Jorge Paulo Costa Almeida

Info

Naam: Costa Almeida
Voornaam: Jorge Paulo
Nationaliteit: Portugal
Geboortedatum: 14/10/1971

Ploegen

01/07/2002 01/01/2006 FC Porto
23/11/2017 03/04/2020 Tours

Trainer

01/07/2009 05/06/2010 Olhanense Trainer
08/06/2010 21/12/2010 Aca.Coimbra Trainer
22/05/2011 08/04/2012 CFR Cluj Trainer
23/10/2012 30/06/2013 AEL Trainer
17/08/2013 30/01/2014 Anorthosis Famagusta Trainer
26/02/2014 09/06/2014 Paços de Ferreira Trainer
11/07/2014 04/11/2016 Gabon Trainer
24/05/2017 22/07/2017 CS Sfaxien Trainer
01/07/2017 12/09/2017 Arouca Trainer
23/11/2017 30/06/2018 Tours Trainer
14/08/2018 03/04/2020 Mumbai City Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten