Info

Naam: Wilson
Voornaam: Danny
Nationaliteit: Noord-Ierland
Geboortedatum: 01/01/1960

Ploegen

24/12/2015 ... Chesterfield

Trainer

02/06/1994 06/07/1998 Barnsley Trainer
06/07/1998 21/03/2000 Sheffield Wednesday Trainer
27/06/2000 30/06/2004 Bristol City Trainer
09/12/2004 10/05/2006 Milton Keynes Dons Trainer
13/06/2006 15/12/2008 Hartlepool Trainer
26/12/2008 02/03/2011 Swindon Town Trainer
27/05/2011 10/04/2013 Sheffield United Trainer
17/12/2013 12/02/2015 Barnsley Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten