Gheorghe Mulţescu

Info

Naam: Mulţescu
Voornaam: Gheorghe
Nationaliteit: Roemenië
Geboortedatum: 13/11/1951

Ploegen

01/07/2003 24/09/2003 Samsunspor
05/07/2006 25/09/2006 Vaslui FC
19/10/2007 16/12/2007 Universitatea Cluj
05/03/2008 04/04/2008 Dinamo Boekarest
30/10/2009 28/02/2010 Ceahl?ul Piatra Neam?
01/07/2010 15/12/2010 Al Taawon
15/03/2011 16/10/2011 Sportul Studen?esc
20/03/2012 28/03/2012 Delta Tulcea
29/03/2012 28/05/2012 Petrolul Ploie?ti
11/08/2012 29/10/2012 Astra
22/01/2013 04/06/2013 Gaz Metan Mediaş
05/06/2013 22/09/2013 Dinamo Boekarest
17/09/2014 08/01/2015 Petrolul Ploie?ti
17/02/2015 30/06/2015 Al Ittifaq
06/10/2015 24/01/2016 Voluntari
08/06/2016 31/05/2020 CS U Craiova

Trainer

01/07/1993 27/01/1997 Samsunspor Trainer
01/06/1997 31/05/1998 Kayserispor Trainer
01/10/1998 13/05/1999 Adanaspor Trainer
22/10/1999 31/05/2000 Ankaragücü Trainer
01/07/2002 30/01/2003 Gaziantepspor Trainer
01/07/2003 24/09/2003 Samsunspor Trainer
05/07/2006 25/09/2006 Vaslui FC Trainer
19/10/2007 16/12/2007 Universitatea Cluj Trainer
05/03/2008 04/04/2008 Dinamo Boekarest Trainer
30/10/2009 28/02/2010 Ceahl?ul Piatra Neam? Trainer
01/07/2010 15/12/2010 Al Taawon Trainer
15/03/2011 16/10/2011 Sportul Studen?esc Trainer
20/03/2012 28/03/2012 Delta Tulcea Trainer
29/03/2012 28/05/2012 Petrolul Ploie?ti Trainer
11/08/2012 29/10/2012 Astra Trainer
22/01/2013 04/06/2013 Gaz Metan Mediaş Trainer
05/06/2013 22/09/2013 Dinamo Boekarest Trainer
17/09/2014 08/01/2015 Petrolul Ploie?ti Trainer
17/02/2015 30/06/2015 Al Ittifaq Trainer
06/10/2015 24/01/2016 Voluntari Trainer
08/06/2016 22/05/2017 CS U Craiova Trainer
04/04/2018 27/05/2018 Astra Trainer
02/09/2018 13/11/2018 Astra Trainer
25/03/2019 24/06/2019 Petrolul 52 Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten