Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Barcelona - Leonesa ()

Onbekend
Toeschouwers: 2507

Beoordeel

Barcelona   Leonesa
Adrian Ortola -
David Costas Cordal -
Marc Cucurella Saseta -
Sergi Palencia Hurtado -
Carles Aleña Castillo -
Christian Rivera Hernández   58' -
Marc Cardona Rovira   88' -
Matías Nahuel Leiva -
Abel Ruiz Ortega   58' -
Ramón Rodríguez Jiménez   36' -
Ricard Puig Martí   58' -
Jean-Yves Ballou Tabla   58' -
Carles Pérez Sayol   72' -
 
Jorge Palatsi Gallego   90+3' -
Ángel Bastos Teijeira   83' -
Iván Garrido González -
Sergio Marcos González   47'   58' -
Antonio Martínez Felipe   25'   39'   39' -
Mario Ortiz Ruiz   5': ASSIST -
Josep Señé Escudero -
Emiliano Buendía   54'   5' -
David García Zubiría   23' -
Rodrigo Lozano   10'   70' -
Yeray González Luis   58' -
Ángel García Cabezali   43'   70' -
Isaac Carcelén Valencia   83' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
14/04 20:00? Albacete Albacete - Elche CF Elche CF Albacete - Elche CF
14/04 20:00? Numancia Numancia - Real Mallorca Real Mallorca Numancia - Real Mallorca
14/04 20:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Granada Granada Sporting Gijon - Granada
14/04 20:00? Malaga Malaga - Extremadura UD Extremadura UD Malaga - Extremadura UD
14/04 20:00? Osasuna Osasuna - Deportivo Deportivo Osasuna - Deportivo
14/04 20:00? UD Las Palmas UD Las Palmas - Cádiz CF Cádiz CF UD Las Palmas - Cádiz CF
14/04 20:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - AD Alcorcon AD Alcorcon Real Zaragoza - AD Alcorcon
14/04 20:00? Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda - Tenerife Tenerife Rayo Majadahonda - Tenerife
14/04 20:00? Córdoba CF Córdoba CF - Lugo Lugo Córdoba CF - Lugo
14/04 20:00? Almeria Almeria - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Almeria - Gimnàstic Tarragona
14/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Real Oviedo Real Oviedo Reus Deportiu - Real Oviedo
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 30 60
2. Granada Granada 30 57
3. Albacete Albacete 30 53
4. Deportivo Deportivo 30 52
5. Malaga Malaga 30 51
6. Cádiz CF Cádiz CF 30 48
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 30 47
9. Almeria Almeria 30 44
10. AD Alcorcon AD Alcorcon 30 43
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 30 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. Osasuna Torres Morales 10
5. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
6. Albacete Bela 9
7. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8