Info

Naam: Hütter
Voornaam: Adolf
Nationaliteit: Oostenrijk
Geboortedatum: 11/02/1970

Ploegen

Trainer

01/07/2009 06/04/2012 Rheindorf Altach Trainer
01/06/2012 30/06/2014 Grödig Trainer
01/07/2014 15/06/2015 Red Bull Salzburg Trainer
03/09/2015 30/06/2018 Young Boys Bern Trainer
01/07/2018 09/07/2020 Eintracht Frankfurt Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten