hamilton Academical Hamilton Academical - Rangers FC Rangers FC
 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow - Motherwell Motherwell
Primera DivisionBetfirst
 12:00 CD Leganés CD Leganés - Valencia CF Valencia CF
2.80 3.05 2.80
 16:15 Atlético Madrid Atlético Madrid - Villarreal Villarreal
1.56 4.05 6.85
 18:30 Valladolid Valladolid - Real Betis Real Betis
2.65 3.20 2.90
 20:45 Levante Levante - Real Madrid Real Madrid
6.00 4.70 1.51
2. BundesligaBetfirst
 13:30 Jahn Regensburg Jahn Regensburg - Hamburger SV Hamburger SV
3.00 3.45 2.35
 13:30 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue - MSV Duisburg MSV Duisburg
2.25 3.15 3.40
 13:30 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg - Padernborn 07 Padernborn 07
2.70 3.45 2.50
League CupBetfirst
 17:30 Chelsea Chelsea - Manchester City Manchester City
5.45 4.40 1.56
Serie BBetfirst
 21:00 Livorno Livorno - Venezia Venezia
2.35 2.85 3.40
Eerste DivisieBetfirst
 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
1.87 3.75 3.75
Segunda LigaBetfirst
 12:15 Benfica Benfica - CD Cova Piedade CD Cova Piedade
1.45 4.15 7.00
 12:15 SC Farense SC Farense - Paços de Ferreira Paços de Ferreira
4.95 3.35 1.77
 16:00 Arouca Arouca - Porto Porto
1.95 3.35 4.00
 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC - Braga Braga
2.10 3.15 3.65
 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães - Varzim Varzim
2.20 3.10 3.45
 21:00 Estoril Estoril - Aca.Coimbra Aca.Coimbra
2.05 3.15 3.80
Segunda DivisionBetfirst
 12:00 Sporting Gijon Sporting Gijon - Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
1.61 3.70 6.05
 16:00 Almeria Almeria - Córdoba CF Córdoba CF
1.61 3.80 6.15
 18:00 Malaga Malaga - Deportivo Deportivo
2.60 2.85 3.20
 18:00 Lugo Lugo - Elche CF Elche CF
2.25 3.10 3.45
 20:00 Extremadura UD Extremadura UD - Numancia Numancia
2.40 3.00 3.25
Kalender / Voetbaluitslagen
19/01 16:00 Almeria Almeria 0-0 Cádiz CF Cádiz CF Almeria - Cádiz CF
19/01 18:00 Numancia Numancia 3-2 Córdoba CF Córdoba CF Numancia - Córdoba CF
19/01 18:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 2-2 Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
19/01 20:30 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 UD Las Palmas UD Las Palmas Reus Deportiu - UD Las Palmas
19/01 20:30 Malaga Malaga 2-1 Lugo Lugo Malaga - Lugo
20/01 12:00 Osasuna Osasuna 2-0 Real Mallorca Real Mallorca Osasuna - Real Mallorca
20/01 16:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
20/01 18:00 Deportivo Deportivo 2-0 Albacete Albacete Deportivo - Albacete
20/01 18:00 Tenerife Tenerife 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
20/01 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-2 Real Oviedo Real Oviedo Extremadura UD - Real Oviedo
21/01 21:00 Granada Granada 2-1 Elche CF Elche CF Granada - Elche CF
Stand
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 27 51
2. Albacete Albacete 27 50
3. Malaga Malaga 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Cádiz CF Cádiz CF 27 44
7. Real Oviedo Real Oviedo 27 43
8. AD Alcorcon AD Alcorcon 27 41
9. Real Mallorca Real Mallorca 27 41
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 27 37